24 Temmuz 2018 Burç Yorumları

İletişime açık bir gündeyiz, Yeni kararlar alabilir, önemli girişimlerde bulunabiliriz. İnsan ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir, karşılık alamadığımız takdirde hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Gözümüzde büyüttüğümüz konularda umutsuzluğa kapılabiliriz. Özellikle hırsızlığa, dolandırıcılığa karşı gözümüzü dört açmalıyız!

Sevgili Koç; güne iyimser ve umutlu enerjilerle başlayabilirsin. Sosyal olarak aktif ve iletişime açık olman bugün kendini iyi ifade etmeni sağlayacaktır. Yurtdışı, eğitim ve akademik çalışmalar adına verimli işler çıkarabilirsin. Aşk ilişkilerinde gelişen olaylardan dolayı keyifli ve mutlu olabilirsin.

Sevgili Boğa; maddi ve manevi paylaşımların lehine olacağı bir gündesin. Risk almaya açık tutumun, seni cesur ve bireysel adımlar atmaya yöneltebilir. Finansal alanda yeni bilgiler ve teklifler alman mümkün. Özellikle gayrimenkul alım satımında, kredi, komisyon gibi konularda ki gelişmeler kârlı çıkmanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; bugün tek başına harekete geçmekte zorlanabilirsin fakat beraberlikler, ortaklıklar ve iş birlikleri senin için daha verimli olabilir. Gruplar veya yeni kuracağın arkadaşlıklarda fikir ve düşüncelerinle öne çıkabilir, üstünde çalıştığın projelerde başarılı anlaşmalar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; çalışma ortamında yaşanan hareketlilik, kariyerine dair olumlu fırsatların gelişmesini sağlayabilir. Ufkunu açacak yeni fikirler üretebilir, yeteneklerini kullanarak, kazançlarını artırmanın yollarını bulabilirsin. Beden sağlığın için diyet ve spora başlayabilir, kendine daha fazla özen gösterebilirsin.

Sevgili Aslan; oldukça keyifli bir gün seni bekliyor. Kendini şımartabilir veya sevdiklerinin senin için yaptıklarından mutlu olabilirsin. Gerek aşk gerek arkadaşlıklarda yaşanan yeni gelişmeler hevesini ve cesaretini artırabilir. Kendini geliştirebileceğin çalışma ve organizasyonlarda yer alabilirsin.

Sevgili Başak; bugün evinde misafir ağırlayabilir, tamir tadilat gibi işlerle uğraşabilir, ailenin rahatı için çaba sarf edebilirsin. Finansal konularda gelişen olumlu destekler cesaretini artırabilir. Gayrimenkul alımı, yerleşim değişikliği gibi konularda girişimlerde bulunabilir; fiyat araştırması yapabilirsin.

Sevgili Terazi; kişisel gelişimini sağlayacak eğitim ve yolculuklar planlayabilirsin. Çevrendekilerden alacağın bilgi ve haberler yeni ufuklar açabilir, maddi manevi fırsatlar getirebilir. Arkadaş grupları içinde keyifli sohbetler yapabilir, sosyal medyada daha aktif olabilir ve çeşitli organizasyonlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında kazançlar sağlayabileceğin fırsatlar yakalayabilir, yeteneklerini açığa çıkararak yeni ufuklara yelken açabilirsin. Bugün kendi değerini görmeni sağlayacak olaylar yaşaman mümkün. Yapacağın anlaşmalar risk içerse de gelir kaynaklarını artırabilir.

Sevgili Yay; hareketli, enerjik ve şanslı bir gün geçirebilirsin. Halen burcunda olan Ay, yaşamına ve ilişkilerine dair kararlar alacağına işaret ederek, istek ve arzularını yerine getirmene olanak sağlayacaktır. Görüş ve düşüncelerini heves ve cesaretle savunabilir, ikna kabiliyetini kullanarak girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; kendi içine dönebilir, bilinçaltının derinliklerinde kalmış duygu ve düşünceleri yeniden yaşayabilirsin. Genelde temkinli davranmana rağmen bugün risk almaya açık tavrın sayesinde kalıplarından çıkabilir, kendini hayatın akışına bırakabilirsin. Arka planda liderlik yaparak, finansal konularda yönetimi ele alabilirsin.

Sevgili Kova; arkadaş grupları veya sosyal organizasyonlarda yapılan çalışmalar vaktini alabilir. Keyfinin ve neşenin yerinde olması fazlasıyla katılımcı davranmana neden olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın destekle girişimlere kalkışabilir, sana sunulan fırsatları hevesle karşılayabilirsin.

Sevgili Balık; kalabalıklar içinde olacağın, kariyerine dair planlar yapacağın bir gündesin. Sosyal ve iş hayatında yeteneklerin ve görevlerinle gözler önüne çıkabilir, çalışmalarının olumlu sonuçlarını alarak maddi kazançlar elde edebilirsin. Karşına çıkan fırsatlar; yeni bir vizyon edinmene yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.