25 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün plan ve isteklerimizi uygulamak için sabahın erken saatleri en elverişli zaman dilimi gibi, zira sonrasında koşullar ucu açık gelişebilir. Pek çoğumuz için tatil olan bu günü eşimiz, dostumuz ve arkadaşlarımızla gezerek ve yahutta eksik kalan işlerimizle ilgilenerek değerlendirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün boyunca iletişim trafiğin hızla devam ederken riskli girişimlerden uzak durmalı, hevesle başladığın işi bitirememe ihtimalini göz önüne almalısın. Çevre gezileri yaparak ya da kitap okuyup bir şeyler öğrenerek zaman geçirebilirsin. Akşam saatlerinde ise aile ilişkilerine daha fazla zaman ayırabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bol bol boş vaktinin olacağı bir gün olabilir. İnternet üzerinden ticaret yapmaya merak sarabilir ya da alış veriş yapabilirsin. Önemli kararlar almadan olayların gelişine göre hareket etmelisin. İlerleyen saatlerde duygusal tepkilerin artmasıyla birlikte kendini hislerinle ifade etmeye başlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne kendinle ilgilenerek, sevdiğin kişi ya da konulara zaman ayırarak başlayabilir, sosyal medya paylaşımlarında bulunabilirsin. Ancak bugün yeni başlangıçlardan uzak durmalısın. Akşam saatlerinde maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için duygusal tepkiler verebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aslında sabah saatlerinde hiç yataktan çıkmayıp tüm günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsin. Bir yandan da zihninde şekillendirdiğin projeler için araştırmalar yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte harekete geçebilir, enerjini geri kazanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün uzun bir kahvaltı ya da dostlarla bir araya gelinerek yapılan sohbetler keyifli olabilir. Kendini belirli bir plana ya da sorumluluğa sıkıştırmadan gelişine göre zamanını kullanabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde yalnız kalma ihtiyacı hissedebilir, duygularına kulak verebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatındaki beklentilerin ve yarım kalmış işlerin iş birliklerinin desteğiyle sonuçlanabilir. Elindeki işleri tamamlamaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısın. Akşam saatlerinde hayatına daha duygusal temalar girebilir, arkadaşlarınla beraber zaman geçirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne kararlar alarak ve arkadaşlarınla iletişim kurarak başlayabilirsin ancak sonrasında bu planları uygulamak kolay olmayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise sosyal hayatında hareketlenmeler yaşanabilir, toplum içinde hassas ve duyarlı olduğun konularla kendini ifade edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün boyunca planladığın konularda sürekli karar değiştirip işleri sonuca ulaştıramayabilirsin. Ancak sosyal hayatından tanıdığın kişilerle fikir alışverişleri kafanı toplamana yardımcı olabilir. Sonrasında, görüş ve düşüncelerini paylaşmak, ailen için fedakârlık yapmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakın ilişkide olduğun kişilerle yaptığın girişimlerinin sonucunu alabilir ve fikir alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyabilirsin. Çevrenin kalabalık olması seni mutlu etse de organize olmakta zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konular ve paylaşımlar ön plana çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün tempon yoğun olmasına rağmen sonuca ulaşamayabilir, birçok angaryayla uğraşabilirsin. Temizlik, düzenleme gibi işlerle zaman geçirebilir ya da akraba ziyaretleri yapabilirsin. Fakat akşam saatlerinde karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, karşındakilerin daha duyarlı ve hassas davranacağına işaret etmekte.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne keyifli paylaşımlarda bulunarak başlayabilirsin. Eş dost görüşmelerinde kendini rahatlıkla ifade edebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerden destek görebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gündelik işlerine odaklanabilir, evde olup kendine zaman ayırmak dinlenmek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; zamanını ailene ayırabilir, ev ziyaretlerine gidip, misafir ağırlayabilirsin. Aile içi iletişim trafiğini de yönetmeye çalışabilirsin. Akşam saatlerinde hayattan daha fazla keyif alabilir, aşk ilişkilerinde son derece duyarlı ve hassas davranabilir, romantik beklentiler içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.