25 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Mücadele ve rekabete açık bir atmosferdeyiz. Uyum ve denge sağlamak isterken işbirliğinden uzaklaşabilir; sert tepkiler verebilir; düşünmeden hareket edebiliriz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerde de bazı sorunlar yaşayabiliriz. Sağduyulu ve toleranslı davranmaya özen göstermeliyiz.

Sevgili Koç; burcunda oluşan dolunayın etkisi, ilişkilerinde ve iş birliklerinde dengede kalmanın önemini vurgularken, egonu da kontrol altında tutmanı ve sabırsız olmamanı vurguluyor. Düşünmeden söyleyeceğin söz ve davranışlardan pişman olman mümkün.  Olayları kişiselleştirmeden sakin ve esnek olman gerekebilir.

Sevgili Boğa; sezgilerinin ve içgüdülerinin güçlenmesi, gizli saklı konulara vakıf olman ya da arkadaşlarından sakladığın bir konunun gündem olması, bilinçaltına atmış olduğun geçmişe ait konuların tekrar gündeme gelmesi ve şifalanması bugün oluşan dolunayın etkilerinden birkaçı olabilir. Yaşanacak birtakım aksaklıklara moralin bozulabilir.

Sevgili İkizler; hedef kıldığın bir projenin sonuna gelmiş olabilir ya da fikirlerini paylaşmak konusunda sabırsız olabilirsin. Dolunayın etkisiyle, sosyal ortamlarda ya da grup içi çalışmalarında fikirsel tartışmalara açık olabilir, inisiyatif almakta zorlanabilirsin. Harcamalarındaki artış veya beklenmedik ödemelerle zorlanabilirsin.

Sevgili Yengeç; iş ve kariyer alanında oluşan dolunay, senin birtakım gerçeklerle yüzleşmeni sağlarken, ay başında başlattığın girişimleri de destekleyebilir. Öncülük ettiğin konulara ya da kurumsal alanlardaki konulara çözüm üretmekte zorlanmayabilirsin. Bugün ailene kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Aslan; yakınlarınla yapacağın görüşmede gereksiz sözler söylemen, ortamı gergin tutabileceği gibi günlük işlerinin de aksayıp gecikmesine neden olabilir. Dolunay, geleceğini şekillendiren alanlarda aydınlanma yaşatırken, eğitim, ticaret, yurtdışı işler ve iletişim içeren alanlarda sakin, dengeli ve adil olmanı vurgulayabilir.

Sevgili Başak; dolunay ortak kaynaklarındaki beklentilerini artırırken, beklediğin maddi kaynakları bulmana da yardımcı olabilir. Senin ya da ailenden birilerinin sürekli ertelediği sağlık sorunlarını görmezden gelemeyebilir ve üzerinde durmak zorunda kalabilirsin. Bugün aldığın kararları uygulamak için sakinliğini ve sözlerini kontrol etmelisin.

Sevgili Terazi; ilişkilerinde ve ortaklı işlerinde üzerini örtüğün olaylarla yüzleşebilir, olumlu ya da olumsuz kararlar almak durumunda kalabilirsin. Hâlihazırdaki konulara stratejik ve mantıklı yaklaşımların en kolay çözümü bulmana yardımcı olabilir. Yeni bir ilişkiye başlaman da dolunayın etkileri içerisinde olabilir. Empati gerektiren bir gün içerisindesin.

Sevgili Akrep; gün içinde çıkarların doğrultusunda vereceğin sözler önüne engel çıkarabilir.  Stres yapmayı bırakarak, içsel dengeni ayarlamaya bakmalısın. Dolunay sağlığına ve günlük sorumluluklarına vurgu yaparken, bağımlılık geliştirdiğin kişi ve olayların sana verdiği zararları fark edebilirsin.

Sevgili Yay; dolunay risk almanı gerektiren konularda, romantik ilişkinde ve harcamalarında bir takım aşırılıklara zemin hazırlarken, temkinli olman ve olaylara uzun vadeli bakıp değerlendirmeni gerektirebilir. Gün içerisinde karşındaki kişi veya topluluklara da söz hakkı vermen ya da dinlemen yararına olabilir.

Sevgili Oğlak; dolunay, ailene ait konu ve sorumluluklarınla yüz yüze kalmana neden olurken çözüm bulman gereken konularda da net olabilirsin. Doğru bakış açınla vereceğin kararlar, aile bağlarını daha da kuvvetlendirebileceği gibi yük olarak gördüğün konulardan kurtulmanı da sağlayabilir. Sakinlik işini kolaylaştırabilir.

Sevgili Kova; dolunay yakınlarınla yaşayacağın diyaloglara önemli vurgular yaparken duygu ve düşüncelerin arasında denge kurmakta zaman zaman zorlanabilirsin. Birtakım olay ve girişimlerinin görünür olması seni sabırsız kılabilir. Gün içinde fikir ayrılıklarına karşı sağduyulu olman gerekebilir.

Sevgili Balık; dolunay hesapta olmayan bazı ödemeleri gözler önüne serebileceği gibi yeni gelir kapıları bulman için fırsatlar da sunabilir. Kazanımların ve harcamaların konusunda dengeli ve sorumluluk sahibi olman gerekebilir. Nisan ayında başlattığın girişimde farkındalık yaşayarak olaylara hız verebilirsin. Gün içinde içsel dengeni koruyabilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.