24 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Dün gerçekleşen yeniayın ardından bugün Ramazan ayının ilk günü. Sabah saatleri biraz daha agresif ve kazalara, sakarlıklara açık fakat öğleden sonra hem sağduyulu hem de gerçekçi adımlar atabilecek, sakin ve üretken bir gün geçirebileceğiz. Muhtemelen bugün mutfaklarda hummalı bir çalışma olacak ve herkes elindekiyle en iyiyi ve güzeli üretmeyi, paylaşmayı isteyecek. Fakat bugün, yarın ve Pazar günü etkisini yoğun olarak hissedeceğimiz Merkür’ ün Pluto/Jüpiter uyumsuz görünümü; sert ve manipülatif söylemlerin olacağı, düşünce ve iletişimin baskı altına alınması, kontrol edilmeye çalışılması gibi durumları ortaya çıkarabilir. Güç isteğinden kaynaklanan tartışmalar yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dün gerçekleşen Yeni Ay’ın ardından para konularında daha dikkatli ve gerçekçi olmalısın. Gereksiz harcamalar yaparak sınırlarını zorlayabilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde kısa süreli de olsa bir gerilim yaşanabilir; ancak akşam saatlerinden sonra düşüncelerini ve fikirlerini daha rahat ifade edecek ve harekete geçebileceksin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fazlasıyla ısrarcı olman ve inatlaşman ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir, çevrendekilerle gerilim yaşanabilir. Her ne kadar cesaretin ve azmin olsa da sabah saatlerinde ilerleme kaydedemeyebilirsin; ancak sonrasında aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alarak başarılı olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde içten içe bir öfke yaşayabilir ve bu öfkeyi dışa vuramayabilirsin. Muhalif görüşlerin seni kızdırmasına izin vermemeli, gereksiz yere inat etmemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde olaylara daha gerçekçi ve somut bir gözle bakabilir, duygularını kendine saklayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günü arkadaşların, eşin, dostunla değerlendirmek isteyebilir; hareketli bir sosyal ortamda bulunabilirsin. Fakat yapman gereken ödemeler keyfini kaçırabilir, hedeflerine varamayabilirsin. Akşam saatlerinde yakın ilişki de olduğun kişilerin yardımıyla yeni projeler üretebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün hedeflerine ulaşmakta zorlanabilir; hatta öfkeni saklayamayarak herkesin içinde patlama yaşayabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda yaşanacak inatlaşmalar sana daha fazla zarar verebilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde daha gerçekçi ve soğukkanlı davranabileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendi görüşlerinden emin olman başkalarına ısrar edebileceğin anlamına gelmemeli. Özellikle yakınların ya da akrabaların bu inatçı tavrınızdan dolayı çok sinirlenebilir. İlerleyen saatlerde kestiğin iletişimi tekrar başlatabilir, başkalarının fikirlerine açık olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren finansal konularla ilgili girişimlerine ara vermeli ve durum değerlendirmesi yapmaya yönelmelisin. Duygusal paylaşımlarda zorlanabilir, sevdiklerini özgür bırakmakla sahiplenmek arasında kalarak doğru davranışlar sergileyemeyebilirsin. Sonrasında iletişim kurarak bu gerilimi giderebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün en doğrusu hiçbir şeyi kontrol etmemeye çalışmak olacaktır. Hala karşıt burcunda ilerleyen Ay; uyumlu davranman gerektiğine işaret etmekte. Ancak bu sefer de karşındakilerin inatçı tutumu gerilimi artırabilir. Akşama doğru finansal konular gündeme gelebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün boyunca yerli yersiz tartışmalara girebilir, angaryalardan bunalabilirsin. Duydukların hemen öfkelenmene yol açabilir ve tartışmalara girebilirsin, abartılı tepki vermemelisin. Akşam saatlerinde biraz daha sakinleşip tutarlı ve sağduyulu tavırlar sergilemeye başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün zevk alacağın ortamlarda bulunmak isteyebilir; sevdiklerin, çocukların için harcamalar yapabilirsin. Duygusal zorlamalar ve kıskançlıklar gerilime neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendini rahatlatabilir, konfor alanını genişletip yaşamdan keyif alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yeni bir işe başlamak yerine, sonuç almaya bakmalı ve çalışmalarını bitirmeye odaklanmalısın. Fakat istek ve taleplerinin yerine gelmesi için fazla ısrarcı davranman özellikle aile fertlerinle aranda gerilime neden olabilir. Akşama doğru biraz daha rahatlayabilir ve sevdiklerinle zaman geçirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hedeflerine ulaşmak için azim gösterebilir; karşındakileri ikna edemediğin yerlerde ısrarcı tavırlar sergileyebilirsin. Zaman zaman ortak bir noktada buluşsan bile akşam saatlerinden sonra değişen koşullarla birlikte daha kararlı ve iletişime açık olabilecek, kendini doğru ifade edebileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir