25 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay gün boyunda Yay burcunda. Ay’ın öğleden sonra saat 14:19’a değin Merkür ile kavuşum yapacağı sürece değin zamanı olumlu değerlendirmeye bakalım zira sonrasında Ay boşluğa düşecek. Ay Merkür kavuşumu düşüncelerimize netlik katacağından karar alma; anlaşma ve sözleşme imzalamak adına elverişli bir süreç var. Fikirlerimizi çevremizdekilere rahat ifade edebilir; bilgi paylaşımlarında bulunabiliriz. Yine hatırlatmakta fayda var. Öğleden sonra hem Ay’ın boşlukta hem de Balsamik olarak adlandırdığımız kapanış sürecinde olduğumuzdan yeni girişimler adına pek uygun bir süreçte değiliz…Ancak günün ikinci yarısında bir şeyleri toparlamak; eksik kalan işleri ele almak ve tamamlamak için gayretlerimiz olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; zihninin her zamankinden çok aktif olabileceği bir güne başlayabilirsin.  Sosyal statünü destekleyecek ticaret ve eğitim gibi konularda cesur ve korkusuz adımlar atabilirsin. Bu alanlardaki girişimlerin günün ilk yarısına kadar destek görebilir.  Farkındalığın artarken yaratıcılığını da cesurca yansıtabileceğin zamanlardasın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ortak kaynaklarını arttırma yönünde beklenmedik iş birlikleri yapabilir ve başkalarına ait finansal konulara öncelik tanıyabilirsin. Öte yandan borçların için bir ödeme planı hazırlayabilirsin. Finansal içerikli bir davanın sürpriz şekilde sonuçlanması; güven ve istikrar beklentini destekliyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ortaklıktan yana şansın oldukça yüksek görünüyor.   Finansal alanda desteklediğini görebilir, bu alandaki yenilikleri de hayatına katabilirsin. Karar aşamasında olduğun konuların uzun vadeli somut ve sağlam olmasına özen göstermeli, başkalarının fikir ve desteklerinin yanı sıra kendi doğrularını da önemsemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; şu ara engellerin ne olursa olsun ilerlemek için motivasyonun yüksek. Hayatında uygulamak istediğin özgün ve yaratıcı girişimlerden korkmayacak, sınırlarının ötesine geçmeyi hedefleyeceksin. Planların ve ideallerine uygun, koşulların çok daha iyi olduğu bir  teklif alabilirsin. Bugün bazı sürpriz ve güçlü destekler seninle olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilir, gelecekle ilgili planlarının keyifli ama uzun vadeli olmasını da önemseyebilirsin.  Hizmet etmenin yan ısıra bireyselliğini ön plana çıkarıp, cesur kararlar alabilirsin. Uzun soluklu girişimler için fırsatlar ayağına gelebilir. Seni keyiflendirip, mutlu edecek gündemlerin olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ailene kendi bakış açını savunman gereken koşullar oluşabilir. Bu ara uzaklara gitmeyi düşünebilir, evlilik planlarını devreye sokabilirsin. Yaşamsal alanlarında önüne çıkan engelleri; bilgin, aklın ve mantığınla çözmek zihnini yorabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; zihninin aktif çalıştığı, fikirlerini çevrendeki insanlarla paylaşmaktan çekinmeyeceğin bir güne başlayabilirsin.  Var olan sorunlara sıra dışı çözümler geliştirebileceğin gibi alışılagelmiş alışkanlıklarından da özgürleşebilirsin. Sana destek olabilecek insanlar çok yakınında olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün dışa dönük, iyimser tutumun ve yakınlarının da destekleriyle beraber özgüvenini kuvvetlendirebilirsin. Finansal kaynaklarını gözden geçirip farklı kaynaklar edinmen için güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak ortaklığa dair gelirlerle ilgili sürpriz gelişmeler beklediğinden daha uzun vadede gerçekleşebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; mantık süzgecinden geçirdiğinde hayatına katabileceğin birçok şey olduğunu fark edebileceğin günlerdesin. Tasarladığın düşünce ve kararları uygulamaya koymak için önümüzdeki yeni ayın etkilerinden hiç ummadığın şekilde faydalanabilirsin. Yeni tecrübelerini hayata geçirebilme fırsatın olacak.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ruhsal olarak kendini daha olumlu hissedebilir ve bırakma zamanı gelmiş konulara çözümler bulabilirsin. Bağımlılık geliştirdiğin duygusal ya da kişisel konularda iradeni kolaylıkla kullanabileceğin gibi bu alanda görebileceğin destekler hoşuna gidebilir. Hayatındaki değişimleri kabul etmeye başlıyorsun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hayata daha farklı gözlerle bakarak değişimi kucakladığın bir dönemdesin. Bu ara gerek ailevi, gerekse özel ilişkiler alanında yaşayabileceğin dönüşümle birlikte eksik ve fazlalıklarını tespit edip, hayatını düzenleme imkânı bulabilirsin. Bugün kalabalık gruplarla yapacağın organizasyonlarda hevesini arttırabilecek haberler olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal alanda oldukça hareketli bir gün seni bekliyor. Günün ikinci yarısında ani gelişmeler, programlı şekilde ilerlemeni zorlaştırsa da iyimserliğin ve vizyoner bakışınla koşulları düzenleyebilirsin. Hayat dinamiklerinde tutarlı, planlı ve somut değerleri önemseyeceğin çok çalışıp üreteceğin bir süreçte olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir