24 Haziran Burç Yorumları

Güne Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay enerjisi ile başlıyoruz. Duygusal açıdan yoğun  bir gün yaşayabiliriz. Duygularımızı ifade etmek ve bu doğrultuda harekete geçmek konusunda istekli olabiliriz. Sezgilerimiz oldukça güçlü,  bu nedenle sezgilere kulak vermekte yarar var. Sevdiklerimiz, ailemiz değerlerimiz konusunda hassas olabiliriz. Biraz kırılgan ve alıngan davranmamız mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; evinde işlerini düzene koymak, ailenin ihtiyaçlarına odaklanmak ve bayram ziyaretlerine hazırlanmakla günü geçirebilirsin. Bugün gerçekleşecek yeniayla birlikte gayrimenkul veya kazançlarla ilgili girişimlerin hız kazanabilir, yatırımlarda bulunabilirsin. Kârlı anlaşmalar yapabilirsin.

Sevgili Boğa; yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerinde var olan pürüzleri temizleyerek, yeni bir döneme başlayabilirsin. İletişiminde daha hassas ve duygusal olabilir, kişisel gelişimini sağlayacak eğitim ve öğrenme sürecine girebilirsin. Fiziksel görünümünde değişiklik yapabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün gerçekleşecek yeniayla birlikte alacaklarını alabilir, birikimlerini değerlendirebilir, gelirlerini artırabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin. Bu dönemde atacağın imzalar bereketli ve şanslı bir süreci başlatabilir, finansal açıdan olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; burcunda gerçekleşecek yeniay hem ilişkilerinde hem de fiziksel görünümünde yenilenmelere yol açabilir. Bedensel sağlığınla daha fazla ilgilenebilir, kendini ifade ederken duygularını ön plana çıkarabilirsin. Ekonomik gelirlerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; bu yeniayla birlikte bilinçaltında seni huzursuz eden sıkıntı ve korkuları temizleyebilir, kırgınlıkları affedebilirsin. İhtiyacı olanlara kimse duymadan yardım eli uzatabilir, hastanelerdeki yakınlarını ziyarete gidebilirsin. Sezgilerin ve hassasiyetin artabilir, duygularını paylaşmak önem kazanabilir.

Sevgili Başak; arkadaşlıkların canlanması sana yeni fırsatlar getirebileceği gibi duygusal paylaşımlarında artabilir. Grup ve dernekler içinde sosyalleşmenin önemini kavrayabilir, yeni dostluklar geliştirebilirsin. Hem maddi hem de manevi tatmin yaşayabileceğin olumlu bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek yeniay, iş ve sosyal hayatında olumlu birçok fırsatı da beraber getirebilir, yeni bir kariyere veya sosyal ortama adım atabilirsin. Özellikle gayrimenkullerle ilgili gelişmeler yaşanabilir, ortak kazançlarda artış sağlanabilir. Sosyal ortamında daha hassas, paylaşımcı ve duyarlı olabilirsin.

Sevgili Akrep; ailenle bir araya gelmek için yolculuklara çıkabilir, onlarla keyifli bir süreç geçirebilir, bayramın tadını doya doya çıkarabilirsin. Hayata bakış açını yenilemek için uygun bir dönemdesin. Ailevi ve milli değerlere daha fazla hassasiyetle yaklaşabilir, ilişkilerden fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Yay; kafanı meşgul eden ve bir türlü sonuçlanmayan finansal konularda gelişmeler yaşanabilir. Borçlar ve kredilerle ilgili girişimlerde bulunabilir, nafaka, miras, vergi ve sigorta gibi işlerinde çıkış yolları bulabilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunabilir, değerlerine sahip çıkabilirsin.

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda gerçekleşen bu yeniay, duygusal bağlarını sağlamlaştırmak için fırsatlar verebilir. Karşındakilerin duygu ve hassasiyetlerine daha duyarlı olabilir, evlilikle ilgili kararlar alabilirsin. Ortaklıklar, işbirlikleri ve ilişkiler açısından seni destekleyecek kişilerle tanışabilirsin.

Sevgili Kova; bu yeniayla birlikte çalışma ortamında engeller önünden kalkarak planlarını gerçekleştirebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. İş hayatında yenilikler olabilir, terfi, yeni bir pozisyon gibi gelişmeler yaşanabilir. Uzun vadeli yatırımlardan kârlı çıkabileceğin bir dönemdesin.

Sevgili Balık; önümüzdeki günlerde hayattan daha fazla keyif alabilir, eğlenceye, alışverişe, hobilere, romantik ilişkilere ve çocuklara zaman ayırabilir, seni mutlu edecek ortamlarda bulunabilirsin. Sanatsal çalışmalarda yer alabilir, yaratıcılığını ön plana çıkarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.