24 Ocak 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi özgür, enerjik ve yenilenmiş hissedeceğiz. Fakat sahip olduğumuz bu enerjiyi nasıl yöneteceğimizi ya da nereye yönlendireceğimizi bulmakta zorlanabiliriz. Hızla başladığımız işleri sonuçlandıramama riskimiz var. Bu nedenle bugünü yarım işlerimizi tamamlamaya ayırmakta yarar var. Akşam saatlerinde daha sakin bir ruh halinde olacak, iki düşünüp bir adım atacağız. Ancak gece yarısına doğru kendimizi biraz huzursuz hissetmemiz mümkün. Bugün ve önümüzdeki birkaç gün konsantrasyon gerektiren işlere yönelmek ve derinlikli araştırmalar yapmak için gayet uygun. 

Sevgili Koç; güne yoğun sezgilerinle başlayabilir ve anlık tepkiler verebilirsin. Derinlikli çalışmaların, hedeflerinin üzerine gitme arzunu tetikleyebilir. Gayretin; iş ve sosyal hayatındaki güçlü kişiler tarafından takdir edilmeni sağlayabilir. Günün sonunda, maddi konularda destek arayışlarına başlayabilirsin.

Sevgili Boğa; güne rehber rüyaların etkisinde başlasan da huzursuz olduğun konuları yakın çevren ile paylaşmak istemeyebilirsin. Bugün tamamlaman gereken işleri bitirmeye yoğunlaşabilir, kişisel ihtiyaçlarınla ilgilenebilirsin. Öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte daha çok okumak, araştırma yapmak ve bilgi toplamak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün yaşadığın duygu değişimleri sosyal gruplar içinde çok da hoş karşılanmayabilir. Maddi ve manevi güvenlik ihtiyacının artması seni hareketlendirerek uzun vadeli planlar yapmanı kolaylaştırabilir. Öğleden sonra sorumluluklarına yönelebilir, farklı çözümler üretebilir, sakinliğini koruyabilirsin.

Sevgili Yengeç; Bugün çalışma hayatına hızlı bir giriş yaparak, sorumlu olduğun konularda analitik çalışmalar yapabilir veya eğitim alabilirsin. Öğleden sonra hedeflerine varmak için alacağın destek seni daha kararlı yapabilir. İkili ilişkilerinde ise duygularını net bir şekilde söylemeyi tercih edebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde çalışma alanında yaşanan fikir ayrılıkları motivasyonunun düşmesine neden olabilir. İlişkilerinde yaşadığın acı veya tatlı deneyimlerini gözden geçirebilir, ne kadar olgunlaştığını fark edebilirsin. Öğleden sonra çalışma arkadaşlarından destek alarak hesaplarını düzeltebilirsin.

Sevgili Başak; güne ani bir ödeme yaparak başlayabilirsin. Ev veya çalışma alanındaki işleri düzene sokmak bugün sana zor gelebilir. Akşama doğru ilişkilerinin temelini sağlamlaştırabildiğin gibi, özel yaşamında romantik gelişmeler de yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; güne içsel gelgitler ile uyanabilir, ilişkilerin konusunda kararsız kalabilirsin. Öğleden sonra; ailenin desteğiyle finansal konularda ve alım satım gibi alanlarda girişimlerde bulunabilir, kendini güvende hissetmek için yatırımlar yapmaya yönelebilirsin.

Sevgili Akrep; güne unutmuş olduğun sağlık kontrollerini hatırlayarak başlayabilirsin. Akşama doğru karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yakın çevrenin desteği ile girişimlerinin sonuçlanabileceğini, kalıcı iş birliklerine doğru ilerleyebileceğini işaret ediyor.

Sevgili Yay; sevdiğin kişi ile yaşadığın sorunlardan dolayı güne uykusuz başlamış olabilirsin. Düşük olan enerjin iş hayatını da keyifsiz yapabileceği gibi, çalışma arkadaşlarınla zor durumlar yaşamana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sakinleşip, öz eleştiri yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; günün ilk saatlerinde değişken olan ruh halin, ailevi konularda sabırsız davranmana yol açabilir. Öğleden sonra, romantik ilişkindeki güven konusunu kararlı ve istikrarlı bir şekilde çözüme ulaştırabilir, hayatından keyif alabilirsin. Hobi olarak başladığın girişiminin sana maddi ve manevi destek olduğunu hissedebilirsin.

Sevgili Kova; bu sabah çevrenden duymuş olduğun dedikodu ani tepkiler vermene neden olabilir. Enerjini üzerinde çalıştığın teknik veya eğitim içerikli konulara yönlendirerek dağıtabilirsin. Aile büyüklerin için bir davet organize ederek, projelerinin finansal boyutunu onlarla görüşmek isteyebilirsin.

Sevgili Balık: günün ilk saatlerinde yetenekli olduğun alanda kendine yeterince güvenmemen gergin hissetmene yol açabilir. Öğleden sonra hedeflerine tekrar yönelebilir, yakın çevrenden ve sosyal gruplardan güçlü destekler görebilirsin. Romantik ilişkinde ise duygu ve düşüncelerini net bir şekilde aktarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.