24 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Pek çoğumuz için tatil olan bugün sürprizlerle ve beklenilmedik gelişmelere açık olabilir. Gün boyunca duygusal manada pek de rahat edeyemeyeceğiz. Enerjimizi yüksek oktavdan kullanacağımız işlerde çok başarılı olabiliriz. Ancak duygusal manada kendimizi veya başkalarını fazla irdeleme, öfkemize hakim olamama, ilişkilerde kıskançlık güne damgasını vurabilir. Sakin ve mantıklı davranmaya çalışmakta fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hayata ve ekonomik koşullarına dair kaygı ve korkuların olsa da kendi içinde sorunları bulmak ve çözmek için farkındalık geliştirebilirsin. Sezgilerine güvenebilir, kalbinden geçen dileklerini gerçekleştirebilirsin. Ancak finansal konularda temkinli olmanda ve gelişebilecek olaylarda acele karar almamanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konularda desteklenmeye başladığın, iş birliklerine açık olduğun şu günlerde birikim yapabilir bütçeni düzenleyebilirsin. Diğer taraftan gün içerisinde yaşayabileceğin ani durumlar planlarını değiştirebilir ve gerginlik yaratabilir. Bazı gerçekleri görmen için, basit ve pratik çözümlere odaklanmaya çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gelecek planların ve hayallerinin yanı sıra ilişkilerini tekrar gözden geçirip, düzeltmek isteyebilir ya da yeni bir ilişkiye yelken açabilirsin. Gün içerisinde huzursuz ve gergin olman, beraber olduğun insanlarla iletişimine yansıyabilir. Kontrol edemeyeceğin enerjini, sportif faaliyetlerde harcamaya çalışmalı, sağlığına ve ufak kazalara dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; rutinlerini ilgilendiren uğraşların artarken, iyimser ve pozitif davranışların, etrafında sana yardımcı olabilecek insanların toplanmasını sağlayabilir. Özel ilişkinde veya bulunduğun ortamda çok sahiplenici ve kıskanç olabilir, sevdiklerini fazla zorlayabilirsin. Yanlış ifadeler düzeltilmesi zor durumlar oluşturabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günü tamamen farklı iki ruh haliyle geçirebilirsin. Bir yandan duygusal ilişkinde büyük coşku ve heyecan yaşayabilir, çocuklarınla daha fazla paylaşımda bulunabilir, diğer yandan da ailen ya da otorite konumundaki kişilerle gerginlikler deneyimleyebilirsin. Maddi ve manevi açıdan kendini güvende hissetmek için ani kararlar ve öfkeli tutumlardan uzak durmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; planlamış olabileceğin birtakım tadilat ve dekorasyon işleriyle haraketli bir güne başlayabilir, aile içi uyum ve paylaşımlardan keyif alabilirsin. Arkadaşlarınla arandaki söylemlerinde fazla inatçı, saldırgan ve eleştirel olabilir, normalde yapmayacağın davranışlar sergileyebilirsin. Beklenmedik ufak kazalara açık olabileceğinden güvenliğini önemsemende yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kardeşlerin ve yakınlarınla olan bağın güçlenirken ticaret, eğitim ve seyahat temalı konular yüzünü güldürecek ve keyifli zamanlar geçireceksin. Hem manevi hem de maddi anlamda güçlenmek ve gelişmek isteğin yoğun olabilir, keskin söylemlerde bulunabilirsin. Ancak bu aralar harcamalarını kontrol altına tutmalısın, ani kayıplar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, güç savaşlarına girmene ve aşırı cesur davranmana yol açabilir. İkili ilişkilerinde kontrolü elden bırakmaman gerekir. Kazanımlarını arttırma yönündeki girişimlerin bugün seni desteklerken, finansal kaynaklarını çoğaltabileceğin fırsatlarla da karşılaşabilirsin. Sağlığında da olumlu gelişmeler olması mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendini ve başkalarını yönlendirme ve yardımcı olmak konusunda oldukça başarılı olabilir, dış dünyaya açılarak şanslı fırsatlar yakalayabilirsin. Öte yandan sağlığınla bu ara daha fazla ilgilenmen gerekebilir ve güven duyduğun insanların bir takım yanlış tutumlarından dolayı sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiklerinin senden beklentileri biraz şaşırmana neden olsa da sonrasında ne yapacağını bilerek ve kararlılıkla ilerleyebilir, hatta bütün ilişkilerini düzene sokacak farkındalıklar geliştirebilirsin. Bugün toplumsal alanda fazlasıyla göz önünde olabilir, ancak kendini zorlu bir rekabet içinde bulabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hedef ve ideallerin konusunda şanslı etkilerle kazançlar sağlayabileceğin günlerdesin. Sosyal olmanın getirilerinden fayda görebilirsin. Öte yandan gün içerisinde ilişkilerinde güçlü ve zayıf yönlerini dengede tutmanda fayda var. Beklemediğin durumlar hedeflerini değiştirmene sebep olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık;  görüş ve inançlarından dolayı takdir görebilir, güçlü destekler alabilirsin.  Ancak tutumlarını fanatik boyutta sergileyen dostların nedeniyle beklenmedik koşullar oluşturabilir. İletişiminde, trafik ve seyahatlerde ekstra dikkat etmen ve kendini güvende tutman gerekebilir. Öte yandan sosyal statündeki olumlu gelişme kazançlarına da yansıyacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.