25 Kasım 2017 Burç Yorumları

Oldukça tempolu bir gündeyiz. Sabahın erken saatlerinden itibaren işlerimiz rahatlıkla ilerleyecek. Gün içinde iletişim trafiğimiz çok yoğun olabilir. Çevremizdeki insanlarla sosyal ve duygusal paylaşımlarda bulunabiliriz. Arkadaşlarımızla keyifli programlar yapabiliriz. Sinemaya, tiyatroya gidebilir, sergi gezebilir, entelektüel faaliyetlerde bulunmaktan keyif alabiliriz. Akşam saatlerinde ilişkilerimizde kısa süreli gerginlikler yaşamamız mümkün, özellikle kıskançlıktan kaynaklanacak sorunlara karşı dikkatli olmalıyız. Akşam için yaptığımız programlarda küçük aksaklıklar olabilir. Gün boyunca yaşadığımız sorunları çözmemize yardım edecek destekler bulmakta zorlanmayacağız. Sorunlara sıra dışı çözümler bulabilir, orijinal fikirlerle çevremizin takdirini kazanabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün çok kararlı ve mücadeleye hazır olmana rağmen yaşanacak sebepsiz inatlaşmalardan dolayı finansal zorluklar yaşayabilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla fikir alışverişinde bulunabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin de desteğiyle geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal hayatına odaklanabilir, kariyerine yönelik sıra dışı fikirler geliştirebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle ortak projeler içinde olabilir, toplum önünde olmanı gerektiren görevler üstlenebilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerin kontrolsüz ilgi beklentileri yıpratıcı olabilir.

Sevgili İkizler; sanatsal çalışmalar yapmak için gereken cesareti kendinde bulabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsin. Yurt dışı, mahkemeler, medya ya da yüksek eğitimle ilgili girişimlerde bulunabilir, karşına çıkan fırsatları doğru değerlendirebilirsin. Fakat iş arkadaşlarınla aranda yaşanabilecek kıskançlığa dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerinin taleplerini yerine getirmek ya da kendi keyfin için harcamalar yapmak finansal krizler yaşamana yol açabilir. Ortak kaynakların paylaşmak, kredi, vergi, sigorta, nafaka gibi konularda yaşanan sıkıntıları çözmek için sıra dışı çözümler oluşturabilir ya da uzlaşma yolları arayabilirsin.

Sevgili Aslan; anlaşmalar ve kontratlar yapmak için girişimlerde bulunabilir, yakın çevren, kardeşlerin, komşuların ya da kuzenlerinden alacağın cesaretle harekete geçebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin sıra dışı fikirlerine açık olman fırsatlar yakalamanı sağlayabilir. Ancak bağımsız tavırların aile içinde tepkiyle karşılanabilir.

Sevgili Başak; çalışma ortamında ve gündelik rutinlerinde yenilikler yapmak, yaptığın işlere alternatif çözümler aramak isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanarak iş birlikleri geliştirebilir, gelirlerini artırabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Senin düşüncelerini kendi fikirleri gibi sunabilecek insanlara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Terazi; bugün finansal konular kafanı meşgul edebilir, risk içerdiğini düşündüğün yatırımlar endişelenmene ya da kayıplar yaşamana neden olabilir. Fakat yine de cesaretini kaybetmeyecek seni heyecanlandıracak ve yaşamdan keyif almanı sağlayacak girişimlerde bulunabileceksin.

Sevgili Akrep; bugün ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, taşınma ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili harekete geçebilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerden alacağın destekle yatırımlarını yönlendirebilir, iş hayatına yönelik kararlar alabilirsin. Ancak yakın ilişkilerinde kıskançlık ve çekememezlik ile karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; bugün kendini daha rahat ifade edebilir, yakın çevren, kardeşin, kuzenlerin ve komşularınla ilişkilerine ağırlık verebilirsin. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilir hatta oradan gelişen arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Fakat gereksiz inatlaşmalar ve kıskançlıklar gerilime neden olabilir.

Sevgili Oğlak; gelirlerini artırmak için alternatif kaynaklar araştırabilir, sosyal yaşamında seni destekleyen kişilerden aldığın cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin sıra dışı fikirlerini ifade edebilirsin. Ancak arkadaşlarınla aranda para sorunları yaşanabilir.

Sevgili Kova; yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerinde aldığın kararları uygulamaya koyabilir, sıra dışı girişimlerde bulunacak cesareti kendinde bulabilirsin. Açık fikirli olman alternatif çözümler yaratmanı sağlayabilir. İş ve sosyal hayatında seni geliştirecek bir rekabet yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün zihinsel olarak çok aktif olabilirsin ancak kendini iyi ifade edemeyebilir ya da görüşlerinden dolayı düşmanlıkla karşılaşabilirsin. Finansal konularla ilgili içinde olduğun krizlere çözüm alternatifleri ararken sıra dışı bakış açıları geliştirebilir, bireysel kararlar alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.