24 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Özellikle sabah saatlerinde kafa karışıklığı ve kararsızlık yaşayabiliriz. Bir taraftan kafamızda bir sürü düşünce ve hesap yapabilir bir taraftan da nereye gideceğimizi bilemediğimizden ortada kalabiliriz. Her konuyu detaylıca planlayalım derken işin aslını gözden kaçırabiliriz. Hem zihinsel hem de bedensel sağlık sorunları zorlayıcı olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendini ortaya koymak için hırslı olabilir, elindeki işleri bir an önce toparlamak isteyebilirsin. Güçlü dostlarından destek görürken, beklentilerin de artabilir. Önümüzdeki dönem içerisinde fikir ve düşüncelerin toplumsal alanlarda ses getirip, çevrene öncülük edebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yüksek enerjin, yaratıcılığını kullanmanda ve kendini ifade etmemende yardımcı olabilir ve bu durum ilişkilerine de yansıyabilir. Banka, kredi ve ortak kaynaklarınla ilgili birtakım problemlerine çözüm bulmak için günün ilk yarısını kullanabilirsin.  Zekanı, iletişim gücünü ve girişimciliğini kullanabileceğin bir dönemdesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; evinle ilgili bazı düzenlemeler ve yapılandırmalar yapabilir, değişik ve orijinal fikirlerini cesurca dile getirebilirsin. Abartılı beklentilerin özel ilişkilerinde gerginlik yaratabilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle yeni bir vizyon edinebilir, kişisel gelişim eğitimlerine katılabilir, teknolojiyle daha fazla iç içe olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakınlarınla veya iş arkadaşlarınla mantık ve duygu çatışması yaşayabileceğin bir gün olabilir. Söylemlerine ve tavırlarına özen göstermen gerekebilir. Önümüzdeki dönem içerisinde mali konularına çözüm üretmek ve destek bulmak, takıntı yaptığın konuları sonuca ulaştırmak senin için daha kolay olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; endişeli olduğun konuları büyütmemeye bakmalısın. Özel ilişkilerinde yaşadığın karışıklıklar değersizlik duygusu yaratabilir. Kendine zaman ayırmalı ve eleştiriler üzerinde de çok fazla durmamalısın. Karşıt burcuna geçen Merkür; ticari sözleşmelere dayalı işlerini ve ilişkilerini destekleyip, yararlı fikir alışverişlerinde bulunmanı sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bu aralar ailenle yapacağın konuşmaların birçoğu taşınma ve yer değişikliği konusunda olabilir. Bu konularda ısrarcı ve baskıcı olman mümkün. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle, hizmet verdiğin ve aldığın alanlarda pratik bilgiler edinebilir, teknolojiyle artan bağın sayesinde işlerinin kolaylaştığını görebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çevrendeki arkadaşlarınla arandaki uyumu dengede tutmaya gayret göstermeli, ancak yetenek ve becerilerini de önemsiz görmelerine izin vermemelisin. Yalan yanlış bilgiler zihnini ve duygularını karıştırabilir, kendi doğruların yönünde ilerlemende fayda var. Önümüzdeki süreçte, aşk hayatın, arkadaş ilişkilerin ve hobilerin ön plana çıkan ve keyif aldığın alanlar olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hedeflerine kitlenip, ilgileri üzerine çekebilirsin. Yaratıcı gücünü ve vizyonlarını kullanabileceğin bir dönemdesin ancak başkalarının sözleriyle demoralize olmamaya çalış. Yeteneklerin diğer insanlar tarafından da fark edilebilir. Burç değiştiren Merkür, aile ilişkilerini pekiştirirken, sorunlarına da çözüm bulmanı sağlayacak.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kısa sürede toparlayıp düzenleyebileceğin işleri, kendi kendine büyüterek sıkıntı yapabilirsin. Biraz sakin kalıp dikkatini toparlayarak üzerinde çalıştığın konuyla ilgili özgün ve ideal projelere imza atma şansına sahip olabilirsin. Medya, seyahat, eğitim ve yakın çevrenle olan diyalogların gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; planladığın seyahatleri en ince ayrıntısına kadar organize etmende fayda var. Özel eşyalarının karışması veya kaybolması mümkün. Bir süredir burcunda bulunan Merkür, aldığın kararları net ve somut değerlere bağlı vermene destek olmuşken, burç değiştirmesiyle kazançlarını artırmana, yeni ve orijinal fikirler üretmene yardımcı olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Güneş’in yanı sıra Merkür’ün de burcuna geçmesiyle birlikte kıvrak bir zekaya ve ifadeye sahip olabilir, ütopik düşünceler üretebilir ya da bu tarz insanlarla bir arada olabilirsin. Teknolojik aletler ve bu konulardaki gelişmeler ilgi alanın olabilir. Gün içinde yapacağın alışverişlerde maddi kayıplara dikkat etmende yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sana maddi ve manevi destek olabilecek, sorunlarına çözüm bulacak insanlarla bir araya gelebilirsin. İşin gereği karşılaştığın insanların bir takım özel ya da psikolojik sorunlarından etkilenip, enerjini düşürmemeye gayret etmelisin. Burç değiştiren Merkür, bağımlılıkların ve takıntılarından kurtulma fırsatı verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.