24 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugünden itibaren artık daha gerçekçi ve mantıklı hareket etmekten yanayız. Sorumlulukların bilincinde olarak belirlediğimiz yolda ilerleyecek gibiyiz. Gün bu enerjiler eşliğinde ilerlerken akşam saatlerinde iletişime dair alanda pürüzler su yüzüne çıkabilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir; karşımızdakileri anlamak ve hemen bir karara varmak adına ise aceleci davranabiliriz. Yanlış anlayabileceğimiz gibi doğru da anlatamayabilir; fevri hal ve tavırlar gösterebiliriz. Dikkat! Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde sorumluluk gerektiren işlerinde aksiliklerle karşılaşman halinde ikinci bir plana ihtiyaç duyabilirsin. Maddi konularda seni harekete geçiren gelişmeler sağlam ve stratejik adımlar atmanı sağlayabilir, güvendiğin kişilerden destek alabilirsin. Ancak hırsına yenik düşmen ilişkilerini zora sokabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğini alabilir, hem ilişkilerinde hem de yaşamsal hedeflerinde akılcı ve stratejik değişimler yapmana yol açacak kişi ve durumlarla karşılaşabilirsin.  Ancak sosyal medya paylaşımların muhalefet ya da düşmanlıkla karşılaşmana yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konulardaki gelişmeler kontrolün dışında gerçekleşebilir ancak kadersel karşılaşmalar işlerini düzene koymanı da sağlayabilir. Arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle ilişkilerinde gereksiz bir rekabete girebilir, kırıcı tavırlar sergileyebilirsin. Farkındalığını arttıracağın olaylar geleceği daha iyi organize etmene yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün karşındakilerin seni harekete geçmen ve risk almanla ilgili zorlaması geleceğe dair hedeflerine ulaşmanı sağlayabileceği gibi duygusal olarak yıpranmana da neden olabilir.  Kontrolün karşı tarafta olması nedeniyle kendini bazen engellenmiş hissedebilirsin ancak dostlarının desteği ile kararlı davranabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma ortamında oldukça yoğun bir gün geçirebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için ısrarcı olman istikrarlı hareket etmeni de sağlayacaktır. Ancak iş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla fikir ayrılıkları yaşayabilir ve onları ikna etmek isterken kırıcı olabilirsin. Yine de yaptığın işlerden başarılı çıkma ihtimalin çok yüksek.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aslında tam kafana göre bir gün geçirmek, düşüncelerini hayata geçirmek isteyebilirsin. Gerçi attığın adımlar finansal açıdan seni zorlayabilir ancak tutarlı ve kararlı tavırlarınla yaptığın işlerden verimlilik elde edebilirsin. Biraz risk alıyorsun olsan da uzun vadede başarılı olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ev, aile, kariyer derken kafan hep işin maddi boyutuna takılabilir ancak günün sonunda kendini güvende hissetmeni sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. Eşin, ortağın ya da işbirliği yaptığın kişilerle görüş farklılıkları yaşasan da farkındalığın yüksek olduğundan en doğru hamleyi yapabileceksin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yoğun bir tempo içinde olabilir, işle ilgili görüşme ve toplantılar yapabilir, çevrendekilerle iletişim trafiğini artırabilirsin. Zaman zaman fikir ayrılıkları ve çıkar çatışmaları yaşasan bile herkesin kazanç elde etmesini sağlayacak projeler üretebilir ve sağlam işbirlikleri kurabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün harcamalarını bütçene göre düzenleyebilirsin. Gerçi ilişkiler, çocuklar ya da keyiflerin için yapacağın alışverişler biraz borçlanmana neden olabilir ancak bir yandan da yaptığın işlerde gösterdiğin başarı kazancının artmasını sağlayabilir. Üstlendiğin görevlerde çok akılcı teknikler uygulayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay; kendini ifade etmeni ve yönetsel yeteneklerini ortaya çıkarmanı sağlıyor olabilir. Kontrollü ve ölçülü tavırların iş hayatında beğeni kazanmana yol açacak. Kalıplaşmış kurallarını yıkabildiğin takdirde aşk hayatında ve çocuklarla olan ilişkilerinde yeni ve olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; üstlendiğin sorumluluklar bir yandan seni bunaltsa da bir yandan da başarılı ve kalıcı olmak için çaba sarf edebilirsin. Her ne kadar içinde bulunduğun durum özgürlüğünü kısıtlasa da doğru bildiğini söylemekten kaçınmayacak ve düşmanlar edineceksin. Ancak riskleri hesaplayarak ilerlediğinden fazla zarar görmeden sorunları aşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün grup ve ekip çalışmalarının da katkısıyla hedeflerini gerçekleştirebilir, son derece kararlı davranabilir, fikirlerinle çevrendekileri ikna edebilirsin. Ancak hesapları yaparken daha sağlamcı olmalı, bütçenin dengesini bozacak riskler almamalısın. Kişisel gelişimini ve farkındalığını artıracak eğitimler planlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.