24 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Bir yanıyla hareketli bir yanıyla da bir hayli sıkışık koşulların olacağı bir güne uyanıyoruz. Uyum ve dengeleri sağlamak adına sabah saatlerinden itibaren bir hayli çaba göstermek durumunda kalabiliriz. Akşam saatlerinde ruhsal olarak kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz. Güçlü kişi ve kurumlarla olan ilişkilerde ve işbirliklerinde dikkatli olmakta yarar var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; üzerinde çalıştığın konularda başarılı olabilir, hedeflerinden ödün vermeyebilirsin. Boğa burcundaki dolunay ile maddi gelirlerinde ani gelişmeler olabilir. Ortağın ya da partnerinle ortak yatırımlarından ani kazançlar sağlayabileceğin gibi, birtakım kayıplar da yaşaman mümkün. Hedeflerinin sağlam ve uzun süreli olmasına özen göstermelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen dolunay, mevcut koşullarını koruma isteğinin yanı sıra hayat dinamiklerini yeniden yapılandırabilmen için sürpriz fırsatlar getirebilir. Fikir ve görüşlerindeki farkındalık maddi ve manevi güven arayışını artırıp, seçim yapmanı sağlayabilir. Gün içinde ticaretle ilgili bir konuda desteklenebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; geleceğine dair planlarını gerçekleştirmek için finansal sponsor bulabilirsin. Gün içinde dedikodulardan uzak durman gerekebilir. Boğa burcundaki dolunay, sık görüştüğün insanlarla ilgili ani değişim, gizli saklı yapılan iş ve planları gündemine getirebilir. İzole olmayı ve tek başına çalışmayı arzu edebileceğin bir dönemdesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içerisinde Boğa burcunda oluşacak dolunayla, kariyerinde hedef ve planlarında ani değişiklikler yaşaman mümkün. Arkadaş ve sosyal çevrende beklenmedik değişimle karşılaşabilir ya da yeni gruplar içerisine girebilirsin. Romantik ilişkinde sürprizler olabilir ve uzun vadeli kararlar alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içerisinde kariyer alanında oluşacak dolunay, sosyal statünle ilgili ani değişimler yaşatabilir. Yaşam şeklin ve hayatını yeniden dengelemekle ilgili somut kararlar almak isteyebilirsin. Gün içerisinde kendi fikirlerini kabul ettirmen ve çevrendeki arkadaşlarından destek görmen mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal çevrenle aranı düzeltebilir, tanıtım, sosyal medya ve yayıncılıkla ilgili alanlardan fayda görebilirsin. Gün içerisinde dost Boğa burcunda oluşacak dolunay, yabancılarla iş birliklerinin aniden hızlanmasını sağlayabilir. Hukuksal bir süreç olumlu sonuçlanabileceği gibi vizyonlarında da değişimler olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aile büyüklerinin desteğiyle ev değiştirmek isteyebilir ya da arabuluculuk yaptığın işten gelir elde edebilirsin. Boğa burcunda oluşacak dolunay nedeniyle beklemediğin bir şekilde gayrimenkulünü satabilir, kredi, miras ve sigorta gibi alanlardan gelir elde edebilirsin. Şu aralar kriz yaşadığın alanlarda sürpriz olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içerisinde karşıt burcunda oluşacak dolunayla, ilişkilerin aracılığıyla birtakım avantajlarla karşılaşabilir, beklenmedik anlaşma ve sözleşme yapabilirsin. Öz değerini sorgulayabilir, ani bir evlilik kararı da alabilirsin. Yakınlarınla ilgili hesapta olmayan sorumlukları üstlensen de anlayış gösterebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yapabileceklerine odaklanarak gücünü fark edebilirsin. Yakınlarından alacağın destekle ekonomik sorununu çözüme ulaştırabilirsin. Dolunay’ın etkisiyle, her türlü iş ve sorumluluğun artması ya da yeni bir düzen kurman mümkün. Kontrolün dışında gelişebilecek olaylar iç dünyanı sorgulatırken, sağlığına da dikkat etmen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün içinde aşk evinde oluşacak olan dolunay, aniden âşık olduğunu fark etmene ya da ilişkini noktalamana neden olacak olaylar yaşatabilir. Arkadaş grubunda veya çocuklarla ilgili konuda sürpriz olabilir. Yeteneklerinin üzerine gitme kararı alabilir, alternatif fikirlere açık olarak kişisel sorunlarına çözüm bulabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sezgilerinin artmasıyla yaratıcılığın da güçlendirebilir, vizyoner görüşlerini toplumsal alanda paylaşmak isteyebilir ve desteklenebilirsin. Dolunay’ın etkisiyle, yaşam alanında veya ailevi konularda spontane gelişmelerle birlikte sürpriz olaylar yaşaman da mümkün. Yuvana yeni bir düzen getirebilir veya bir takım kararlar alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içerisinde Boğa burcunda oluşacak dolunayla, yakınlarınla ilgili konularda birtakım olaylar gündemine otururken, sürpriz teklif ve sözleşmelerle de karşılaşabilirsin. İçten içe kriz yaşadığın konulara ani çözümler bulman söz konusu olabilir. Yakınlarından gelebilecek desteklerle kariyerini daha kazançlı hale dönüştürme yolunu da bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.