24 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Dün Balık burcunda gerçekleşen yeniayın ardından Ay, hâlâ Balık burcundaki ilerleyişini sürdürüyor. Yeniayın gerçekleştiği burçla ilgili yeni girişimler ve başlangıçlar için fırsatlarla karşılaşmayı umut ediyoruz ancak Merkür’ ün geri harekette olması bize ancak yeniden değerlendirme fırsatı getiriyor. Fakat toprak ve su elementindeki gezegen yoğunluğu ilgilendiğimiz konuları sabırla, ilmek ilmek dokumamıza olanak sağlıyor. Sabah saatlerindeki Merkür/ Ay kavuşumu yanlış anlaşılmaları düzeltme ve eksik bilgileri tamamlama açısından uygun olabilir. İhmal edilmiş duyguları dile getirebilir, boş verdiğimiz şikayetleri yenileyebilir hatta ürün iadelerini yapabiliriz. Zaten ardından devreye girecek Neptün görünümü de özür dilemek ve affetmek isteyeceğimizin göstergesi. Başladığımız işlerde ilerleme sağlamakta zorlanabilir, iki ileri bir geri gidebiliriz ancak hayal kurmak ve geleceğe yönelik umut beslemek için uygun bir gündeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün duygularını anlamaya, tartmaya yönelebilir; hislerine göre hareket edebilirsin. Güçlü sezgilerin sayesinde olayları derinlemesine görebilir ve değerlendirebilirsin. Yeni bir başlangıçta bulunmak yerine sonuç alamadığın uğraşlardan vazgeçmeye karar verebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dün gerçekleşen Yeni Ay ile gruplar ve ekip çalışmaları içinde hareketli bir gün olabilir. Toplumsal konularla ilgilenmeye meyledebilir; karşılık beklemeden ve fedakarca yerine getireceğin görevler alabilirsin. Geçmiş tecrübelerine dayanarak karmaşadan kurtulmaya çalışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatındaki yoğunluk seni fedakarca çalışmaya yöneltebilir. Zihnini karıştıran durumlar veya aldığın bilgilerin net olmaması ileriye yönelik adımlarında kararsızlığa ve hayal kurmana neden olabilir. Ancak sezgilerinin güçlendiği bir dönemde olduğundan, gerekli anlarda iç sesini dinleyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal yoğunluğun yüksek oluşu kararlarını hislerinle alabileceğine işaret ediyor. Bir süredir beklediğin haberleri bugün alman hem duygularında hem de zihninde yaşanan karmaşaya son verebilir, geçmişe yönelik değerlendirmeler yaparak girişimlerde bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal paylaşımlarda yoğunluğun arttığı, finansal konuların seni belirsizliğe sürüklediği bir süreçten geçmektesin. Sakin olmalı ve akışta kalmalısın. Aceleye getirilerek yapılmış yalan yanlış hesapları tekrar tekrar kontrol etmen iyi olacaktır. Hayal kurmak için iyi bir gün olabilir ama harekete geçmek için beklemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; dün gerçekleşen Yeni Ay’ın ardından eski tanıdıklarla bir araya gelmen ve ilişkileri canlandırman iyi olacaktır. Bu arada daha önce verilen sözlerin tutulup tutulmadığına bakabilirsin ancak aynı zamanda kaçırdığın fırsatların, aldığın tekliflerin de tekrar peşine düşebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün koşulların değişkenlik ve belirsizlik içermesi ruh halini ve günlük planlarını etkileyebilir. Daha önce söz verdiğin işleri yapmakta zorlanabilir, zihinsel dağılmalar yaşayabilirsin. Yakınlarının ihtiyaç duyduğu şefkati ve ilgiyi verebilir; yerine göre kendinden fedakarlık edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygularının yoğunluğu ilham gerektiren konularda başarılı olmanı sağlayabilir. Yetenekli olduğun konulara eğilebilir ve sanatsal değeri yüksek çalışmalar yapabilirsin. Ayrıca hem romantik hem de arkadaşlık ilişkilerinde affedici olabilir, idealist ve hayalperest yaklaşımlar sergileyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ailevi veya kariyerle ilgili konularda beklenti içinde olabilirsin. İçinde bulunduğun koşulların belirsizliği kararsız kalmana, fedakarlıkta bulunmana veya bir şeyleri sonlandırmana neden olabilir. Seni rahatsız eden konuları açık açık konuşman çözümü de birlikte getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün çevrendekilerle duygusal bağlar kurabilir; artan hassasiyetin ve duyarlılığın sayesinde karşınızdakilere empati geliştirerek yaklaşabilirsin. Bazı konularda yaşadığın belirsizlikleri aşmak için sezgilerine kulak vermen ve daha önce yaşadığın sorunlardan ders alman yerinde olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; dün gerçekleşen Yeni Ay’ın ardından parayla ilgili sıkıntıları gidermek için çözüm arayışlarına girebilir, alacaklarını tahsil etmek için çaba gösterebilirsin. Ancak karşına çıkan fırsatlara fazla anlam yükleyerek idealizede edebilirsin. Artık kullanmadığın bazı eşyaları elden çıkarman iyi olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın ardından tam bir durum değerlendirmesi ve eylem planı yapma zamanı. Bugün hayalperest olmakla birlikte birikmiş sorun ve işleri de sonuca ulaştırabilir, bir türlü ifade edemediğin duygu ve düşüncelerini açığa çıkararak kendine bir yol belirleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir