24 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatleri normalden biraz daha hareketli geçebilir. Bugün beklenmedik bizi hem şaşırtan hem de imkan ve fırsat sağlayan gelişmeler yaşamaya açığız gibi. Bu olumlu süreç Ay’ın Satürn ile de kuracağı pozitif açıyla uzayacağından koşullarımızı daha sağlam bir zemine inşaa etme şansımız var sanki. Toprak burçları arasındaki bu akıcı açının girişimlerimizi, parasal işleri, gayrimenkul ve toprağa ait konuları olumlu etkilemesi söz konusu.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ofis ortamında ekstra bir çalışma temposu göstermen gerekebilir, kendini biraz bitkin hissedebilir ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısında çalışmanın verdiği yorgunlukla sağlığınla ilgili problemler yaşayabilirsin, önlem almanda fayda var. Bugün dışarıda vakit geçirmek yerine evde dinlenmeyi tercih edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün küçük bazı detaylarda boğulmana rağmen, oldukça şanslı bir gündesin. Yeni biriyle tanışabilir veya ilişkide olduğun insanla güzel gelişmeler yaşayabilirsin; fakat ayrıntıları kafana takarak sırt çevirmemelisin. Bir yeteneğini fark etmen ve bu alana yönelik eğitimlere yönelmen mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; geride bıraktığın tempolu günlerin ardından bugün biraz frene basmak ve evinde zaman geçirmek isteyebilirsin. Dışardaki işlerinin yoğunluğundan ya da fazla mesai yapmaktan dolayı ihmal etmiş olabileceğin ailenin gönlünü alabilirsin. Ayrıca evinde vakit geçirebilir, yaşam alanınla alakalı değişiklikler yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bütün işleri yetiştirme çabaların ve çalışma hayatındaki yoğunluktan dolayı bir hayli bunalmış olabilirsin fakat geri dönüşünün olumlu olacağını bilmelisin. Bugün aranın bozuk olduğu yakınlarınla sıcak ilişkiler kurarken, iletişim halinde olduğun insanlardan duyabileceğin birtakım söylemleri gereğinden fazla irdeleyip alınganlık yapmaktan kaçınmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün maddi konulara yönlendirebilir ve kazandığın parayı artırmak için planlamalar yapabilirsin. Gelebilecek kariyer tekliflerine açık olabileceğin gibi aklına yatan bazı projelerin onayı için bugünü tercih edebilirsin. Finansal kaynakların için standartlarını değiştirme fikrini eyleme geçirebilir, beklediğin paraların gelmesiyle kendini daha keyifli hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; enerjinin yükselmesiyle, planlarını devreye sokmak mantığına yatabilir. Zihnin bu aralar yavaş ve emin adımlarla planlamalar yapıyor olsa da farklı konular üzerinde çalışmak hoşuna gidecektir. Üzerinde durduğun konuların ses getireceğinden şüphen yok, ancak ticaret ve pazarlama konularını da önemsemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kontrolün dışında gelişen durumlara ve kapı arkasındaki dedikodulara rağmen özgüven ve cesaretle doğru hamleler yapma ihtimalin yüksek. Yeter ki içsel dengeni koruyup, geçmişte yaşanmış olayları kafana takmadan hedefine odaklan. Motivasyonunu yüksek tutman, sağlığını da olumlu etkileyecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günün ilk saatlerinde sürprizi ve sansasyonu bol haberlerle güne başlayabilirsin.  Grup içi çalışmalarından gelebilecek fırsatları kaçırmamak adına elini çabuk tutmalı, yardımlaşmaya özen göstermelisin. İşinle ilgili yenilikleri takip etmende fayda var. Büyük bir özenle oluşturduğun planlarını yapılandırıp, sabırla hedeflerine ulaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün olduğundan daha kuralcı davranabilirsin ve kendini ispat etme çabaların artış gösterebilir. Sana doğru gelmeyen konuları ifade etmekten çekinmeyebilirsin, ancak kimi zaman şartlar aleyhine dönüşebilir.  Farklı şirket veya iş merkezlerinden gelebilecek teklifleri değerlendirme aşamasına geçebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; pozitif düşüncelerle kendini besleyip, enerji toplayabilir, hukuksal konularda ya da eğitim hayatında keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Elindeki işleri düzene sokabilir, tutarlı ve kararlı davranışlarınla içinde bulanacağın grup ve toplulukları etkileyebilirsin. Partnerinin yaptığı sürpriz bir seyahat planı hoşuna gidebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sezgilerini ve yaratıcılığını kullandığın her işte başarı sağlaman mümkün olabilir. Kazançlarını ve ortak kaynaklarını riske atmamak, yanılgılar içinde olmamak adına tüm detayları ince eleyip sık dokuman gereken günlerdesin. Bütçen konusunda dikkatli davranmalı, harcamalarında aşırıya kaçmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ilişki ve iş birliklerinin önem kazandığı bugün, detaylara takılıp her şeyi fazla irdeleyebilir ve kendini yıpratabilirsin. Daha çok akışta kalmaya çalışmalı ve partnerinden gelebilecek sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısın. Ortaklıkla yürütülen bir iş için olumlu haberler gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir