24 Eylül Burç Yorumları

Bugün çok neşeli enerjiler altında olmasak da yapmak istediklerimize odaklanmak için uygun bir gündeyiz. Özellikle ebeveynlerimizle ya da hayatımızdaki önemli kişilerle uyumlu ilişkiler kurabilir, onların desteğini alarak hedeflerimize odaklanabiliriz. Ancak verdiğimiz kararları iyi düşünmeli, yanlış bilgilere ve yanılgılara karşı dikkatli olmalıyız. Haksızlıklara ve yanılgılara aşırı duygusal tepkiler vererek kendimizi yıpratmamalıyız. Kendimizi ya da içinde bulunduğumuz koşulları zorlamamalı, mümkün olduğunca akılcı davranmaya çalışmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günü dinlenerek geçirmen pek mümkün görünmüyor. Kendi işlerini tamamlamış olsan bile çevrendekilere yardım etmek isteyebilir, krizleri çözen kişi pozisyonunda olabilirsin. Fakat enerjin çok düşük olabilir ve günün sonunda kullanıldığını anlayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugünü programlayan sen olmasan da katıldığın organizasyonlardan keyif alabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle aynı fikir etrafında buluşabilir sende kendi görüşlerini paylaşabilirsin. Ancak bugünlerde sevdiklerin seni hayal kırıklığına uğratabilir, enerjini boşa harcamana yol açabilir.

Sevgili İkizler; gün boyunca evinin düzenini yoluna koymaya çalışabilir, bütçeni gözden geçirebilir, yapacakların için finansal kaynak arayışında olabilirsin. Yetiştirmen gereken işleri yaparken çok keyif almasan da yardım edenler olacaktır. Fakat iş ve aile hayatında dağılmana yol açacak gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdesin.

Sevgili Yengeç; önümüzdeki birkaç gün ağzından çıkanlara çok dikkat etmelisin. Söylediklerin tamamen yanlış tarafa çekilip aleyhine kullanılabilir. Yola çıkarken de acele etmemelisin. Bugün sevdiklerinle hem zihinsel hem de duygusal paylaşımlarda bulunup, keyifli ortamlara girebilirsin.

Sevgili Aslan; bugünü evinle ve ailenle geçirmek isteyebilir, onlarla paylaşımlarda bulunarak işlerini ve bütçeni düzene sokmaya çalışabilirsin. Çok fazla dışarı çıkmak istemeyecek, sadece akraba ziyaretleri yapacak ya da evde misafir ağırlayacaksın. Fakat alışverişte dikkatli olmalısın, kandırılma ihtimalin var.

Sevgili Başak; bütün gücünü ve enerjini karşındakiler için harcayacağın bir dönemdesin. Öfkeni ve tepkini ortaya çıkaramaman kendi sağlığına zarar verebilir, dikkatli ol. Bugün ise kısa yolculuklara çıkabilir, çevrendekilerle kurduğun iletişimden keyif alabilirsin. Zihinsel konsantrasyonun ise çok iyi durumda.

Sevgili Terazi; içten içe huzursuz olacağın ve düşmanlarınla yüzleşmeye hazır olmadığın bir dönemdesin. Bugünlerde iş birliğine yatkın davranmakta zorlanabilirsin. Ancak ekonomik durumunu düzeltmek ya da yeni girişimlerde bulunmak için ailenin desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Akrep; bugünü tamamen kendine ayırabilir, sadece keyif aldığın konularla uğraşabilir, kişisel bakımını yapabilirsin. Hem sezgisel hem de zihinsel anlamda iyi durumda olduğundan başkalarını ikna etmen çok kolay olabilir ancak arkadaş grupları yine de seni yanıltabilir, dikkatli olmalısın.

Sevgili Yay; gün boyunca enerjin düşük olduğundan bütün günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsin. Gerçi fiziksel olarak çok hareketli olmasan da zihinsel olarak oldukça hareketlisin. Biraz yalnız kalıp gelecek planları yapabilirsin. Senin yaptığın işleri başkaları sahiplenebilir, kendini garantiye almalısın.

Sevgili Oğlak; sosyal ortamın çok kalabalık olabilir, arkadaşlarınla aktiviteler yapabilirsin. Herkesin sana danışması ve fikir alması hoşuna gidebilir, kendi gücünü ortaya koyup, çevrendekileri yönetebilirsin ancak düşüncelerini ifade ederken dikkatli olmalısın yanlış anlaşılabilirsin.

Sevgili Kova; bugün istesen de istemesen de göz önünde olabilirsin. Çevrendekilerin seni maddi manevi sömürdüğünü düşünebilir, onların isteklerine yanıt vermekten yorulabilirsin. Fakat farkındalığın yüksek olduğundan iyiyi kötüyü ayırt edip, gerçekten ihtiyacı olanların yanında olacaksın.

Sevgili Balık; karşındakilerin seni yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, kendini savunabilmelisin. Bugünlerde beraber hareket etmekte zorlanabilir, ilişkilerde uyumsuzluk yaşayabilirsin. Hem sosyal medya hem de yüz yüze iletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilir, düşüncelerini paylaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.