25 Haziran 2018 Burç Yorumları

Beklentilerle dolu bir güne başlayabiliriz. Abartılı hal ve hareketlerden kaçınarak sakinliğimizi korumalıyız. Para piyasalarında sert iniş çıkışlar olabilir, netlik kazanmaya durumlar birkaç gün daha sürebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise insan haklarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde gergin olabilir, seni huzursuz eden konuları irdeleyebilir, derin düşüncelere dalabilirsin. Öğle saatlerinde bu ruh halinden sıyrılarak değişen enerjilere uyum sağlayabilir, kendini daha maceracı ve iyimser hissedebilirsin. Bir süredir değerlendirme yapıp sonuca varamadığın işlerine eğilebilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk bölümünde ilişkilerdeki sorun veya sorumlulukların halen ön planda olabilir. İlerleyen saatlerde ise gerek duygusal gerek maddi konularda farklı etkilerin devreye girmesiyle birlikte enerjin artabilir. Gelecekle ilgili planlarını yapabilir, maddi riskleri hesaplamaya başlayabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde birkaç gündür hissettiğin yoğunluk halen devam ediyor olabilir. Ancak öğle saatlerinde ikili ilişkiler ve ortaklıklara dair pozitif koşulların gündeme gelmesiyle kendini daha iyimser hissedebilirsin. Sana sunulan teklifleri değerlendirmeye alabilir, ortak hareket etmeye başlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; günün ilk bölümünde duygularının etkisiyle hareket edebilir, birkaç gündür seni yıpratan konularla ilgili son kararları alabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde daha pozitif hissedeceğin koşullar içine girmen, daha mantıklı değerlendirmeler yapmana, geleceğe daha ümitli bakmana ve girişimlerde bulunmana olanak sağlayacaktır.

Sevgili Aslan; güne bitirmeye çalıştığın işlerin telaşıyla başlayabilir, evrak tamamlayabilir ya da ebeveynlerinle ilgilenebilirsin. İlerleyen saatlerde iyimserliğin artabilir, yaşamın keyfini çıkarmaya başlayabilirsin. Kendine sosyalleşebileceğin programlar yapabilir ya da sadece seni mutlu eden uğraşlar içinde olabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde başladığın işleri tamamlamaya odaklanabilir, aldığın kararları uygulamaya çalışabilirsin. Ancak sonrasında değişen koşullar seni olaylara daha farklı gözle bakmaya ve pozitif değerlendirmeler yapmaya yönlendirebilir. Ailevi konularda bitiş ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; hesap kitap işleriyle geçirdiğin birkaç günün ardından bugün iletişim trafiğin artabilir, kendini daha rahat ifade etmeye başlayabilirsin. Artık yolculuk planları yapabilir, seyahatler için araştırmalar içine girebilirsin. Geleceğe dair daha pozitif ve umut dolu bir bakış açısı kazanabilirsin.

Sevgili Akrep; son birkaç günü gerek ilişkilerini gerekse iş hayatını hareketlilikle geçirdikten sonra bugün artık değerlendirmelerini yapmaya zaman bulabilirsin. İyimser ve pozitif bir ruh haline bürünebilir, maddi kazançların veya kişisel değerin üzerine kafa yorabilir, daha fazlasını hak ettiğini düşünebilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde içsel gerilim hissetmene rağmen öğleden sonra burcuna geçen Ay ile birlikte kendini daha iyi hissedebilirsin. İleriye dönük planlar yapabilir; geleceğe dair kararlar alabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmeler seni mutlu edebilir; hayaller kurabilirsin.

Sevgili Oğlak; güne tamamlanması gereken işlere ve üzerinde çalıştığın projeyi bitirmeye odaklanarak başlayabilirsin. Öğleden sonra ise kendi ihtiyaçlarına yönelebilir; kendini yorgun hissettiğinden dinlenme ihtiyacı duyabilirsin. Bilinçaltını geleceğe dair olan düşünce ve planlar kurcalıyor olabilir.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatında yarım kalan işler veya artık sonlandırmak istediğin meseleler sabah saatlerinde seni oyalayabilir. İlerleyen saatlerde daha pozitif koşulların gündeme gelmesiyle birlikte ruh halin değişebilir, geleceğinle ilgili kendini daha iyimser hissedebilirsin.

Sevgili Balık; yoğun düşüncelerle ve değerlendirmelerle dolu geçen birkaç günün ardından artık kararlarını alabilecek durumdasın. Ancak hayallerini ve beklentilerini yüksek tutmamalı, gerçeklerden uzaklaşmamalısın. Sosyal hayatında yoğun bir gün geçirebilir, iletişime, riske ve maceraya açık olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.