25 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün gerek maddi konularda gerek ikili ilişki ve iş birliklerinde dengeli hareket etmek zorundayız. Otorite konumundaki kişilerle görüşmelerde bulunmak; yaşadıklarımızı gerçekçi gözlerle sorgulamak için uygun koşullarda olabiliriz. Güçlü kişilerden alınacak destekler gidişatı olumlu etkileyebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün maddi olarak yaşanan olaylardan oldukça etkilenebilir, kendi içine dönebilirsin. Sosyal hayatında veya grup içi iletişimlerde sözlerin nedeniyle mücadele etmen gerekebilir. Tartışmanın şiddetlenip, kriz boyutuna gelmemesi için orta yolu bulman ve farklı önerilere açık olman yararına olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; inançların doğrultusunda hareket etmek için güçlü istek duyabileceğin bir gündesin. Kişisel özgürlüğüne daha çok önem verebilir, sık sık fikir değişiklikleri yaşayabilirsin. Bu günlerde ortaklı işlerinde ve ikili ilişkilerinde temkinli olman karşıdan gelebilecek zararları önleyebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; duygularınla hareket edebilir, yüksek beklentiler içinde olabilirsin. İş hayatında veya gün içerisinde görüştüğün insanlarla ilgili yanlış karar alman, maddi ve manevi kriz yaşamana neden olabilir.  Her ne kadar dik durup sözlerinin arkasında durmaya çalışsan da hatanı anlaman uzun sürmeyecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özel hayatında yaşadığın birtakım ani olaylar dengenin sarsılmasına neden olabilir. Öte yandan hedeflerinle ilgili ısrarcı davranarak sevdiklerini karşına alabilir, maddi kayıplar yaşayabilirsin. Ekonomik durumundaki belirsizlikleri ortadan kaldırmana yardımcı olabilecek danışmanlarla iletişime geçmen yararına olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; otorite konumundaki insanlarla çatışma yaşamamak için, gerekli kurallara uyman ve ani çıkışlarda bulunmaktan uzak durman gerekebilir. Hayatında radikal değişiklikler yapmak için güçlü bir istek duyabilir, sabırsız davranmaya eğilimli olabilirsin. İş birliği içinde olduğun insanların önerileri seni memnun etmeyebilir ve alternatifler aramana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaşamında değiştirmeyi düşündüğün alanlara yönelebilir, konsantrasyon gerektiren işlerini rahatlıkla sürdürebilirsin. Gün içerisinde yakınlarınla olan iş birliğinden memnun kalmayabilir, bulunduğun ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsin. Yarım bırakmış olabileceğin bir eğitime tekrar başlama fırsatını kullanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; önemli bir mali krizi çözüme ulaştırmak için desteklenebileceğin bir gündesin. Maddi konularda daha bilinçli hareket etmeyi yeni hayat felsefen haline getirmek isteyebilirsin. İş arkadaşlarının gereksiz eleştirilerini duymazdan gelmeli, dengeni bozmamak için karşındakileri oldukları gibi kabul etmeye çalışmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; halen karşıt burcunda ilerleyen Ay, yaşam koşullarında ve fiziksel durumunda radikal kararlar alma yönünde olmanı tetikliyor olabilir. Sağduyulu olman ve en çok neye ihtiyacının olduğunu tespit etmen, olası aksiliklerin önüne geçebilir. Koşulları kontrol edebilmek amacıyla destek almak için yakınlarınla bağlantıya geçebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; şu ara planların, yeni bir düzen kurmakla alakalı olabilir. Belirlediğin yolda güçlü insanlarla yapacağın iş birlikleri, uzun vadeli planlar yapmanı sağlayabilir. İş arkadaşlarınla aranda çıkabilecek fikir ayrılıkları, aranızda soğuk rüzgârlar estirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde huzur ve dinginliğini korumakta zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hedeflediğin bir projenin hız kazanabilmesi için birikimlerini kullanman gerekebilir. Yakınlarının öğütleri, acele etmeden akışta kalman doğrultusunda olabilir. Maddi koşullarını ve kendini riske atmadan belirsizliklerini netleştirmende fayda var. Akşam saatlerinde keyfine düşkünlüğün artarken, yemeyi içmeyi abartabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendine ve kariyerine yatırım yaptığın bir dönem olmakla birlikte, önceliklerini belirleme konusunda yaşadığın kararsızlık, üzerinde içten içe duygusal baskı yaratabilir. Hayat dinamiklerini etkileyen ani gelişimler karşısında sezgilerini dinleyebilir, temkinli yaklaşımlar sergileyebilirsin. Akşam saatleri aile içinde tansiyon yükselebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yeni katılacağın bir gruba karşı ön yargılı durabilir, gereksiz sorulara maruz kalmaktan dolayı kendini mutsuz veya hassas hissedebilirsin. Gün içerisinde hedeflerine yönelerek işlerini yoluna koyabilir, uzun vadeli ve güvenilir projeler için harekete geçebilirsin. Yakınların veya kardeşlerinle duygusal iletişim içinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.