24 Haziran – Yengeç Burcunda Yeniay

Bugün 05:30’da Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşti. Önümüzdeki 15 günün oldukça verimli ve dinamik geçeceğini söylememiz mümkün. Ay içinde sorunlarla karşılaşsak bile hayatımızda ve ülke gündeminde genel olarak olumlu bir havanın hâkim olacağını söyleyebiliriz.

Yeniay enerjisinin yanı sıra birçok Mars ve Merkür’ün de Yengeç burcunda olması, bir hayli duygusal bir dönemden geçeceğimizi gösteriyor. Eskiye özlem duygusu ve aileyle ilgili temalar gündemde olacak. Eski bayramlar tadında bir bayram geçirme isteğimiz artabilir.

Yengeç burcu; aile, yuva, ev, anavatan, beslenme, çocukluk ve annelik gibi konuları anlatmakta. Bu nedenle bu Yeniay’la birlikte bu konularla ilgili kararlar alabilir ve kararlarımızı uygulamak için harekete geçebiliriz. Evlilik, çocuk sahibi olma, ev satın alma konularında karar alabiliriz. Bu başlıklardaki girişimlerimiz hız kazanabilir. Aile bağlarını güçlendirmek isteyebilir, aile ziyaretlerini arttırabiliriz. Bayram da bu konuda bize oldukça güzel bir fırsat veriyor, sevdiklerimizle bir araya gelip keyifli zamanlar geçirebilir ve de dargınlıkları sonlandırabiliriz.

Yengeç burcundaki Yeniay; bizleri bir süreliğine fazlasıyla duygusal, hassas ve alıngan kılabilir, olaylara objektif gözlerle bakmamızı ve duygusal açıdan tatmin olmamızı zorlaştırabilir. Sevdiğimiz insanların ilgisi bize yeterli gelmeyebilir.

Olayları duygularımız ve sezgilerimizle değerlendirme eğiliminde olsak da finansal konularda akılcı davranabileceğiz. Bu Yeniay ve de Venüs’le Plüton arasındaki olumlu görünüm bizi yatırımlar açısından destekleyecek ve maddi manevi değerlerimize sahip çıkmamızı kolaylaştıracak.

Sevgili Koç; Yeniay’la birlikte özellikle ev ve aile ile ilgili konular gündeminde olacak. Ev almak için harekete geçebilirsin. Ailenle bir araya gelmek isteyebilirsin. Aile fertleri ziyaretine gelebilir.

Sevgili Boğa; bu Yeniay özellikle kardeş ve kuzenlerle ilgili konuları gündeme getirebilir. Komşu ziyaretleri artabilir. Finansal anlaşmalar yapman mümkün. Memleketine gidebilirsin.

Sevgili İkizler; özellikle finansal konular hareketlenebilir.  Aile fertlerine maddi yardımda bulunabilirsin, ailenin gelirlerinden faydalanmam da mümkün ya da yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; seni şanslı ve başarılı bir dönem bekliyor. Hayatınla ilgili önemli kararlar alabilirsin. Evlenebilirsin ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Yeni girişimlerde bulunman mümkün.

Sevgili Aslan; fazla alıngan davranabilir ve içine kapanabilirsin. Ailenin ihtiyaçlarına karşı duyarlı davranabilirsin. Güçsüz görünmemek için duygularını kendine saklaman gerektiğini düşünebilirsin.

Sevgili Başak; dostlarınla ilişkilerin güçlenebilir, arkadaşlarına yardım edebilirsin. Onları koruyup kollamak isteyebilirsin. Yeni insanlarla tanışman mümkün. Çocuklarla ilgili gelişmeler de olabilir.

Sevgili Terazi; Yeniay senin için de önemli gelişmelerin habercisi olabilir. Evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Annen ziyarete gelebilir, aile bir araya gelebilir. Yeni bir kariyer fırsatı doğabilir.

Sevgili Akrep; Yeniay, hayata bakış açını yenilemek için güzel bir fırsat sunabilir. Yurt dışından misafirin gelebilir ya da sen yurt dışına seyahate gidebilirsin. Eşinin akrabalarıyla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Yay; bir süredir seni düşündüren maddi konuları çözmek için harekete geçebilirsin. Borçlarını ödemek için kredi alabilirsin. Aile içindeki küsler barışabilir. Aile içinde mal paylaşımı yapılabilir.

Sevgili Oğlak; Yeniay’la birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde olabilir. Evlilikle ilgili adım atabilirsin. Karşına sana fayda sağlayacak ya da seni anlayacak insanlar çıkabilir.

Sevgili Kova; bu Yeniay, iş ortamınla ilgili gelişmeleri gündeme getirebilir. Terfi edebilirsin ya da iş yerinde sana faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsin. Akraba ziyaretleri artabilir.

Sevgili Balık; Yeniay’la birlikte hayattan daha fazla keyif alabilirsin. Bu dönemde âşık olman ve bir romantik ilişkiye başlaman mümkün. Oldukça şanslı bir dönemdesin.  Sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.