24 Kasım 2017 Burç Yorumları

Güne olumlu enerjiler altında başlıyoruz. Kendimizi oldukça keyifli hissedebilir, dünkü fevri tavrımızı bir kenara bırakarak daha sağduyulu ve makul davranışlar sergileyebiliriz. Bugün yeni adımlar atmak için daha uygun. Hayatımızdaki önemli insanların ve otorite figürlerinin desteğini alabilir, yaptığımız görüşmelerden olumlu sonuçlarla ayrılabiliriz. Planlarımıza uymak da çok daha çok olacak. Ancak akşam saatlerine doğru enerjiler değişiyor. İlkelerimizden taviz vermek istemesek de bizi yoldan çıkaracak gelişmeler olabilir. Hırsa kapılabilir; kazançlarımı arttırmak ya da daha fazla güç elde etmek için kendi değerlerimizle ters düşücek davranışlarda bulunabiliriz. Ayrıca özgürlüğümüze ve bireyselliğimize müdahale edildiğini düşündüğümüz için abartılı tepkiler vermemiz ya da iyi hesaplanmamış riskler almamız da mümkün, bu nedenle temkinli olmalıyız. 

Sevgili Koç; bugünlerde bir süredir katılamadığın grup çalışmaları ve sosyal organizasyonlarda yer alabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili de bazı girişimlerde bulunabilir, çevrendekilerden sana destek olmaları için talepte bulunabilirsin. Ortak olduğun gelirle alakalı ise beklenti yaratan durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Boğa; iş ve çalışmalarında disiplinli olabilir, ilkelerin doğrultusunda davranmak isteyebilirsin. Parasal konularda veya duygusal paylaşımlarında seni rahatlatacak gelişmeler olabilir. Eşin, sevdiğin kişi veya iş birliğinde olduğun kişilerin talepkâr davranışlarıyla karşılaşabilirsin.

Sevgili İkizler; ilişki ve iş birliklerini yenileyen gelişmeler geleceğe daha umutla bakmana yol açabilir. Karılacağın bir eğitim veya çıkacağın bir yolculuk sayesinde vizyon kazanabileceğin gibi orada tanışacağın kişiler yaşantına yeni bir soluk kazandırabilir. Günün ilerleyen saatlerinde aşırılıklardan uzak durmanda fayda var.

Sevgili Yengeç; içinde bulunduğun finansal koşulları etkileyecek gelişmelere açık olduğun bir gündesin. Ailenden destek alabileceğin gibi işinden belli bir kazanç sağlamak için harekete de geçebilirsin. Duygusal paylaşımlarda ise krizlerin yaşanabileceği bir gün olabilir. Tutkularını dengede tutmak konusunda hassas davranmalısın.

Sevgili Aslan; bugün sana vizyon kazandıracak kişilerle ve gruplarla bir araya gelmen mümkün. İkili ilişkilerine hareket getirecek yeni tanışmaların olabilir. Var olan beraberliğinde ise kendini daha iyi hissedebilirsin. Ortaklı işlerde kazanç beklentini yüksek tutmana neden olacak gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Başak; ekip çalışmaları ve grup faaliyetleri bugün vaktinin büyük bir bölümünü alabilir. Ayrıca çalışma ortamında yenilenen koşullar sayesinde yeni teknikleri kullanman da mümkün. Evin, ailen ve yerleşiminle ilgili koşullar değişse de zihninde yaşayacaklarını büyütmekten kaçınmalısın.

Sevgili Terazi; sana vizyon sağlayacak gruplarla bir araya gelebilir, yaşantına yenilik getirecek yeni bir hobi edinebilirsin. Ayrıca sevdiğin kişi, çocukların veya arkadaşlarından yeni girişimlerin için destek bulabilirsin. Ancak parasal alanda bütçeni aşacak harcamalardan uzak durman yararına olacaktır.

Sevgili Akrep; evinle, ailenle ilgili bir karşılaşacağın bir gelişme karşısında abartılı davranman mümkün. Hayatının yenilenmesine yol açacak fırsatlar için öncelikle maddi koşullarını belli bir çizgiye taşıman gerektiğinin farkına varabilirsin. Bir gayrimenkul alabilir veya oturduğun yeri değiştirebilirsin.

Sevgili Yay; kazandığın deneyimler düşüncelerinin değişmesine neden olabilir. Çevrendekilerle kuracağın iletişim ya da elde edeceğin bilgiler; yeni bir vizyon edinmene katkı sağlayabilir. Bugün yakın çevren ve kardeşlerinden de destek alabilirsin. Ancak bilinçaltında büyüttüğün düşüncelerin seni yormasına izin vermemelisin.

Sevgili Oğlak; kazanç ve harcamalarında her zamanki çizginin dışına çıkman mümkün. Kontrolün dışında bir durum veya ağırdan aldığın bir konuyla alakalı aniden ortaya çıkan gelişmeler yaşayabilirsin. Ayrıca grup faaliyetleri ve ekip çalışmalarında kendi değer ve yargılarının dışına çıkarak hareket etmen mümkün.

Sevgili Kova; bugün burcuna geçen Ay, hedeflerinin peşinden gitmene olanak sağlayacaktır. Gruplar içinde yer alabilir, görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirebilirsin. Arkadaşlarının yardımına koşabilir veya onlardan destekler bulabilirsin. Ancak özgürlüğünü kısıtlayacak durumlara tepki vermekten de kaçınmayacaksın.

Sevgili Balık; iç dünyanda kalmak ve düşünmek sana iyi gelebilir. İş ve sosyal yaşantında değişen yeni koşullara adapte olabilmek için önce içinde bulunduğun şartları sindirmek isteyebilirsin. Ayrıca çok yaratıcı olduğun bir süreçtesin. Yeteneklerini heba etmeden verimli kullanmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.