24 Temmuz Burç Yorumları

Güne oldukça enerjik bir şekilde başlayacağız. Hedeflerimize ulaşmak için ısrarcı davranacağız. Gün içinde fazlaca benmerkezci davranabilir, kendimizi çok önemli hissedebiliriz. Olaylara iyimser bir gözle bakabilir, ufkumuzu açacak tecrübeli kişilerden destek alabiliriz. Yaratıcılığımızın artacağı bir gündeyiz, sorunlara alternatif çözümler bulabiliriz. İlişkilerdeki mevcut sorunlar bir müddet daha devam edebilir, uyum ve dengeyi yakalamakta ve maddi problemleri çözmekte zorluk çekebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; Bugün hareketli ve yoğun bir tempo seni bekliyor. Bir yandan cesaret ve yüksek enerjiyle başladığın girişimleri sürdürme çabasında bulunabilir, bir yandan da sevdiklerinle geçireceğin keyifli saatlere odaklanabilirsiniz. Fakat iletişimde sıkıntılar yaşayabilir, kendini iyi ifade edemeyebilirsin.

Sevgili Boğa; aile içinde keyifli bir gün geçirebilirsin. Gayrimenkul yatırımları ya da evinde tadilat ve yenileme gibi işler için araştırmalar yapabilirsin. Aldığın kararları uygulamaya koyarken destek alabilirsin ancak ekonomik iş birlikleri ve uzlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; ilişkilerden yana gerilimli bir gün geçirebilirsin. Karşındakilerin üstünde baskı kurması duygusal soğumalara yol açabilir, kendi değerinle ilgili kafan karışabilir. Bugün keyif alacağın yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenle bir araya gelmek veya arkadaşlarını ziyaret etmek isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; keyiflerin ve ailen için harcamalar yapabilir, lüks tüketimden zevk alabilirsin. Sosyal ortamında gelişen fırsatların peşinden gitmek isteyebilirsin. Fakat düşmanlıklar ve yarım kalan çalışmalar istediğin hızda ilerlemene engel olabilir, akrabalarınla ilişkilerinde sorun yaşanabilir.

Sevgili Aslan; bu sıralar fazlasıyla göz önünde olabilir, herkesin ve her şeyin kontrolünü ele alabilirsin. Yeni ilişkilere başlayabileceğin bu dönemde duygularını ve tepkilerini rahatlıkla açıklayabilirsin. Ancak arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla aranda iletişim kopuklukları olabilir.

Sevgili Başak; çevrende olaylar hızla gelişirken ön plana çıkmadan olan biteni kontrol etmeye çalışabilirsin. Kariyerin için atacağın adımlarda kulislerden faydalanabilirsin. Fakat hem eve hem de işe yetişmeye çalışmak ve sorumluluklarının sosyal hayatını engellemesi can sıkıcı olabilir.

Sevgili Terazi; sosyal çevren ve arkadaş grupların içinde kendini ifade edebilir, sevdiklerinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Derneklerde veya organizasyonlarda sorumluluk almanı gerektiren koşullar seni bir lider olarak ön plana çıkarabilir. Yolculuk ve anlaşmalarda aksilikler yaşanabilir, dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; bugün sosyal hayatında başlangıçların kapıları açılabilir, karşına çıkan fırsatlar toplum içinde daha ön planda olmanı sağlayabilir. İyi bir lider ve yönetici olduğunu gösterebileceğin ortamlar oluşabilir fakat senin de sorumluluklarını yerine getirmen ve riskleri iyi hesaplaman gerekiyor.

Sevgili Yay; görüş ve düşüncelerini cesaret ve özgüvenle savunabilirsin. Yurt dışı, medya, mahkeme ya da yüksek eğitimle ilgili konularda başlangıçlar yapmanı sağlayan fırsatlarla karşılaşabilirsin. Fakat sevdiklerinle ilişkilerinde zor bir süreç yaşayabilir, onlara baskı uygulayabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularda yönetimi ele alman ve krizleri yönetmekte sahip olduğun becerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Parasal kaynakların paylaşımında sana güvenenleri boşa çıkarmamak için alacağın riskleri iyi hesaplaman gerekebilir. Çalışma ortamındaki ilişkilerden yana sorun yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; bugün kontrolü karşındakilere bırakmak senin için daha iyi olacaktır. Yakın ilişkide olduğun kişiler sana hoş sürprizler yapabilir, cazip fırsatlar sunabilir. Sana önderlik eden kişiler hayatına girebilir ancak sevdiklerin ilgini yetersiz bulabilir, aşk hayatında soğumalar yaşanabilir.

Sevgili Balık; akrabalarınla bir arada olmaktan keyif alabilir, onların cesaretlendirmesiyle yeteneklerini kullanabilirsin. Yeni iş arkadaşların hayatına farklılık katabilir, yüksek tempolu çalışma düzeni seni yorabilir. Aile ve iş yaşantın arasındaki dengeyi kuramadığından zaman sıkıntısı yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.