25 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün kendimizi biraz dağınık ve kararsız hissedeceğiz. Zihnimizi toplamakta ve konsantre olmakta zorlansak da sezgilerimizin yardımı ile derinlik gerektiren işlerde başarılı olmamız mümkün. Bugün yarım bıraktığımız işleri tamamlamaya odaklanmamızda yarar var. Bu sayede yarına temiz ve hızlı bir başlangıç yapabiliriz. 

Sevgili Koç; akışa teslim olacağın ve gelişmeleri olduğu gibi kabul edeceğin bir gün geçirebilirsin. Mücadele etmek yerine sezgilerini dinleyerek hareket edebilirsin. Bugün Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle; kariyerine ve sosyal hayatına olumlu katkıda bulunacak kişiler yaşamına girebilir.

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki günlerde sosyal medyadan daha fazla ilişki geliştirebilir, bakış açına yön verecek dostluklar kurabilirsin. Bugün içinde yardımlaşma faaliyetlerinin bulunduğu, sosyal alanda fayda sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; haftanın ilk günü yoğun ama akıcı bir tempoda olabilirsin. İş ve sosyal yaşamında hem zihnen hem de bedenen aktif olabilir, duyarlı ve yardımlaşmaya açık bir tavır sergileyebilirsin. Önümüzdeki günlerde borçlar ve alacaklarla ilgili uzlaşma sağlaman gereken durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; günü sadece düşünmeye ve iletişime ayırabilirsin. Yeni bir girişimde bulunmak yerine sezgilerini de dinleyerek araştırma evresinde olabilirsin. Bazı konular henüz netleşmemiş olabilir ancak fikir almaya yatkınsın. Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle sana faydası dokunacak ilişkiler kurabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün finansal konularla fazlasıyla meşgul olabilirsin ancak daha önceki girişimlerinin sonuçlarını alsan da yeni adımlar atmakta zorlanabilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak olayların rahat ilerlemesini sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde çalışma ortamın daha konforlu bir hâl alabilir.

Sevgili Başak; karşındakilerle uyum içinde hareket edebilir, kendini fazla zorlamadan olayların lehine gelişmesinden dolayı rahat edebilirsin. İlişkilerde daha duyarlı ve anlayışlı davranabilirsin. Hayattan daha fazla keyif alacağın ve kendi mutluluğuna odaklanacağın bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; bugün gündelik işlerini yerine getirirken biraz rehavet içinde olabilir, kendini zorlamadan biraz tembellik yapmak isteyebilirsin. Zamanını eksik bıraktığın işleri tamamlayarak değerlendirebilirsin. Evinde tadilat ya da dekorasyon yenileme işlerine kalkışacağın bir süreçtesin.

Sevgili Akrep; mantıklı düşünmeye çalışsan da duyguların seni yönlendirebilir, sevdiklerine şefkatle yaklaşabilir, özverili ve duyarlı bir tavır sergileyebilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte, daha samimi ilişkiler kurabilir, uzlaşmacı bir dil kullanmaya çalışabilirsin.

Sevgili Yay; ailen ve sevdiklerin için maddi manevi her türlü fedakârlığa hazır olduğun bir gündesin. Aslında zamanını evinde geçirmek isteyebilir, dinlemeye ihtiyaç duyabilirsin ancak ihtiyacı olanlara da destek vermekten geri durmayacaksın. Önümüzdeki günlerde kazançlarında ufak da olsa bir artış olabilir.

Sevgili Oğlak; Venüs’ün de burcuna geçmesiyle birlikte burcunda yoğun bir gezegen hareketi başlıyor. Bütün dikkatleri üstünde toplayacağın ve özellikle ilişkilerde kontrolü ele alacağın bir dönemdesin. Uzun süreli ve kalıcı aşklar yaşayabilirsin. Bugün yaşadıklarını sağduyuyla değerlendirmenin yanı sıra sezgilerin de sana yol gösterebilir.

Sevgili Kova; bugün cebindeki paraya sahip çıkmakta zorlanabilir, senden borç isteyenlere hayır diyemeyebilir ya da kontrol edemediğin harcamalar yapabilirsin. Ancak yine bütçeni dengelemeyi başarabileceksin. Önümüzdeki günlerde çıkar ilişkileri ve kulislerden dolayı kendini yalnız hissedebilirsin.

Sevgili Balık; hassas ve duygusal halin bugün de devam etmekte. Ancak sadece sezgilerinin yönlendirdiği şekilde hareket etmeyebilir, mantığını da devrede tutarak ilerleyebilirsin. Romantik ilişkilerde daha akılcı olacağın ve arkadaş gruplarından fayda sağlayacağın bir süreçtesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.