24 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu

Haftaya dağınık enerjilerle başlıyoruz. Gece yarısından itibaren başlayan belirsiz ve kararsız durumlar akşam saatlerine kadar sürebilir. Bugün önemli kararlar almamalı, vaatlere kendimizi kaptırmamalı ve isteklerimizi abartmamalıyız. Para piyasalarında da iniş çıkışlar olabilir, önümüzü görememekten şikayet edebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bilinçaltını kurcalayan ve karar almanı zorlaştıran durumlarla karşı karşıya kalsan da sezgilerin seni doğru yönlendirebilir. Kontrolün dışında gelişebilecek maddi konulara dikkat etmelisin. Gerçeklerden uzaklaşmadan içinde bulunduğun süreci değerlendirmende ve geçmişten ders çıkarmanda yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hayallerini gerçekleştirmek için adım atsan da seni belirsizliğe sürükleyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsin. Yaratıcılığını ve sanatsal yeteneklerini kullanabileceğin, koşulları lehine değerlendirebileceğin ortamlarda bulunma fırsatı elde etmen mümkün. Sana destek olan kişiler sayesinde maddi konulardaki beklentilerine cevap bulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hem kariyerinde hem de özel yaşamında büyük beklentiler içinde olmana rağmen belirsizlikler önünü görememene yol açabilir. Aile içinde senden destek bekleyenlerin ihtiyaçlarıyla ilgilenirken, maddi konularda olumlu gelişmeler ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; şartlar henüz netlik kazanmasa da harekete geçmeye hazır olabilirsin.  Sezgilerine güvenerek adım atabilir ve hakkını korumak için gerekirse mücadele edebilirsin. Ancak beklentilerinin yerine gelmesi için karşındakilerle iş birliği içinde olmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal olarak zor bir süreçten geçtiğin bir gündesin. Kendini bazı fedakârlıklarda bulunmak zorunda hissedebilir, öfkeni dışarı yansıtmamak için büyük çaba sarf edebilirsin. Aile, ev ve gayrimenkul işleri seni fazlasıyla yorabilir ancak sonuçta olaylar olumlu gelişebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda bazı belirsizlikler gündeme gelebilir. Karşı tarafın ne yapacağından emin olmayan tavırları seni de karmaşaya itebilir. Fakat bir yandan da iş birlikleri seni hedefine ulaştırabilir, yapacağın görüşmeler olumlu sonuçlar doğurabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde gündeminde olan bir konuyla ilgili bazı kararsızlıklar ve belirsizlikler yaşayabilirsin. Birçok angaryayı yüklenmiş olman hem sinirlerini hem de bedenini yıpratabilir ancak bir yandan da iş ve sosyal yaşamından aldığın destekler girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yoğun duygular içinde kendini kaybolmuş gibi hissedebilirsin ancak ayağını yere sağlam basman gerekiyor. Yaratıcılık gerektiren konularda çok başarılı olabilir, düşüncelerini akıcı bir dille ifade edebilirsin. Görüş ve inançların doğrultusunda hareket edebilir, yaşamından hoşnut olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yaşadığın yer ya da gayrimenkullerle ilgili girişimler söz konusu olabilir ancak net bir karar almakta zorlanabilirsin. Ailenin ya da eşinin gelirlerinde yaşanan gelişmeleri gerçekçi bir bakış açısından değerlendirmek yararına olabilir. Bir anda özveriyle adım atman sonrasında zor duruma düşmene yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; düşüncelerini duygularınla harmanlayabilecek, sezgilerinin de yardımıyla bugün yaşanacakların üstesinden gelebileceksin. Üzerinde çalıştığın anlaşmalar, yapacağın görüşmeler veya çıkacağın yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İş birliklerinden destek alarak harekete geçmek için uygun bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; finansal konular ve kariyerinle ilgili girişimlerde bulunabilir, ekonomik durumunu hayale kapılmadan ve beklentilerini yükseltmeden gerçekçi bir gözle değerlendirebilirsin. Daha önce gündemde olmayan bazı harcamalarla karşılaşabilirsin. İşine dört elle sarılabilir, zorluklara rağmen uzun vadeli düşünerek hareket edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; fazlasıyla hassas, duyarlı ve sezgisel olduğun bir gündesin. Duygularının yoğunluğu seni hislerinle hareket etmeye yöneltebilir. Romantik ilişkilerinde seni mutlu eden gelişmeler yaşanabilir. Bugün aldığın teklifler veya yapılan görüşmeler beklentileri karşılayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.