24 Şubat Burç Yorumları

Haftanın son iş gününde enerjimizin yüksek olduğunu düşünsek bile yeni bir işe başlamaktansa elimizdeki işleri tamamlamak daha yerinde olur. Bugün çevremizde olup bitene daha insancıl bir gözle bakabilir, ilkelerimiz doğrultusunda harekete geçmek isteyebiliriz. İş birlikleri için uygun bir gün. Öğleden sonra sevdiklerimizle birlikte olmak için program yapabilir ve deşarj olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; grup çalışmaları, sosyal organizasyonlar veya arkadaşlarınla yapılan programlar zamanını alabilir. İçinde bulunduğun ortamlarda kendini rahat ifade edebilirsin. Ancak bir yanıyla da fazla atak olma ihtimalin var. Yüksek seyreden enerjini doğru kanallara aktarabilirsen kendinin bile ummadığı işler başarabilirsin. İlişkilerinde tepkisel davranışlar göstermen aranızdaki uyum ve dengeleri alt üst edebilir, dikkat.Sevgili Boğa; arka planda cesaretini kıran ve seni geri planda kalmaya iten durumların üstesinden gelme çabasındasın. Bugün farklılığınla kendinden söz ettirebilirsin. Gizli kapaklı veya kontrolün dışında gelişen durumların getirdiği gerilimi zihinsel ve ruhsal yaşayabilirsin. Sağlığına her zamankinden fazla önem vermen yerinde olur.

Sevgili İkizler; yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili işlerin eksik kalan kısımlarıyla ilgilenebilirsin. Bugünlerde yapacağın hazırlıklar, önümüzdeki birkaç gün içinde başlatacağın projeler adına önem taşımakta. Gruplardan, ekip çalışmalarından ve arkadaş ilişkilerinden beklentilerin olabilir. Ancak dalgalı ve aniden değişebilen bir zeminde ilerlemekte olduğunu unutmamalısın.

Sevgili Yengeç; hem finansal hem de duygusal olarak kendini yenilemen gereken koşullar içindesin. Hislerinle hareket etmek yerine mantığını ön plana alarak karar almalısın. Aniden ortaya çıkan durumlar sosyal konumunu, aileni veya işini etkileyebilir. Yeni teklif ve önerilere açıksın. Önümüzdeki birkaç günü bu konuları değerlendirmeye ayırabilirsin.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ikili ilişkiler ve iş birlikleri önem kazanıyor. Ufkunu açan, enerji ve umut veren kişilerle tanışabilirsin. Aranızda hızlı bir iletişim gelişebilir. Yurt dışı, eğitim,medya veya hukuksal işlerinde ani yön değişimleri söz konusu olabilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle olan diyaloglarında dalgalanmalar yaşanabilir.

Sevgili Başak; görev ve sorumluluklarını yerine getirmekten kaçmamanın karşılığını alma zamanı geldi. Bugün alacaklarını tahsil edebilir; finansal alanda yaşadığın ufak çaplı krizi aşabilirsin. Grup çalışmaları ve ekip işlerinde yer alabilir; sana yardımcı olanlara karşı arkadaşça yaklaşabilirsin. Yeni teknikleri ve teknolojiyi iş alanına taşıyabilirsin.

Sevgili Terazi; aşk hayatında seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Duygusal yönü az ancak heyecanı yüksek bir ilişki seni etkisi altına alabilir. Diğer bir yandan iş birliği içinde olduğun kişilerden gelebilecek teklifler olabilir. Hamle yapmadan önce durum değerlendirmesi yapmalısın. Geleceği düşünerek kaynaklarını harcamak yerine yatırıma çevirebilirsin.

Sevgili Akrep; değişen koşulların, kendine yeni düzenler kurman gerektiğini gösteriyor. Bugün sana destek olacak, cesaret verecek ve enerjini yükseltecek kişilerle bağlantıya geçebilirsin. Hem ailen hem de sosyal yaşamdaki sorumluluklarını ilkeli bir şekilde yerine getirebilirsin. Beden sağlığınla alakalı da seni yenileyecek, kendini fit ve zinde hissettirecek çalışmaların olabilir.

Sevgili Yay; günün enerjisi seni zihinsel olarak her zamankinde daha aktif kılmakta. Birçok işi aynı anda yapabilme becerisine sahipsin. Anlaşmalar, ailevi konulardaki görevler, yolculuk veya eğitimle ilgili işlerle ilgilenebilir; alternatif çözümler üreterek farklılıklar yaratabilirsin. Aşk hayatında yeni heyecanlara açıksın.

Sevgili Oğlak; finansal işler önümüzdeki birkaç gün yine seni meşgul edebilir. Ailenden, evinden veya bir gayrimenkulden elde edeceğin gelirler seni bekliyor olabilir. Belki de yeni kurduğun düzenin için gerekli olan harcamaları yapabilirsin. Aslında şu günler belirsizliklere fazlasıyla açık olduğu için herhangi bir yeni girişim yapmamalı; süregelen koşullarını korumaya çalışmalısın.

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay seni hedef odaklı ve kendinden emin kılmakta. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla olan ilişkilerinde yaşanan rekabeti kendi yöntemlerinle belli bir çizgiye taşıyabilirsin. Anlaşma, eğitim veya yolculuklarla alakalı olarak düşünmeden aldığın kararları gözden geçirebilir; revize edebilirsin. Ayrıca bugün birdenbire aklına gelen fikirler çalışmalarına ışık tutabilir.

Sevgili Balık; enerjin düşük seyredebilir ve ilerleyeceğin yönü tayin etmekte zorlanabilirsin. Bu yüzden yalnız kalmak ve kendi iç dünyana çekilmek isteyebilirsin. Parasal konularda almış olduğun ani kararlar seni memnun etmediğinden bazı pişmanlıklar yaşama olasılığın yüksek. Ayrıca kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar da harcamalarında artışa neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.