25 Haziran Burç Yorumları

Yoğun bir gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinde üzerimizde baskı hissedebilir, huzursuz olabiliriz. Çevremizdeki insanları memnun etmek için çabalarken ve acele ile bir şeylere yetişmeye çalışırken fazlasıyla yorulabiliriz. Sakin kalmaya çalışmamızda ve kendimizi çok zorlamamızda yarar var. Yolda olanların özellikle dikkatli davranmalı, trafik kurallarına uymalı ve hızdan uzak durmalı. Ayrıca aile ziyaretlerinde duygularımızı açıklarken kırıcı davranmaktan çekinmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Herkese mutlu, huzurlu ve bereketli bayramlar…

Sevgili Koç; bayrama yakışan bir gün geçirebilirsin. Ailenle ve sevdiklerinle bir arada olmak, evinde misafir ağırlayıp sofralar kurmaktan keyif alabilirsin. Gerçi biraz aksilikler ve ani bastıran ziyaretçilerle uğraşmak seni zora sokabilir ama zamanının iyi ayarlarsan her şeyin üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Boğa; günü aileni ziyaret ederek ve sofralar kurup kaldırarak geçirebilirsin. Gerçi yollarda beklediğinden fazla zaman geçirmen ve ufak tefek aksiliklerle boğuşman gerekebilir. Özellikle kardeşlerle ilişkini daha da sağlamlaştırabilir, komşularla görüşebilirsin.

Sevgili İkizler; bu bayram gününü para konularını kendine dert ederek geçirmemende fayda var. Ani harcamalar ve beklentilerinin üstünde bir maliyetle karşılaşsan bile sineye çekecek, bayramdan sonra var gücünle çalışarak borçların üstesinden gelebileceksin.

Sevgili Yengeç; senin gibi aileye düşkün birinin bayramı ailesiyle beraber geçirmesinden daha keyif verici bir şey olamaz ancak herkesi ziyaret etmeye çalışman ya da herkesi birden ağırlamaya çalışman üstündeki baskının artmasına ve kendini yorgun hissetmene yol açabilir.

Sevgili Aslan; biraz nostaljik ve geçmişi yad ederek bir bayram geçirmeyi düşünebilirsin. Gerçi çevrendekiler pek yalnız kalmana izin vermeyecektir ama enerjin düşük olduğundan mümkün olduğunca dinlenmek isteyebilirsin. Aksiliklere karşı tepkilerini dışa vurmak yerine kendine saklamayı tercih edebilirsin.

Sevgili Başak; ailen ve arkadaşlarınla bir arada olarak duygularını paylaşabileceğin bir bayram geçirebilirsin. Fakat hem hesapsız harcamalar hem de herkesi memnun etme telaşı seni endişelendirebilir. Her şeyi görev edinmekten vazgeçersen daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; bayram organizasyonu sana kalabilir, aileyi bir araya toplamak ve gösterişli sofralar kurmakla uğraşabilirsin. Ancak yaptığın organizasyondaki ufak tefek aksamalar canını sıkabilir, zamanında yetişememe ya da yardım alamamaktan şikayet edebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün geçmişe dalıp gidebilir, fazla hassas ve alıngan olabilirsin. Ailevi konular, maddi manevi güvenliğinle ilgili koşullar seni duygusallaştırabilir. Yolculuğa çıkarken dikkatli olmalı, yetişemeyebileceğin ihtimalini göz önüne almalısın. Kardeş ve kuzenler senin beklentilerini karşılamayabilir.

Sevgili Yay; bugün bir süredir görmediğin aile fertleriyle karşılaşmak seni duygusal açıdan fazlasıyla hassaslaştırabilir. Bu bayram gününde kazançlar ve kayıplar üzerine kafa yorup bilanço çıkarmak yerine bayramın keyfini çıkarmalısın. Ani gelişebilecek durumlara hazırlıksız yakalanabilirsin.

Sevgili Oğlak; geleneksel değerleri muhafaza edebileceğin bir bayram geçirmek isteyebilirsin. Bugün ailenin ya da sevdiklerinin isteklerini yerine getirmeye çalışmak seni biraz yıpratabilir, farkına varmadan onları kırabilirsin. Duygularını ve taleplerini açık açık ifade etmen daha iyi olacaktır.

Sevgili Kova: bu bayramın bütün yükünü sen taşıyabilirsin. Ya çalışmak zorunda kalabilirsin ya da bütün gün ailene ve sevdiklerine hizmet edebilirsin. Kendini fazla yormadan görev paylaşımı yapmayı tercih etmelisin. Ani yola çıkışlar veya haberler seni harekete geçirebilir.

Sevgili Balık; bayramı doyasıya yaşayanlardan biri sen olabilirsin. Biraz nostalji biraz duygusallık bir araya gelerek seni olduğundan daha hassas yapabilir. Fakat sevdiklerinle ve ailenle bir arada olmaktan keyif alabilirsin. Tabii bu arada harcamaları ve sorumlulukları göz ardı etmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.