24 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün eğitim, anlaşmalar, yolculuklar, ulaşıma ait temalar bizleri meşgul edebilir. Kardeş ve arkadaşlarımızla alakalı gelişmelerin yanında yakın çevremiz, komşularımızla da ilgili konular öne çıkabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerimizle aramızdaki sorunları tatlıya bağlayabilir; ilişkiler adına güzel gelişmelerin yaşayabiliriz. Sürprizlere açık olmakta fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

24 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dün yakınlarınla yaşamış olabileceğin iletişim problemlerinin etkilerini sabah saatlerinde hissetmeye devam edebilirsin. Hareketlenmek ve enerjini dağıtmak için sevdiklerinle bir arada olabileceğin organizasyonlara katılabilir veya zihnini dinginleştirmek için kitap okuyabilirsin. Akşam saatlerinde alacağın iltifatlar keyfini yerine getirecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi konularda çevrendeki insanlar aracılığıyla gelen fırsatlara açık olabilirsin.  Ancak şu ara yaşadığın birtakım olaylar, karşındaki insanlara güvenle bakmanı engelliyor olabilir. Sıkıntılı dönemlerin geride kalmışken, umut ve hayallerinin peşini bırakmamalısın. Yakınlarınla olan dargınlıkların son bulabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; romantik ilişkiler açısından şanslı ve özel bir gündesin. Genç yakınların ya da çocukların ilgili alabileceğin haberler seni mutlu edebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir alışverişinde bulunman, karşındakini daha iyi anlamanı sağlarken, ortak bir paydada buluşmanıza da yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dün yaşanan gerilimin ardından bugünü kendini toparlamaya ve işlerini tamamlamaya ayırabilirsin. Çalışma ortamınla veya evine ilgili birtakım dekorasyon değişikliği planları yapabilir, maliyet ve doğru zamanlama için uzmanlardan görüş almak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal konularda ani gelişmeler yaşanabilir. Hedef ve ideallerin konusunda önceden almış olduğun kararların sonuna kadar arkasında durabilir, yakınlarının takdirini kazanabilirsin. Son günlerde özel ilişkilerinde yaşamış olduğun kriz, yerini sükûnet ve iyimserliğe bırakabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal statün ve kariyerinle ilgili engel olamadığın birtakım gerginlikler aklını karıştırmış olsa da ailenden göreceğin maddi ve manevi destek kısa sürede toparlanmanı sağlayacaktır. İş ve iş birliklerinde öngöremediğin durumlara karşı hazırlıklı olman ve iletişim kanallarını açık tutman gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hafta sonu için planlamış olabileceğin seyahat programında birtakım aksilikler yaşayabilir, çözüm bulmaya çalışırken kendini yoğun bir iletişim trafiğinin içinde bulabilirsin. Deneyimlerinle edinmiş olduğun yeni hayat felsefen, kişisel gelişimine de katkı sağlayabilir. Yarım bırakmış olduğun bir eğitime tekrar başlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; herkesin onay verdiği bir konuda senin de karar vermen gerekebilir. Fakat vereceğin kararla ilgili detaylar zihnini yorabilir. Günün ikinci yarısında endişelerinden uzaklaşabilir, sevdiğin kişilerle bol sohbetli ve neşeli bir zaman geçirebilirsin. Kısa bir seyahat planı yapman da mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kontrolün dışında gelişen olaylar sonucunda, durumu toparlamak istesen de arzu ettiğin sonucu almakta zorlanabilirsin. Diğer taraftan ailenle ilgili bir mevzuda fedakâr olman ve toleranslı davranman gerekebilir. Akşamüzeri artan motivasyonunun sosyal alanlarda neşeli saatler geçirmeni sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günlük işlerin arasında koşuştururken oldukça yorulabilir, somut bir ilerleme kaydedemediğin için demoralize olabilirsin. Gün içerisinde yakın çevren ve kardeşlerinin birtakım konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsin.  Akşam katılabileceğin iş veya sosyal amaçlı toplantılarda hoş gelişmeler yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde iletişim trafiğinin hızlanmasıyla, kendini sosyal ortamlarda bulabilirsin. Çevrendekilerle fikir alışverişinde bulunabilir, son zamanlarda olup bitenlerin değerlendirmesini yapabilirsin. Eski dost ve arkadaşlarınla karşılaşabilir, nostaljik bir gün yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; aile içerisinde işler biraz karışık olabilir. İletişim problemleri anlaşmazlık yaşamana neden olurken, ailenle ortak bir düşüncede buluşamamanı kişisel algılayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konular ön plana çıkarken, duyacağın iyi haberler keyfini de neşeni de yerine getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.