24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, düne oranla daha sakin olabiliriz. Sorup, soruşturarak, konuları tekrar tekrar masaya yatırarak ve danışarak hareket edebilir, affetmeye ya da empati kurmaya yatkın olabiliriz. İlerleyen saatlerde içsel bir huzursuzluk yaşayabiliriz ancak bir taraftan da bundan kurtulmak için ruhsal çalışmalara yönelebilir, ruhsal bir derinlik arayışında olabiliriz. Her ne kadar kendimizi tinsel ortamlara yakın hissetsek de ayağımızı yere sağlam basmamızı sağlayan kişi ve durumlarla karşı karşıya olduğumuzdan sağduyumuzu yitirmeden harekete geçeceğiz. Ancak gece yarısına doğru çok dikkatli olmalıyız. Zira özellikle ilişkilerde gerilim ve öfkenin dozu artabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; geçtiğimiz haftanın yorgunluğunu ve ikili ilişkilerinde yaşamış olabileceğin gerginliği üzerinden atmak için oldukça uygun bir gün olabilir. Bu aralar görebileceğin rehber rüyalar geleceğine ışık tutabileceği gibi, ruhsal anlamda dinginleşmene de yardımcı olabilir. Evrenin sana net mesajları olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günü evde ya da kapalı alanlarda geçirmekten ziyade sosyal alanlarda geçirmekten keyif alabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerin hayalleri, ilhama dayalı uğraş ve çalışmalarında fikirsel destek sağlayabileceği gibi senin de hayal gücünü ve vizyonlarını büyütebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerin ve sosyal statün ile ilgili daha önceden hayalini kurduğun bir takım fikir ve düşünceleri eyleme geçirme şansına sahip olabilirsin. Evinde sağladığın huzur ortamı seni daha iyimser kılabilir ve ailevi ilişkilerinden destek görebilirsin. Günün enerjisini geçmişe ait takıntılarından kurtulmak için kullanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özel ilişkin ve sosyal hayatın oldukça hareketli ve duygu yüklü olabilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilir, yaratıcı ve ilham gerektiren hobilerine bugün daha fazla zaman ayırarak tam da isteğin eseri ortaya koyabilirsin. Akşamüzeri maddi içerikli konular çekişmeli geçebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; diplomasi yeteneğinin yanı sıra söylemlerindeki ahenk bugün ekonomik kazançlarını arttırabilir veya gerçekçilikten uzaklaşarak bütçeni aşan harcamalarda da bulunabilirsin. Düşük olan enerjini, ailene ve yaratıcı yönlerine zaman ayırarak harcamak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakınlarınla birlikte olmaktan ve bazı organizasyonlara katılmaktan memnun kalacağın bir gün olabilir. Mantığından ziyade duygu ve sezgilerinle kendini ifade edebilir, yazılı ve sözlü iletişimlerinde kalbinin sesini dinleyebilirsin. Akşamüzeri babanın, sevgilinin ya da eşinin akrabalarından gelebilecek bir haber, keyfini kaçırabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne duygusal olarak huzursuz başlayabilir, yapılacak işlerini organize etmeye çalışabilirsin. Kazanımlarınla ilgili endişelerin gelir gider dengeni gözden geçirmeni sağlayabilir. Fırsat olarak karşına çıkabilecek durumlara hemen atlamamalı, durumu analiz etmeli ve zamana yaymalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yaşamının kontrolünü ele almak, kendinle ilgilenmek ve yarım kalan işlerini tamamlamak isteyebilirsin. İletişimde olduğun kişileri ikna edebilir, kendi görüş ve düşünceni çevrene kabul ettirmeye çalışabilirsin. Bugün hayal gücünü ve sezgilerini kullanabileceğin çalışmalar için biçilmiş kaftan.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal konu ve olaylardan uzakta kalmayı istediğin, yalnızlıktan hoşlanabileceğin bir gün olabilir. Geçmişten beri süregelen özel ya da ailevi bir konu kontrolün dışında gelişme göstererek çözüme ulaşıp kapanabilir. Kulağına gelebilecek haberler sana dost ve düşman ayrımı yaptırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; haftanın son gününde kendini mutlu hissettiğin yerlerde ve keyif aldığın insanlarla birlikte olmaktan yanasın.  Hedeflerine yönelik planlarında yakınlarının desteğini alabilir, ticari ilişkiler kurmayı düşünebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde romantik ilişkinde fikir ayrılığı yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; toplum içinde olmaktan ve arkadaşlarınla sohbet etmekten ayrı bir keyif duyabilirsin. Güçlü sezgilerin, kariyerinde ihtiyacın olan derin konuları araştırman için seni motive edebilir. Ruhani yönüne ve kişisel gelişimine destek olan eğitimlerle gücünü bir kez daha fark ettiğin bir gün olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; görüşlerin hedeflerin ve vizyonlarınla yakın ilişkilerde bulunduğun ve ilişkilerine renk kattığın bir gün olabilir. İç dünyandaki huzuru ve mutluluğu dış dünyana da yansıtabilir, çevrendekilere pozitif enerji yayabilirsin. Bugün gelişebilecek olaylara karşı sezgilerine güvenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.