24 Nisan 2018 Burç Yorumları

Duygularımızı kontrol altında tutmakta zorlanacağımız, olaylara karşı aşırı tepki vermeye yatkın olacağımız bir gündeyiz. Sorumluluklardan kaçıp keyfi işlere yönelebiliriz. Ekonomik anlamda harcamalarımızın artması olası bir durum. İstikrarlı hareket etmeyi bırakıp iniş ve çıkışların olduğunu bir sürece girebiliriz. Akşam saatlerinde aklımıza takılan durumlarla meşgul olabilir, bazı pürüzlerle karşılaşabiliriz. Dikkatli adım atmakta fayda var!

Sevgili Koç; bugün ekonomik konularla ilgili alınan riskler borçlanmalara yol açabilir. Alternatif çözümler üretmek ve kendi bildiğini okumak isteyebilir, kimseye danışmadan harekete geçebilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle ilişkilerin daha samimi ve keyifli bir hal alabilir.

Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle veya eşinle aranda eskiden kalma sorunları fazla büyütmemeli, karşındakilerden fazla beklenti içine girmemelisin. Günün sonunda problemlerin çözümü gözüne çok kolay gelebilir. Yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle ticari faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; Venüs gezegeninin burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde ilişkilerin kontrolü sana geçebilir, çevrende daha beğenilen biri olabilirsin. Fiziksel görünümünde de yenilenmeler yapabilirsin. Bugün ise yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerinle ilişkilerinde fikir ayrılıklarına düşebilir, düşüncelerini hararetle savunabilirsin.

Sevgili Yengeç; kontrolsüz harcamalar ve riskler ekonomik olarak seni sıkıntıya sokabilir. Eğlenceyi fazla abartmamalı ve keyiflerin için gereksiz lükslerden kaçınmalısın. Aşk ilişkilerinde kıskançlıklar ve gerginlikler yaşanabilir. Önümüzde ki günlerde gizli ilişkiler, dedikodular ve kulisler seni huzursuz edebilir, hayattan keyif almakta zorlanabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün hem enerjini hem de güç gösterilerini abartabilirsin. Konuşmalarında daha kararlı olabilir ve kendini ifade ederken savunmacı bir tutum izleyebilirsin. Aile içi ilişkilerde inatlaşmadan ve kıskançlıktan kaynaklanan gerginlikler yaşanabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaş çevrenle daha fazla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Başak; bilinçaltında seni huzursuz eden konuları dile dökmeye çalışırken inatçılık yapabilir, ısrarla haklılığını savunabilirsin. Yakın çevre, komşu, kardeş ve kuzenlerle aranda kıskançlıklar ve eski tartışmalardan kaynaklanan gerginlikler yaşanabilir. Fakat önümüzde ki günlerde iş ve sosyal hayatında başarılı ve keyifli bir süreç başlayabilir.

Sevgili Terazi; senin de yönetici gezegenin olan Venüs bugün burç değiştiriyor. Bir süredir seni meşgul eden finansal konuları bir kenara bırakıp çevrendekilerle iletişime geçeceğin bir dönemdesin. Özellikle sosyal medyada fazla zaman geçirmeye başlayabilirsin. Bugün ise sosyal ortamına uyum sağlamak için bütçeni zorlayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yaşanan gelişmeler ikili ilişkilerinde sorunlara yol açabilir. Fazla göz önünde olman kıskançlıklara yol açabileceği gibi güç savaşlarına girmen de gerekebilir. İnatlaşma ve kıskançlıktan kaynaklanan gerginlikler çevrene yansıyabilir ve herkes tarafından fark edilebilir. Önümüzdeki günlerde finansal işbirlikleri ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; inanç ve görüşlerini ifade ederken abartılı ve inatçı bir tutum izlemekten kaçınmalısın. Cesaretle düşüncelerini anlatırken gizli düşmanlarını harekete geçirebilirsin. Venüs gezegeninin karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla yakın ilişki de olduğun kişilerin sayısı artabilir ya da sohbetinden keyif alacağın insanlarla tanışabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularda aldığın riskler beklentilerini karşılamadığından daha fazla mücadele etmen gerekebilir. Geleceğe yönelik planlarını yaparken; maliyet hesaplarını doğru yapmalı, abartılı harcamaları da göze almalısın. Akrabalarınla ya da iş arkadaşlarınla ticari işbirlikleri geliştirebileceğin bir dönemdesin.

Sevgili Kova; yakın ilişkide bulunduğun kişilere karşı gücünü göstermek isteyebilir, kendi isteklerin doğrultusunda olayları yönlendirmek isterken iş birliklerini zora sokabilirsin. Karşındakilerle uyum içinde olmak için ısrarcılığından vazgeçmelisin.  Zira önümüzdeki günlerde yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin bir süreçte olacaksın.

Sevgili Balık; çalışma arkadaşlarınla veya yanında çalışanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilir, ısrarcı ve inatçı tutumundan dolayı çatışmalar yaşayabilirsin. Gündelik işlerini yerine getirirken dikkatli olmalısın alışkanlıkla yaptığın hareketler bu sefer sakarlıkla sonuçlanabilir. Önümüzdeki günlerde evini tadilata sokmak ya da dekorasyonu yenilemek isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.