25 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bugün sosyalleşmek ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek isteyebiliriz. Toplumsal olaylara duyarlılığımız artabilir. Daha akıcı, hesaplı ve faydalı olabilmek adına fırsatlarla karşılaşabilir, sürpriz gelişmeleri lehimize çevirebiliriz. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi olayları daha net görmeye başlayabiliriz.

Sevgili Koç; toplumsal alanda yaşanan değişken koşullardan etkilenebilir, daha fazla çalışmak ve üretmek için ani istek duyabilirsin. Girişken ve haraketli yapın, ekip çalışmalarında başarılı olmana imkân verirken, edineceğin deneyimler seni mutlu edebilir. Maddi beklentilerinde ya da harcamalarında kontrollü olmalısın.

Sevgili Boğa; bugün entelektüel kişilerle bir araya gelebilir ve zaman zaman yaşayabileceğin fikir ayrılıkları yüzünden biraz soğuk ve mesafeli davranmak durumunda kalabilirsin. Yaşayabileceğin bir takım ani durumlara karşı diplomatik davranman, olayları lehine çevirebilir. Alacağın mantıklı kararlar partnerini ve aileni sevindirebilir.

Sevgili İkizler; günlük temponun yoğunluğu iletişim trafiğininin artmasına sebep olsa da bu durumdan keyif alabilirsin. Alabileceğin yeni bir girişim haberi, orijinalliğini ve yaratıcılığını kullanmana fırsat sunarken. fikir ve görüşlerinde tutarlı olman hayatını daha kolay hale getirebilir.

Sevgili Yengeç; hayatını daha anlamlı kılmak için ilerleme arzusu içerisinde olabilir, hedef ve projelerini yapılandırmak için ummadığın alanlardan destek bulabilirsin. Karşına çıkabilecek yeni koşulların zorluğu, senin bunaltsa da bunun ruhsal ve duygusal bir büyüme için gerekli olduğunu düşünerek hareket etmen gerekebilir.

Sevgili Aslan; kariyerini daha sağlam bir hale getirmeye başlamış, zor günlerini geride bırakmış olabilirsin. Yakın çevrenle kurduğun iletişim ve sevgi dolu yaklaşımın günden güne artabilir. Gün içerisinde partnerinle aynı düşünceler içinde olsan da kararsız kalabileceğin konular sıkıntı yaşamana neden olabilir.

Sevgili Başak; günlük rutininde yapman gereken işleri toparlamak isteyebilirsin. Fakat sergileyeceğin sıra dışı tavır ve eleştiriler sevdiklerin tarafından yersiz ve abartılı bulunabilir. Eğitim ya da akademik konular gündemine gelirken, çocuğunla da ilgili gelecek planlaması içerisinde olabilirsin.

Sevgili Terazi; içten içe kendini motive etmeye çalışabilir, orijinal fikirlerini plan aşamasında tutabilirsin. Sabah saatlerinde sevdiğin kişilerin problemlerine yoğunlaşabilir, çözüme ulaştırman gereken konularda yaratıcı ve dengeli olabilirsin. Ailenden gelebilecek maddi gelirleri yatırım yaparak değerlendirmeye bakmalısın.

Sevgili Akrep; bu gün fikirlerin ve yaptıkların uyum içerisinde olmadığı için aile ilişkilerinde kontrolü elinde tutmakta zorlanabilir içten içe gergin olabilirsin. Yakınlarınla yapacağın iş birlikleri başarı ve kazanç vaat ediyor olabilir. Ancak, ani kararlar almadan önce sabırlı olmalı, beklentilerini abartmamalısın.

Sevgili Yay; sosyal statünü etkileyecek kararlarında mantığını kullanabilir, ilke ve fikirlerinden taviz vermek istemeyebilirsin. Duruşundaki kararlılık yakınların tarafından eleştiri konusu olsa da geri adım atmamaya kararlı olabilirsin. Soysal alanların keyfini çıkarabilir, farklı arkadaş grupları içinde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; geleneksel yapındaki değişim; hayata bakış açını, yeteneklerini ve romantik ilişkilerini farklı değerlendirme fırsatı vermiş olabilir. Ortak kaynaklarınla ilgili yaşadığın sıkıntı, uzun vadeli planlar yapmana neden olurken, kendini ispatlamanın da gururunu yaşıyor olabilirsin.  Gün içinde partnerinin davranışını abartılı bulabilirsin.

Sevgili Kova; ayın burcunda ilerlemesi motivasyonunu arttırırken, daha idealist davranmanı da sağlayabilir. İletişimi bol ve oldukça haraketli bir gün geçirebilirsin. Yurtdışı bağlantılı işlerin  ya da eğitimin için ortak kaynaklarını revize ediyor olabilirsin. Ego patlamaların, partnerinle gereksiz sorunlar yaşatabilir.

Sevgili Balık; içten içe hissettiğin huzursuzluk yaratıcılığını kullanmana, hayallerini gerçekleştirmene ve adım atmana engel olabilir. Korkularınla yüzleşmen, özgürlüğüne daha çabuk sahip olmanı sağlayabilir. Karşındaki insanlara önyargılı davranman projelerini hayata katmanı zorlaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.