24 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün saat 12:28’ de Koç burcunun 4 derecesinde Kiron’la kavuşumda bir yeniay gerçekleşiyor.  Koç; enerjisi yüksek, cesur, risk alabilen ve rekabetten, yüzleşmekten korkmayan bir burçtur. Bu dönemde büyük bir savaş veriyor olabiliriz ancak bu mücadelede hem enerjimiz, hem de moralimiz yüksek olacak ve korkmadan harekete geçebileceğiz. Ortalıkta yeteri kadar bilgi dolaştığı için çok uzatmadan ve fazla tekniğe girmeden konuyu açıklarsak: hastalıkla ilgili yeni mücadele yöntemleri gelişmeye başlayacaktır. Ancak bu süre içinde birçok yaralar alınacak ve maalesef kayıplar yaşanacak. Bu yeniay bize gösteriyor ki ülkemiz bu savaşta yenilmiş ya da kaybetmiş durumda olmayacak hatta hızla ve cesaretle harekete geçebileceğiz. Ancak çok dikkat edilmesi gereken bir durum var ki; liderler, meclistekiler, kanaat önderleri gibi ülke yönetiminde söz sahibi olanlar çok dikkatli olmalı. Evet biz halk olarak önümüzdeki neredeyse üç ayı izole ve ekonomik endişelerle geçireceğiz ama sonrasında devam eden belirsizlik ülkeyi daha zor bir duruma sokabilir. Özellikle 30 Mart haftası ve 8 Nisan’ da ki dolunay hem olumlu hem de olumsuz gelişmeleri bir arada getirecek. Yeni tedbirlerin, sıra dışı önlemlerin ve finansal konuların çok öne çıktığı bir tarih olmakla birlikte internet, sosyal medya ve teknolojik aletlerin kullanımıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir maalesef sanal saldırılar artabilir. Ama bir yandan da hastalığa karşı yeni teknikler bulunabilir, alternatif yöntemler gelişebilir. Sözün özü zorlu günlerdeyiz ama korkmadan mücadeleye devam edip, kişisel gücümüzü ortaya koyabileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda senede bir kez gerçekleşen Yeni Ayın enerjisiyle önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunabilir, hayatına başlangıçlar katabilir, yeni bir döneme geçebilirsin. Son günlerde yaşanan mutsuzluk yerini yeni umutlara ve yaşamını ilgilendiren konularda cesaret göstermeye bırakabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz bugünlerde senin de herkes gibi kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyacın var. Ancak bu Yeni Ayla birlikte önce kendi içine dönmeyi tercih edebilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden konularla yüzleşebilir, düşmanlarının farkına varabilir ve cesaret toplamaya çalışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; senin gibi sosyalleşmeyi ve hareket halinde olmayı seven biri için bu süreç çok zorlu olabilir; ancak Yeni Ayın enerjisi içinin kıpır kıpır olmasına yol açabilir. Hala istediğin kadar topluluklar içinde olamasan bile seni mutlu edecek uğraşlar bulabilirsin. Hayatına yeni hedefler koyabilir, farklı ufuklara açılacak cesarete sahip olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; evde, yakınlarınla bir arada olmayı sevsen bile dış dünyadan kopmaman gereken bir süreçte olduğunun farkına varabilirsin. Yeni bir işe başvurabilir veya farklı pozisyonlarda görevler alabilirsin. Sosyal hayatında da başlangıçlar yaşanabilir; hatta taşınmayı planlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; maddi manevi krizlerle geçen bir süreçten sosyal medya fenomeni olarak çıkabilirsin. Görüş ve inançlarınla ilgili yeni bir dönem başlayabilir, olaylara ve hayata farklı bir bakış açısı geliştirebilirsin; ancak kendini fazla cesur bir dille ifade etmen ve kimseye danışmadan harekete geçmen yeni krizleri de getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerde uyarıları dikkate almış ve mümkün olduğu kadar karşındakileri düşünerek hareket etmiş olabilirsin; ancak şimdi işin finansal boyutuna gelindiği için liderliği ele alman gerekebilir. Her ne kadar bu önderlik seni krize soksa da elini taşın altına sokacak cesarete ve soğukkanlılığa sahip olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile son günlerde ihmal ettiğin ilişkilerde yeni bir dönem başlayabilir. Var olan ilişkiler bitebilir veya başlangıçlar yaşanabilir. Sana rehberlik yapacak ve yol gösterecek kişiler hayatına girebilir, iş birlikleri ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karantina günlerini rehavet ve keyif odaklı geçirmiş olabilirsin; ancak artık harekete geçip sorumluluk alma zamanı. Özellikle sağlığını ilgilendiren konularda hemen atağa geçebilirsin. Gündelik rutinlerinde, yaptığın işlerde ve üstlendiğin görevlerde değişiklikler yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günleri tamamen evinde, ailenle beraber geçirmiş, üstüne düşeni yerine getirmiş olabilirsin. Ancak Yeni Ayla birlikte enerji dolabilir ve daha fazla sosyalleşme ihtiyacı hissedebilirsin. Fazla risk almadan keyif alacağın uğraşlara yönelmende fayda var. Yeni romantik ilişkilere başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kararsızlıklarla ve belirsizliklerle geçirdiğin bir sürecin ardından yönetimi ele alma zamanı. Aile ortamında hiç olmadığın kadar yeniliklere açıksın. Ama yine bütün kararları tek başına almanız ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Başlangıçlar hem ev hem de kariyerinde yeni bir döneme geçişi sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son zamanlarda olup biteni tam kestirememiş, paniğe kapılmadan olan biteni izlemiş olabilirsin. Yeni Ayla birlikte aldığın haberler girişimlerde bulunmanı sağlayabilir hatta ufakta olsa bir seyahat gündeme gelebilir. İnternet üzerinden eğitim, kişisel gelişim konuları dikkatini çekmeye başlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dönem dönem endişelendiğin ara sıra da her şeyi oluruna bıraktığın bir sürecin ardından cesaretini toplamaya karar verebilirsin. Gelirlerinde yaşanabilecek ani değişiklikler seni harekete geçmeye zorlayabilir. Yeteneklerinin farkına vararak, onları kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir