24 Eylül 2018 Burç Yorumları

Ruhen iyi hissedeceğimiz bir gündeyiz. Düşünce ve fikirlerimizi rahatça ifade edebilir, işlerimizi akıcı bir biçimde halledebiliriz. Alacağımız kararlarda duygusal davranabilir, kontrollü davranmak için çaba sarf edebiliriz. Olayları akışına bırakmakta fayda var.

Sevgili Koç; denge ve işbirliklerinin getirilerinden faydalanacağın bir haftaya başlıyorsun. Planladığın işlere pratik yaklaşabilir, sanat ve tasarım gerektiren alanlarda başarılı olabilirsin. Maddi kazançların için somut adımlar atman mümkün. Ancak gün içerisinde enerjinin dağınık olması, konsantrasyon gerektiren işlerinde zorlanmana neden olabilir.

Sevgili Boğa; sosyal alanlarda geçireceğin zamanlardan hem keyif alabilir, hem de idealist olabilirsin. Haftaya başlarken tek başına planladığın kararları uygulamak ve tek başına hareket etmek niyetinde olabilirsin. İlişkilerinde ve günlük hayatında huzur ve uyum içerisinde olabilir, daha üretken ve verimli olmanın keyfini yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; uzun zamandır ailen ve kariyer hayatında yaşadığın ufak tefek sorunları bir kenara bırakabilir, aşk hayatına veya seni keyiflendirecek konulara yönelebilirsin. Bu aralar paylaşımcı olman ilişkilerinin daha akıcı olmasına yardımcı olurken, ikna yeteneğinle de kariyerinde ve sosyal hayatında görünür olabilirsin.

Sevgili Yengeç; haftaya başlarken gerek sosyal gerekse kişisel anlamda olayları gözden geçirmek isteyebilirsin. Duygusal ilişkilerden yana şanslı olmakla birlikte zaman zaman ketum da olabilirsin. Reklam, tanıtım ve pazarlama alanında daha geniş çevre edinmek adına yapacağın girişim ve çalışmalar olumlu sonuçlar getirebilir.

Sevgili Aslan; uzaklarda bulunan bir dostunuzdan gelebilecek bir haberle haftaya başlayabilir ve bir takım hayaller içinde olabilirsin. Ekonomik konularda kazanımlarını artırmak için sorumluluklarının bilincinde olman gerekebilir. Zira eğitim ya da ailen için yapacağın ödemelerde artışlar söz konusu olabilir.

Sevgili Başak; haftaya yaz aylarında yaptığın harcamaların bilançosunu çıkararak başlayabilirsin. Gelir gider dengeni ayarlamak için bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilir, iş birliklerinle ilgili konularda konuşmalarını ve görüşmelerini hızlandırabilirsin. Bu alandaki becerilerini kullanabilir, ticaretten yana şanslı olabilirsin.

Sevgili Terazi; haftaya özel yaşamını ilgilendiren konularda konuşmak için planlar içerisinde başlayabilirsin. Sağlığını ve günlük işlerini organize ederken biraz dalgın, hatta hassas olabilirsin. Görsel yaratıcılığını ve pratikliğini günlük işlerinde kullanmak rahat ve keyifli ortamlarda çalışmanı sağlayabilir. Unutkanlıklara dikkat etmelisin.

Sevgili Akrep; yalnız kalmak isteyebilir izole olarak fikirlerini gözden geçirebilirsin. Bu ara gizemli olmaktan ve geçmişin getirdiği ağırlıktan kurtulmak istediğin bir süreç olabilir. Tek başına yaratıcılık gerektiren konularda başarılı işler çıkarırken, romantik ilişkinlerinde dedikodulara karşı temkinli olmalısın.

Sevgili Yay; sosyal ortamlardan beklediğin iş birliği ayağına gelebilir. İstediğin şartları açıklamak için acele etmemeli ve sorumluluklarının bilincinde olarak ilerlemelisin. Yanlış anlaşılmalara ve haksız suçlamalara karşı gerekli önlemleri alman aileni ve kendini daha rahat korumanı sağlayabilir. Gün içerisinde dengeli olmaya bakmalısın.

Sevgili Oğlak; iş ve kariyer hayatında becerilerini sergilemekten ve fikirlerini açıklamaktan kaçınmayabilirsin. İletişiminle dikkatleri üzerine çekerken, yakınlarının menfaatlerine karşı hassas ve duyarlı olabilirsin. Gün içerisinde uzlaşma gerektiren konularda ara buluculuk yapman gerekebilir.

Sevgili Kova; zihnindeki fikir ve görüşlerini hayata geçirmek için yoğun istek duyabilir, yabancılarla ya da uzaklarla yapılacak ortak projeni hayata geçirmek için girişimde bulunabilirsin. Eğitim, ticaret ve hukuksal işlerini kolaylıkla yapabilir, seyahatindeki kişisel isteklerine engel olamayarak harcamalarını artırabilirsin.

Sevgili Balık; yaratıcılık, sanat ve dekorasyon içeren işlere adım atarak haftaya başlayabilirsin. Birçok alanda fedakâr ve hassas olabilir, ortak kaynaklarınla ilgili fikirlerini paylaşabilirsin. Seni mutlu eden planların peşinden giderken, mantıklı ve somut değerlere odaklamalı, gerçeklerden uzaklaşmamaya bakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.