24 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Girişimlerden uzak durmamamız gereken bir gündeyiz.  Adımlarımızı kontrollü atmalı, öncelikle elimizdeki işleri bitirmeye odaklanmalıyız. Aklımızı kullanarak hedeflerimize daha  kolay ulaşabilir, diplomatik davranarak çevremizle daha rahat iletişim kurabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ise biraz cesaretlenebilir, yenilenme ihtiyacı duyabiliriz.

Sevgili Koç; karşıt burcunda hareket eden Ay; son birkaç gündür yaşadığın gerginliklerin ardından ilişkilerde uyum ve dengenin peşinde olabileceğine işaret ediyor. Biraz tolerans göstererek bozulan ilişkileri düzeltme şansın var. Bugün yapacağın görüşmelerde öneri ve tekliflerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Boğa; iş ortamında yaşadığın gerginlikleri veya arkadaşlarınla bozulan ilişkilerini tamir etmek için güzel bir gündesin. Tutku ve hırslarınla hareket etmek yerine uyum ve dengeleri gözeterek davranabilirsin. Kariyerinde sana yol gösterecek ve fikir verecek kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün aşk hayatın renklenebilir ya da çocuklarla olan iletişimin artabilir.  Karşılıklı anlayış ve iletişim yoluyla sevdiklerinle keyifli bir süreç yaşayabilir, seni mutlu eden uğraşlar içinde olabilirsin. Ancak özellikle akşam saatlerinde yapacağın harcamalar bütçenin dengesini biraz bozabilir.

Sevgili Yengeç; bugün ev ziyaretlerine gitmekten keyif alabilir, zamanını ailenle geçirmek isteyebilirsin. İyi niyetle herkesin fikrini alarak karar almak isteyebilir, çevrendekilere de yardımcı olabilirsin. Fakat kontrolün dışında gelişen olaylar, ardından yapılan dedikodularla ilgili bazı yüzleşmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinden itibaren görüşmeler ve anlaşmalar seni oldukça meşgul edebilir. Düşünce ve söylemlerinde uyumlu ve işbirlikçi bir tavır sergileyebilir, karşındakilerini kendi isteklerin doğrultusunda motive edebilirsin. Arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Başak; iş alanında ve üstlendiğin projelerle ilgili göstermiş olduğun çabanın bugün maddi karşılığını alabilir, üstlerinin de onayıyla kendini başarılı hissedebilirsin.  Kazançlarını arttırmak için yeni iş birlikleri kurman söz konusu olabilir. Seni motive eden ve daha istekle çalışmanı sağlayan gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren burcunda ilerlemekte olan Ay ile son günlerin tedirginliğini üstünden atabilir, endişelerini giderebilirsin. Artık kendini gösterebileceğin ve isteklerini daha ön planda tutacağın bir süreçtesin. Yaşamınla ilgili önemli girişimlerde bulunurken seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Akrep; bugünlerde ilişkiler ve iş birlikleri bilinçaltını kurcalayabilir. Uyum ve dengeleri gözeterek hareket etmek seni biraz zorlasa da özellikle işin içinde finansal ve duygusal paylaşımlar varsa tartışmalardan kaçınmak için taviz verebilirsin. Aslında biraz yalnız kalarak iç huzurunu bulabilirsin.

Sevgili Yay; grup çalışmaları, ekip ve dernek işlerinin yanı sıra arkadaşlıklarınla ilgili de gelişmeler yaşayacağın bir gününüzdesin. Bir süredir üstünde çalıştığın anlaşmaları imzalayabilir, kazançlı çıkacağın iş birliklerine girişebilirsin. Hedeflerine varmak için yakın ilişki de olduğun kişilerin desteğini alman söz konusu olabilir.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatın açısından hareketli bir gün. Görüşmeler, anlaşmalar ve iş birlikleri ön plana çıkabilir. Gün içinde toplantıdan toplantıya koşabilir, sürekli sunumlar yapabilirsin. Bulunduğun ortamlarda dikkatleri üstünde toplayabilir, herkesin takdirini kazanabilirsin.

Sevgili Kova; bugün sosyal medyadan başını kaldıramayabilir, görüşlerini ifade ederek çevrendekileri ikna etme çabasında olabilirsin. Değişen bakış açını ve edindiğin tecrübeleri işlerini olumlu ilerletmek için kullanabilirsin. Romantik ilişkilerde duygularını akıcılıkla ifade edebilirsin.

Sevgili Balık; duygusal paylaşımların yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin. Fakat harekete geçmek için başkalarının motivasyonuna ihtiyaç duyabilir, tek başına karar almakta zorlanabilirsin. Bazı taviz ve toleranslar göstermek durumunda kalman memnuniyetsizlik yaratsa da öfkeni dışa vurmayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.