25 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün güç birliği içinde hareket ederek; tutkulu ve azimli bir tutum sergileyebiliriz. Duygularımız da derinleşecek sanki…İlişkileri sağlamlaştırmanın yanında maddi kaynaklarımızı, yatırımlarımızın gidişatı ve geleceğiyle de ilgileneceğiz. Günün ilk bölümüne dönersek Ay ile Jüpiter arasındaki kontak yüksek beklentilere belki abartılı harcamalara belki de riskli durumlara yol açabilir. Ancak büyük düşünmek ve fikir bazında gelişim sağlamak adına elverişli zamanlar olarak ta söylenebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne sorumluluk bilincin yüksek başlayabilir, üstlerini ve birlikte çalıştığın kişileri çok etkileyebilirsin. Bugün, tutarlı adımlar atmak, görüşmeler yapmak ve planlarını gerçekleştirmek adına son derece uygun olabilir. Finansal konularına çözüm bulabileceğin gibi, aradığın destek ve yardıma kolaylıkla ulaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sevdiğin insanlarla birlikte keyif duyduğun alanlarda ve projelerde bulunmak senin için heyecanlı bir hal alabilir. Kariyerin ve özel hayatınla ilgili beklentilerinin karşılanmaya başladığını görebilirsin. Keyifli bir iş gezisine çıkabileceğin gibi katıldığın bir organizasyonda özel bir teklif alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ev içi dekorasyon, temizlik ya da düzenlemeler yapmak için uygun ve olumlu bir gün olmakla birlikte gereksiz endişelerini geride bırakarak zihninde de köklü bir temizlik yapabilirsin. Aile içi finansal sorunlara destek olman ya da ticari bir işinin desteklenmesiyle akşam saatlerinde keyif ve motivasyonun artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; detay ve iletişim gerektiren çalışmalarda başarı sağlayabilir, sosyal medyada ve eğitim konularında aktif olabilir, çevrene, düşünceni ve fikirlerini istediğin gibi aktarabilirsin. Partnerinin sana karşı olan duygusal değişiminden etkilenebilir, aranızdaki bağ daha da güçlendiğini hissedebilirsin. Öte yandan spekülatif konular da ilgini çekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; maddi kazançlarını doğru planlayarak yaşantını düzene koymak isteyebileceğin bir gündesin. Güçlü ve fikrine güvendiğin kişilerden alabileceğin destekle maddi ve manevi endişelerini yatıştırabilir, moralini yükseltebilirsin. Yeteneklerini derinleştirebilir ve zihnini yaratıcılığınla harmanlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün daha planlı, girişimci ve cesur hamleler yapabilir, fiziksel görünüşüne ve sağlığına odaklanabilir, kendini güçlü ve kontrollü hissedebilirsin. Yakınlarına karşı hassasiyetin artarken iş birliklerine de sıcak bakabilirsin. Ancak kazançlarını ilgilendiren alanlarda doğru kararlar aldığından emin olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendi içine dönmek, düşüncelerinle baş başa kalmak, hatta tek başına bir takım işlerini organize etmekten yana olduğun bir gün olabilir. Ailendeki güçlü insanlardan destek görmen, miras ya da ortaklı gelirlerden hak ettiklerine sahip olman mümkün olabileceği gibi, bu sıralar çevrenden ve yaşça büyük aile bireylerinden de manevi destek alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcundaki Güneş, hayat dinamiklerine ışık tutup, seni desteklerken, fikir ve düşüncelerini kabul ettirmen, ikna gücünü kullanman, hedeflerin doğrultusunda ilerlemen oldukça kolay olabilir. Sosyal olmanın getirdiği avantajlardan faydalanabileceğin, plan ve detay gerektiren işlerini pratik bir şekilde halledebileceğin bir gündesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; özellikle finansal içerikli konularda, ince hesaplarınla hedeflerini tutturmuş olman, kendine duyduğun özgüveni yükseltmiş olabilir. Kariyer ve sosyal hayatında detayların önem kazandığı bu günde, üstlerinden beklediğin destek ve anlayışı görebilmen için alacağın kararların uyumlu ve abartılardan uzak olmasında yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; akademik kariyerin, yurtdışı bağlantılı işlerin, hukuk ve eğitimle ilgili konuların hız kazanabilir. Geleceğini şekillendiren gelişmeler yaşarken, kariyerinden edindiğin kazançlarında olumlu yönde değişimlerin olması mümkün. Uzun vadede sana güç kazandıracak projeler içinde olabilir, titiz ve detaylı çalışmalarınla takdir görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; fikir ve görüşlerin, finansal konulardaki endişelerin ya da kontrol edemediğin durumlar karşısında duyduğun kaygıları bir anda yok edebilecek güzel gelişmelerle karşılaşabilir ve özellikle akşam saatlerinde yaşadığın krizleri aşabilirsin. Sosyal aktivitelere yönelterek motive olman kendini daha iyi hissetmeni sağlayacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcundaki Ay, ikili ilişkilerine ve ortaklı işlerine vurgu yaparken, uyumlu, sezgisel ve fedakâr yönün işlerini kolaylaştırmanı sağlayabilir.  Grup çalışmalarında güçlü kişilerle bir araya gelebilir, edineceğin yeni bakış açısı ile farklı eğitimlerin ve kazançların kapılarını aralayabilirsin. Akşam saatlerinde maddi konuları irdelemen gereken durumlar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.