24 Mart Burç Yorumları

Olaylara objektif gözlerle bakabileceğimiz ve mantıklı kararlar alabileceğimiz bir gün. Duygu ve düşüncelerimizin de birbiriyle uyumlu olması hedeflerimizin peşinden gitmek konusunda bizi destekliyor. Öğleden sonra hoşnut olacağımız sürpriz gelişmeler olabilir. Farklı insanlarla bir araya gelip onların fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bir önceki akşam yaşanan hareketli ve gerilimli enerjilerin ardından bugün aklı selim davranabilirsin. Gerek söylemlerin gerekse de davranışların mantıklı ve sağduyulu olabilir. Ayrıca hedeflerin için gereken yol ve yöntemleri daha rahat belirleyebilirsin. İlişki ve iş birliklerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; bugün öfkene yenilmemeye dikkat etmelisin. Bir gece önce yaşadığın huzursuz koşullardan artık sıyrılmaktasın. İş ve sosyal hayatında sana yeni kapılar açabilecek biriyle iş birliği içine girebilme şansın var. Ayrıca bugün her zaman izlediğin yol ve tarzın dışına çıkabilirsin.Sevgili İkizler; ön hazırlıklarını yaptığın iş ve projen, bugün akıcı koşullarda ilerleyebilir. Ufkunu açan kişilerle iş birliği içine girebilir; onların deneyimlerinden yararlanabilir, yeni bilgiler öğrenebilirsin. Aşk hayatını güzelleştirebilecek beklenmedik yeni gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; finansal işlerle alakalı durumlar bugün seni meşgul edebilir. Sözleşmeler, eğitim veya yolculukları içine alan alanda yapacağın anlaşmalardan da kazanç sağlaman mümkün görünüyor. Her ne kadar hassas ve duygusal bir yapın olsa da paylaşımlarında bugün daha mesafeli olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Aslan; Ay halen karşıt burcunda ilerlemekte. Bir önceki gece yaşanan gerilimli koşullar yerini sakinliğe bırakabilir. Hem sen hem de karşındakiler daha akılcı ve mantıklı davranışlar sergileyebilir; sorunlarınızı konuşarak aşmaya çalışabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki bir konuda ani bir gelişme bakış açının değişmesine neden olabilir.

Sevgili Başak; bugün çalışmalarının maddi karşılığınıalabileceğin koşullar var. Bir önceki gece seni kaygılandıran ve güvensizliğe iten zorlu koşulları aşmak üzeresin. Ekip çalışmaları ve gruplarla yapacağın işlerde sorumluluk alabilir; akışı sen belirleyebilirsin. Ani bir ödeme çıkabileceği gibi beklemediğin bir alacağı da tahsil edebilirsin.

Sevgili Terazi; iş birliklerin adına olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Sana maddi manevi kazanç ve prestij sağlayacak yeni ortaklıklar söz konusu olabilir. Yeni görüşmelerde bulunabilir; anlaşmaların ön bağlantılarını yapabilirsin. Ayrıca sana keyif katacağını düşündüğün bir ilişkiye başlamak için ani karar alabilirsin.

Sevgili Akrep; başlatmakta olduğun girişimlerinde karşındakilerle fikir birliğine varabileceğin koşullar içindesin. Bir gece önce yaşanan gerilimli süreci yapacağın görüşmelerle geride bırakama şansın var. Ayrıca eve, gayrimenkule ait bir konuyu belli bir çizelgeye veya bir sözleşmeye dökebilirsin.

Sevgili Yay; şu günlerde sana heyecan veren bir aşk, kreatif öğeler taşıyan bir iş veya yatırımlarını ilgilendiren alanda atacağın yeni adımların olabilir. Bu alanlarda alacağın kararların yanı sıra farklı düşünce ve tutumunla da dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarla da ilişkilerini güçlendirebileceğin koşullar var.

Sevgili Oğlak; bir süredir üzerinde çalıştığın işlerin maddi kısmını ilgilendiren anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsin. Ayrıca grup çalışmaları ve ekip işlerinde de söz sahibi olabileceğin gelişmeler gündeme gelebilir. Eve, gayrimenkule ait bir konuda beklemediğin ancak olumlu ve sana katkı sağlayacak bir gelişmeyle karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; kendini oldukça rahat ifade edebilecek,düşüncelerin ve gerçekleştirdiklerinle çevrendekilerin takdirini kazanabileceksin. Ancak rekabete açık bir ortamda olduğundan her zamankinden daha atak olman; hızlı düşünüp karar alman gerekebilir. Yakın çevren ve kardeşlerinden beklenmedik destekler gelebilir.

Sevgili Balık; düşünmeden giriştiğin işlerin mali tarafı veya aniden gündeme gelen harcamalar seni biraz endişe ve kaygıya düşürebilir. İç dünyana çekilerek çözüm arayışına girebilirsin. Ayrıca henüz zihninde olan bir fikir için ön çalışmalar yapabilir; işin parasal boyutunu için şimdilik perde arkasında kalan görüşmeler yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.