25 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan belirsizliğin ardından sabah saatlerinden itibaren yenilenmiş enerjilerle yol çıkıyoruz. Artık boşlukta olmak yerine daha önceki tecrübelerimize dayanarak adım atabilir ve kapasitemizi ortaya koyabiliriz. Duygusal sömürülere maruz kalabilir, bencillik yaptığımızla ilgili suçlanabiliriz. Her ne olursa olsun fiziksel enerjimizin yüksek olduğu ve girişimlerde bulunmak isteyeceğimiz bir gündeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, son günlerde içinde bulunduğun ruh halinden sıyrılmanı sağlayabilir. Yaşamına dair konularda girişimlerde bulunmak isteyebilir, kimseye danışmadan kararlar alarak harekete geçebilirsin. Aile bireyleriyle ve ebeveynlerle bu bağımsız tavrından dolayı çatışmalar yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün sağlığına dikkat etmeli, kendine fazla yüklenmemelisin. Yakın çevre, kardeş ve kuzenlerine yardım etmek, onlar için harekete geçmek isteyebilirsin. Çıkacağın yolculuklarda ve eğitimlerde aksilikler yaşayabilir, sosyal medyada tanımadığın kişilerle çatışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için mücadele edebilirsin. Hedeflerine varmak için cesur ve atak adımlar atabilirsin. İş ve sosyal hayatında sana destek olmak isteyen kişilerle karşılaşabilir, kazançlarını artırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hem sosyal hem de iş ortamında girişimlerde bulunabilir, kendi hedef ve isteklerin doğrultusunda adımlar atabilirsin. Mücadele etmeni gerektiren engellerle karşılaşsan bile olaylara iyi niyetle bakman ve sevecen tavırların sorunları çözmeni sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüş ve düşüncelerini cesaretle ifade ederken ailenin muhalefetiyle karşılaşabilir, duygularını yeteri kadar anlatamadığın için tepkiyle karşılaşabilirsin. Öncü olman gereken durumlarla karşılaştığında sezgilerini dinlemeli, kulislerden destek almalı ve harekete geçebilmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; arkadaşlarını, içinde bulunduğun sosyal grupları ve ideallerini korumak için mücadele etmen gerekebilir. Ailen veya evin için yapacağın harcamalar finansal krizlere neden olsa da sana destek olacak iş birlikleri ve ilişkiler kurarak engelleri aşabilir, harekete geçmekten çekinmeyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve sosyal yaşamında hedeflerine varmak için mücadele etmek istemene rağmen koşulların karşı tarafa bağlı olması, engellerle karşılaşmana neden olabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerin tek başına ve sana sormadan plan yapıp kararlar alması gerilime yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; görüş ve inançların için mücadele edebilir, değerlerini muhafaza etmeye çalışabilirsin. Çalışma ortamında fazla göz önünde olman ve tek başına hareket etmen, iş arkadaşlarınla ilişkilerinin bozulmasına yol açabilir. Yeni yöntemler denemek isteyebilir, tecrübesiz olduğun alanlarda çalışabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ailenin finansal kaynaklarını muhafaza etmek için mücadele etmen gerekebilir ama aldığın riskler sorun yaratabilir. Keyiflerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın. Gayrimenkullerle ilgili olumlu ve kazançlı gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yakın ilişkide olduğun kişilerle, evlilik ve ortaklık gibi konularda mücadele etmen gerekebilir. Fakat üstünde çalıştığın anlaşmalar senin lehine sonuçlanabilir, eğitim ve yolculuklardan olumlu gelişmeler yaşanabilir. Duygularını akıcı bir dille ifade ederek ilişkilerde yapıcı olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş arkadaşlarını ve değerlerini korumak için mücadele etmen gerekebilir. Fakat tüm kararlarını yalnız ve ani bir şekilde almandan dolayı sorunlar yaşayabilirsin. Hem kazançlarını hem de çalışma ortamındaki pozisyonunu olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin. Yakın çevreni kırıcı konuşmalar yapmaktan kaçınmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sevdiklerin ve çocukların için mücadele etmen gerekebilir. Duygusal mutluluğun için yapacağın harcamalar sorunlara yol açabilir. Romantik ilişkilerde hayal ettiğin gelişmeler yaşanabilir, beklentilerinin karşılanmasından dolayı keyifli bir gün geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.