24 Mayıs Burç Yorumları

Oldukça verimli bir gündeyiz. Özellikle devam eden işleri tamamlamak için çok uygun bir gün. Üzerinde çalıştığımız projeleri başarılı bir şekilde sonlandırabilir, çalışmalarımızın karşılığını maddi olarak da alabiliriz. Ayrıca çatışmaları son erdirmek, huzuru ve güveni sağlamak için de uygun bir gündeyiz. Yapacağımız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabiliriz. Adımlarımızı sağlamlaştırabilir, kararlarımızın maddi ve manevi sonuçlarını çok doğru bir şekilde hesaplayabiliriz. Alışverişlerde sıkı pazarlık yapabiliriz. Sanatsal konularda yaratıcı olabilir, sanatsal faaliyetlerde yer alabiliriz. 

Sevgili Koç; Bugün ticari faaliyetlerin hız kazanabilir, gelirlerinde olumlu gelişmelere neden olacak anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsin. Güçlü kişilerin ya da kurumların da desteğini alarak sağlam ve akılcı yatırımlara yönelebilirsin. Güvenlik ihtiyacın artabilir, değerlerini fazla sahiplenebilirsin.

Sevgili Boğa; güzel ve keyifli bir gün geçirebilir, aradığın huzuru bulabilirsin. İlişkilerinde isteklerin karşılanabilir, kendini rahatlıkla ifade edebilirsin. Yaşamdan beklentilerin gerçekleşebilir, girişimlerinin olumlu sonuçlarını alabilir, fikir alış verişlerinde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün gizli bilgiler, toplantılar ya da duyumlar çok işine yarayabilir, kulislerden fayda görebilirsin. Güvenlik korkularını aşmak ve maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için risk almamaya ve arka planda kalmaya özen gösterebilirsin.

Sevgili Yengeç hem maddi hem de manevi beklentilerin karşılanabilir. Sana güç katacak uzun vadeli bir ortaklık, ilişki veya iş birliği geliştirebilirsin. Arkadaşlık ilişkilerini sağlam temellere oturtabilir, yaptığın işlerden elde ettiğin kazançta artış olmasını sağlayacak imzalar atabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün iş ve sosyal hayatında başarılı olabilir, yaptığın konuşmalardan dolayı takdir toplayabilirsin. Toplum içinde fazla göz önünde olabilir, tavır ve düşüncelerinle dikkat çekebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerin desteğiyle uzun vadeli sağlam projeler geliştirebilirsin.

Sevgili Başak; İthalat ihracat gibi ticari konulardan maddi gelir elde edebilir, akademik eğitimle, medyayla ve mahkemelerle ilgili çalışmalarda başarılı olabilirsin. Düşüncelerinizi ifade ederek çevrendekileri etkileyebilirsin. Geleceğe dair maddi beklentilerini abartma.

Sevgili Terazi; miras, vergi, nafaka, sigorta ve krediyle ilgili konularda son aşamaya gelebilir, imzalar atabilirsin. Maddi paylaşımlarda olaylar lehine gelişebilir, eşin ya da partnerin gelirlerinde iyileşme olabilir. Güven krizlerini sağlam adımlar atarak aşabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün eşinle ya da partnerinle tam bir uyum içinde hareket edebilir, konuşarak arandaki sorunları çözebilirsin. Ortaklık, evlilik ya da iş birliği teklifleri alabilirsin ama yine de karşındakilerden beklentilerini fazla yüksek tutmamalısın. Danıştığın kişiler sana akılcı fikirler verebilir.

Sevgili Yay; sağlığınla ilgili olumlu sonuçlar veya gelişmeler yaşayabilirsin. Amca, hala gibi akrabalarından destek görebilir, onlarla güzel zaman geçirebilirsin. İşinde tamamlayıp teslim edeceğiniz projeler ve görevlerden uzun vadede ekonomik olarak kazanç elde edebilirsin.

Sevgili Oğlak; aşk ilişkilerinde var olan veya geçmişten gelen bütün sorunları çözebilirsin. Aranızdaki güven sorunlarını konuşarak sonuca ulaştırabilirsin. Risk almadan ekonomik konulardan kazançlı çıkabileceğin şanslı bir günündesin. Sağlam ve kalıcı adımlar atarak ilerleyebilirsin.

Sevgili Kova; evinde mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilirsin. Ailenden tam destek görerek yaşamınla ilgili uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin. En azından evini dekore ederek, tadilat işiyle uğraşabilir, bir gayrimenkulle ilgili araştırma yapabilir ya da imza atabilirsin.

Sevgili Balık; bugün telefondan veya internetten seni çok mutlu edecek haberler alabilirsin. Sevdiklerinle yapacağın konuşmalarda beklentilerinin karşılandığını görerek sevinebilir ya da sevdiklerine ulaşmak için yolculuk yapabilirsin. Uzun vadeli işler için anlaşmaya varılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.