24 Ekim Burç Yorumları

Bugün zihnimiz ile sezgilerimiz arasında kolayca bağ kurabileceğiz. Gün boyunca sezgilerimize kulak vermeli, hislerimizi göz ardı etmemeliyiz. Hayallerimizin peşinden gitmek konusunda daha tutkulu davranacağız. Hedeflerimize ulaşmak için manipülasyona başvurabilir, çevremizi ikna etmek için tüm yeteneklerimizi kullanabiliriz. Gün içinde zaman zaman gerçeklerden uzaklaşmamız mümkün, bu nedenle verdiğimiz kararların gerçekçi olup olmadığını kontrol ettikten sonra harekete geçmemizde yarar var. Özellikle öğle saatlerinde üzerimizde baskı hissedebilir, kısıtlandığımızı düşününebiliriz ancak karşımıza çıkan engelleri sabır ve azimle aşmamız mümkün. Bu zorlukları aştığımızda attığımız adımlarımızın uzun soluklu olduğunu görebiliriz. Öğleden sonra olayların daha hızla ilerleyebilir, sorunlarımıza alternatif çözümler bulabiliriz. Yenilikliklere daha açık olacağız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde işlerini sorumluluk bilinciyle yerine getirebilir, planların dahilinde hareket edebilirsin. Öğlen saatleri yeni girişimler için uygun olmayacağından; yurt dışı, eğitim veya hukuki alanlardaki işlerini vaktin varken tamamlamaya bakmalısın. Ayrıca bu zaman diliminde uzun vadeli adımlar atman da olası gözüküyor.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında finansal alandaki işlerini tamamlamaya gayret etmeli, gerekli düzenlemelerle ilgilenmelisin. Yurt dışı, yolculuklar veya eğitimle alakalı konularda seni kısıtlayan hatta zaman zaman zorlayan gelişmeler ortaya çıkabilir. Öğleden sonrasını eksik işlerini tamamlayarak geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; ilişki, iş birliği ve ortaklıklarla ilgili uzun vadeli olacak kararlar alabileceğin gibi bazı zorlayıcı durumlarla da karşılaşabilirsin. Karşındaki kişiler seni belli kurallar çerçevesinde hareket etmeye zorlayarak bazı gerçeklerle yüzleşmene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; iş ve sorumlulukların fazla olmasından dolayı planlı programlı hareket etmen gerekebilir. Ayrıca sağlığınla ilgili bir gelişme enerjini düşürebilir ve sana kendini yorgun hissettirebilir. Öğleden sonra başlayacak olan süreçte, istediğin hızda ilerleyemeyeceğinden önemli işlerini bu vakte kadar tamamlamaya çalışmalısın.

Sevgili Aslan; enerjin yüksek olmasına rağmen kendini pek mutlu hissetmeyebilirsin. Evine, ailene, sevdiklerine karşı üstlendiğin sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir. Yatırımlarını ilgilendiren önemli kararlarını ise öğlene kadar almaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; evin, ailen ve yerleşiminle ilgili seni sorumluluk almaya iten gelişmeler söz konusu olabilir. Ayrıca bugün evindeki tadilat veya tamiratla ilgilenebileceğin gibi yapılması gereken işlerini de evden halledebilirsin. Öğleden sonra istediğin hızda ilerlemekte zorlanabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün bir sözleşme imzalayabilir, istediğin bir konuda eğitim almak için hamlede bulunabilir veya bir seyahate çıkabilirsin. Yakınların ve kardeşlerinle aranda sorumlulukların ağır bastığı bir ilişkiniz olabilir. İşlerini öğleye kadar tamamlamaya bakmalısın zira sonrasında hissedeceğin kimi enerjilerden dolayı rahat ilerleyemeyebilirsin.

Sevgili Akrep; parasal konularda gerçekçi olmalı, koşulların gerektirdiği gibi hareket etmelisin. Maddi alanda bazı sıkışmalar yaşamakta olduğundan harcamalarını kısma kararı alabilir veya ailenden destek talep edebilirsin. Ayrıca bugün sana kazanç sağlayacak yeni bir girişimde de bulunabilirsin.

Sevgili Yay; bir yanıyla girişimci ve risk almaya yönelik hareket edecek ancak gerçekleri de göz ardı etmeyeceksin. Önemli girişim ve hamlelerini öğleye kadar olan süreçte gerçekleştirmeye çalışmalısın. İkili ilişki ve iş birliklerinde yaşadığın sorunlar karşısında daha kararlı davranabilir, kendini daha dirayetli hissedeceğin kararlar alabilirsin.

Sevgili Oğlak; bilinçaltında seni huzursuz eden bazı konuların olması, düşüncelere daldığın birkaç saate mal olabilir. Adım atmak için gerekli cesareti gösteremeyebilir, risk almaktan kaçınabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla aranda bazı sorunlar yaşanabilir. Öğleden sonran daha rahat geçebilir.

Sevgili Kova; hedeflerinde ve aldığın kararlarda bir kez daha gerçekçi değerlendirmelerde bulunabilirsin. Grup çalışmaları ve ekip işlerinde yeni sorumluluklar alabileceğin gibi var olan sorumluluklarını da tamamlaman söz konusu olabilir. Önemli işlerini öğlene kadar tamamlamaya bakmalısın.

Sevgili Balık; bugün fazla sorumluluk üstlenmen nedeniyle yoğun bir gün geçirebilirsin. Geleceğini etkileyecek ve uzun vadeli olacak işlere adım atabilirsin. Ancak bir yandan da görevler seni zorlayabilir. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerini öğleye kadar tamamlamanda yarar var zira sonrasında rahat ilerlemen kolay olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.