24 Haziran 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerde duygusal olarak yoğun hissedebiliriz. Beklentilerimizi yüksek tutabilir, şüphe uyandıran durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Sezgilerimiz ve iç sesimiz bize yol gösterebilir ancak sakin kalıp benliğimize kulak vermeliyiz. Kontrolsüz davranmaktan kaçınmalıyız.

Sevgili Koç; dün yaşanan gerilimin ardından bugün duygularını ifade edebilir; kendini iyi analiz edebilir ve ilgilendiğin konulara tamamen odaklanabilirsin. Maddi konularda sana kriz yaratan durumlarla mücadele edecek güce de sahipsin. Aile içinde huzursuzluk yaratan durumları onlarla iletişim kurarak çözebilirsin.

Sevgili Boğa; ikili ilişkiler ve ortaklıklarında güven tazeleyebilir; aradığın huzuru bugün bulabilirsin. Karşındaki kişilerin kararlı tavırları duygu ve düşüncelerini yeniden gözden geçirmene neden olacaktır. Yolculuklar, eğitim ve iletişim alanında olumlu gelişmeler yaşayabilir; güzel haberler alabilirsin.

Sevgili İkizler; iş hayatın ve günlük akışın oldukça yoğun geçmekte. Yerine getirilmesi gereken uğraşlara odaklanabilir; güzel analizler yapabilir; yeni planlar içinde olabilirsin. Daha fazla kazanmanı sağlayacak görüşmeler yapabilir, karşına çıkan fırsatları ve projeleri iyi değerlendirebilirsin.

Sevgili Yengeç; aşk hayatında sana huzursuzluk yaratan sorunları geri bırakmak niyetindesin. Bunun için kararlı olmanın yanı sıra duygu ve düşüncelerini de paylaşman gerekmekte. Çocuklarla ve sevdiklerinle iletişimini arttıracak şekilde davranabilir; onların isteklerine daha duyarlı olmaya gayret edebilirsin.

Sevgili Aslan; ailevi konular ve duygusal bağlar seni fazlasıyla meşgul edebilir. Bilinçaltına attığın duygu ve düşüncelerini bugün ifade edebilir; başkalarıyla paylaşabilirsin. Alacağın destekler sayesinde iç huzurunu bulabilir; duygusal olarak beslendiğini düşünebilirsin. Gizli bilgilerin açığa çıkması rahatlamanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; bugün araştırmalar ve doğru analizler yapabilirsin. Hedeflediğin işler için strateji geliştirebilir; amacına uygun davranabilirsin. Dostlardan ve bağlı olduğun gruplardan destek bulabilirsin.  Yakın çevrenle bozuk olan iletişimini daha olumlu bir noktaya taşıyabilirsin.

Sevgili Terazi; duygusal paylaşımlarda seni huzursuz eden konuları konuşarak çözme yoluna gidebilirsin. İş ve sosyal hayatında aktif olman hem daha başarılı olmanı hem de destekler almanı sağlayacaktır. Kariyer hedeflerine varabilmek için fikir alış verişinde olabilir, daha fazla araştırma yapabilirsin.

Sevgili Akrep; hâlâ burcunda ilerleyen Ay kendini analiz etmene; isteklerinin peşinden gitmene olanak sağlamakta. Yolunda gitmeyen işlerini daha kararlı ve ciddiyetle ele alabilir; kendini gelecekte nerede görmek istediğine uygun hareket edebilirsiniz. Eğitim, yolculuklar ve yabancılardan yana şanslısın.

Sevgili Yay; bir süredir yaşadığın hareketli günlerin getirdiği yorgunluğu atma niyetinde olduğundan tüm gün dinlenmek isteyebilirsin. Bugünlerde yapacağın işlerde risk almamaya gayret etmeli; akışta kalmaya çalışmalısın. Ortak gelirler ve paylaşımlarla ilgili seni endişeye düşüren gelişmeleri konuşarak çözmek en uygun yol olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün senin açından olumlu gelişebilir. Gruplar içinde gerek duruşun gerek düşüncelerinle bir yer edinebilir; çalıştığın projelere tüm benliğinle odaklanabilirsin. Karşındaki kişilerin senden beklediği empati ve anlayışı gösterebilirsen gerek özel gerek sosyal hayattaki ilişkilerin de yoluna girecektir.

Sevgili Kova; iş hayatında oldukça yoğun bir süreçten geçmektesin. Geleceğini ilgilendiren adımları atıyor olabileceğin için temkinli ve stratejik ilerlemek isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarından alacağın destekler seni bir noktaya kadar taşıyabilir ancak önceliğin daha fazla öğrenmek ve uzmanlaşmak olmalıdır.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili daha kararlı olabilirsin. Bugün sosyal medya paylaşımların artabilir, duygularını açıkça ifade edebilirsin. Gelecekle ilgili projelerini iyi belirlemeli; düşüncelerini iyi analiz etmelisin. Romantik ilişkilerde duygularına kulak vererek hareket edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.