24 Nisan Burç Yorumları

Oldukça enerjik ve istekli hissedeceğimiz bir gün. Birçok işi aynı anda yapmak isteyebilir, yoğun bir tempo içinde koşturabiliriz. Cesaretle harekete geçebilir, işleri hızlı bir şekilde sonuçlandırmak isteyebiliriz. Önümüzdeki bir iki gün geçmiş kararlarımızı ya da daha önce verdiğimiz sözleri gözden geçirmek için çok uygun olacak. Bu süreçte konusunda uzman kişilerden de destek alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; güne yüksek bir enerjiyle başlayabilir, sabah saatlerinde yaşanan iletişim trafiğinin ardından hızla harekete geçebileceksin.  Burcunda hareket etmekte olan Ay; seni daha aktif kılacak ve gelişmeler üzerinde söz sahibi yapacaktır. Girişimci ruhunun ortaya çıkmasıyla risk almaya eğilimli olabilirsin.Sevgili Boğa; sabah saatlerinde kontrol dışı olayların gelişmesiyle iç dünyana yönelebilirsiniz. Seni içten içe zorlayan duygu ve düşüncelerle uğraşabilir, pasif agresif davranabilirsin. Ekonomik faaliyetlerini daha arka planda kalarak yürütmek isteyebilir, risk içeren durumlardan dolayı huzursuz olabilirsin.

Sevgili İkizler; oldukça hareketli bir güne başlayabilir, kendi istek ve hedeflerinin peşinden gidebilirsin. Arkadaşlar ve gruplar içinde yer almaktan keyif duyabilir; neşeni yerine getirecek ortamlarda bulunabilirsin. Yeni kişilerle tanışmak ve sosyal hayatının dolu dolu olması hoşuna gidebilir.

Sevgili Yengeç; güne kariyer planları yaparak, rakipleri alt etmeye çalışarak başlayabilirsin. Bazı bilgileri kendine saklaman elini daha güçlü kılabilir. Üstlerinle yapacağın görüşmelerde ve gireceğin toplantılarda isteklerini direkt ifade etme yoluna gidebilir, duygularını sakınmadan açıklayabilirsin.

Sevgili Aslan; iletişim trafiğinin çok yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla düşüncelerini paylaşabilir, ortak hareket etme kararı alabilirsin. Kendini cesaretle ifade etmen sosyal ortamında da dikkatleri üstüne toplamana neden olabilir.

Sevgili Başak; birkaç gündür devam eden belirsizliğin ardından güne kararlarını almış ve harekete geçmeye hazır başlayabilirsin. Kredi, vergi, sigorta, komisyon tarzı işlerin için bir koşturmaca yaşayabilirsin. İş yerin için görüşmeler yaparak kazanç yolları bulabilir, finansal kaynakları yönetebilirsin.

Sevgili Terazi; karşındakilerin enerjisi ve dinamizmi seni de harekete geçirebilir. Görüş alış verişlerinin ardından fikir birliği yapabilir, ortak bir yola çıkabilirsin. Hayatına heyecan katacak ortamlarda bulunabilir, seni yönlendirecek kişilerle tanışabilirsin. Bugün tek başına karar alamayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün görevlerini yerine getirmek için çaba sarf edebilir, çalışma ortamında yoğun bir tempo içine girebilirsin. Beden sağlığın için yeni adımlar atabilir, spora başlayabilir veya alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin. Akrabalarınla aranda para alış verişi olabilir.

Sevgili Yay; bugün yaratıcılık gerektiren çalışmalar, sanatsal konular veya arkadaşlarla yapılacak aktivitelerle dolu geçebilir. Romantik ilişkilerde harekete geçebileceğin ortamlar oluşabilir, heves ve heyecanla girişimlerde bulunabilirsin. Yaşamdan keyif alacağın enerjik ve sosyal bir zaman geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; yaşamında ev, yerleşim ve aileyle ilgili girişimler söz konusu olabilir. Kendi isteklerin yerine ortak beklentilere yoğunlaşman gerekebilir, çalışma ortamında yaşanan rekabetten başarılı çıkmak için risk alacağın fırsatları kullanmak isteyebilirsin.

Sevgili Kova; bugün eğitim, yolculuklar ve kardeşlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yapacağın görüşmeler ve alacağın bilgiler zihninde bir kıvılcıma yol açarak daha üretken ve yaratıcı çalışmalar yapmanı sağlayabilir. Yetenekli olduğun alanlarda yeni çalışmalar başlatabilirsin.

Sevgili Balık; gün boyunca enerjin yüksek olabilir. Hem yeteneklerini kullanabileceğin hem de kazançlarını artırabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Heves ve cesaretle yatırımlar yapmak isteyebilir, sonunu göremediğin maceralara atılabilirsin. Ani kararlarla alış verişler yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.