24 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Taze umutlarla dolu bir gün bizleri beklemekte. Zihnimiz yeniliklere açık. Alıştığımız normların dışına çıkma güdüsüyle hareket edebilir; kurulu düzene karşı gelebilir adeta bir değişim rüzgarı eşliğinde yol alabiliriz. Artı bazı kırılmalara da açığız. Finansal alanda ise zorlayıcı durumlar ve sürprizler de oluşabilir. Gerek sosyal gerekse de yakın ilişkiler yara alabileceği gibi anlaşma ve işbirliklerinde de problemler ortaya çıkabilir. Uyum ve dengeleri kolay olmayacağından dikkatli olmalı; kalp kırmaktan imtina etmeliyiz. Maddi konularda ise beklentilerimizin dışındaki gelişmeler yorabilir. Ruhsal ve maddi alanda tatmin olmak kolay olmayabilir. Ayrıca yüksek ve abartılı harcamalardan kaçınalım. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yeni tanışmaların getirdiği arkadaşlıklar kurabilir, fikir alışverişlerinden keyif alarak, zihinsel bir uzlaşma sağlayabilirsin. Hedeflerin peşinden giderken içinde bulunduğun maddi koşulları da göz önünde bulundurmalı; akılcı ve mantıklı kararlar almaya dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; işe ait hedeflerin ön planda olması seni daha kararlı ve planlı kılabilir. Sosyal hayatında gruplar ve ekip çalışmaları içinde bulunabilir; gerek fikirlerin gerek davranışlarınla dikkat çekebilirsin. Ticari işlerini yeniden değerlendirmeni gerektiren durumlar olabilir. Maddi kayıplar yaşamamak için daha araştırmacı olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yurtdışı, eğitim ve medyaya dair işler seni meşgul etmeye başlayabilir. İletişim ağının genişlemesi bilgi alışverişlerini de arttırabilir. Geleceğe yönelik planlar yapabilirsin ancak diğer bir yandan bilinçaltını kurcalayan, para ve ilişkileri ilgilendiren sorunların olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; faiz, vergi, sigorta gibi finansal meseleler gündeminde önemli yer tutmakta. Hedeflediklerini gerçekleştirebilmek için var olan bakış açını değiştirme çabasında olabilirsin. Duygusal paylaşımlarında yakınlık ve samimiyet kurmakta zorlanabilir, sevdiklerinle arana mesafeler girebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ortaklıklar veya işbirlikleri içinde olmanı gerektirebilir. Uyum ve dengeleri iyi ayarlamak karşı tarafa bağlı gibi görünüyor. Bir süre önce karara bağladığın işlerle ilgili yeniden değerlendirme yapacağın durumlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma ortamında grupların ve ekip halinde yapılacak işlerin önemi büyük. Yeni tekniklere yönelebilir, teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, internet gibi iletişim kanallarını kullanarak işlerini geliştirebilirsin. Huzur ve güveni sağlayacak maddi kaynaklarla ilgili bazı endişelerin olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; arkadaşlar ve toplumsal örgütler içinde yer alabileceğin bir gün. Hedefi olan, birlik ve beraberlik gerektiren konularla ilgilenebilir; iletişim ve haberleşme içinde olabilirsin. Çocukların veya sevdiklerinle olan ilişkilerinin geleceği hakkında düşünebilir, bazı kararlar alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; var olan düzeninle ilgili yenilemelere ihtiyaç duyabilir, başlangıçlar yapmak için araştırmalar yapabilirsin. Geleceğinle ilgili atacağın adımlarda gereken finansal kaynakları bulabilirsin. Ancak ikili ilişkiler ve ortaklıklarda güven sorunları ve maddi sıkıntılar yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hedeflerine ulaşmak için zihnini çok çalıştırıyor, yeni fikirler üretiyor ve başkalarıyla iletişime geçiyorsun. Öğrendiğin bilgiler doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmak ve kendini geliştirmek isteyebilirsin ancak kendini fazla kaptırmamalı; ilkelerinden taviz vermeden ilerlemeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; grup çalışmalarından elde edeceğin kazançları iyi takip etmelisin zira koşullarda bazı değişimler olabilir. Mali alandaki yeteneklerini ortaya çıkarmana olanak sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Yeni teknikler kullanarak, gelecekle ilgili öngörülü kararlar alabilir, gelirlerini arttırmaya ve korumaya yönelik hareket edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; toplumsal konumuna, işine ve ilişkilerine vurgu yapmakta. Fikirlerin, tutumun ve girişimlerinle ön planda olabilirsin ancak bir yandan da hareket kabiliyetini kısıtlayan engellerle karşılaşma riskin var. Sabit fikirden uzak durmalı; esnek düşünmeye çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iç dünyana çekilebilir; gelecekte yapacaklarını zihninde tasarlayabilirsin. Eve, aileye ve kariyere dair geçen haftalarda almış olduğun kararları yeniden değerlendirebilirsin. Akrabalar, kardeşler ve yakınlarla ilgili aranda güven sorunları yaşanabilir ya da bir bilgi sen istemeden yayılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.