24 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Uluslararası işler, yabancılar, yolculuklar, yayıncılık, mahkemeler, akademik çalışmalar önümüzdeki iki gün boyunca bizlerin ilgi alanında olacak. Ayrıca gelecekten beklentilerimiz ve  hedeflerimiz önem kazanacak. Ay’daki Yay burcu düşünce dünyamızı, inanç ve felsefi konuları da içerdiğinden bu iki gün boyunca aklımızı kurcalayan konuları da enine boyuna değerlendirme şansımız olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne pozitif ve iyimser bir ruh haliyle başlarken; geleceğe umutla bakabilirsin. Yurt dışı, yüksek eğitim veya yabancılarla alakalı işlerde hızlı geri dönüşler alabilir; orijinal ve farklı fikirlerini ortaya koyabilir ve savunabilirsin. Fakat kontrolün dışında meydana gelebilecek engellerle karşılaşma ihtimalin de olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gelir-gider dengene fazla iyimser bakarak müsriflik yapabilirsin. Yine de temkinli olmanda fayda var. Vergi, sigorta, kredi veya miras gibi işlerinde risklere açık ve maceracı olabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal çevren ve arkadaşlarından yeterli desteği göremeyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; karşıt burcunda ilerleyen Ay; durum ve koşullara uyum sağlamanı; eşinle veya ortaklı işlerindeki insanlarla fikir birliği yapmanı gerektirebilir. Pozitif gelişmelerle karşılaşman mümkün olsa da iş ve sosyal hayatın getirdiği belirsizlikler yanılgılara yol açabilir. Risk almadan önce kendine zaman tanımalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün günlük işlerin yoğun temposuyla kendini yorgun hissedebilirsin. Ancak gün içinde yeteneklerini kullanarak ve gerekli desteği alarak ekonomik şartlarını iyileştirecek adımlar atabilirsin. Akşam saatlerinde uzak akrabalarından gelen asılsız haberler, yanılma payını artırabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün aşk hayatında hareketlenmeler olabileceği gibi çocuklarla ilişkilerin de güçlenebilir. Yaratıcı çalışmalarda başarı elde edebilirsin. Oldukça hareketli ve cesur bir gün geçirirken; finansal koşullarında yaşanabilecek belirsizlikler, girişimlerinde kararsız kalmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iyimserliğinin ve pozitifliğinin yüksek olduğu bu günde; ev, aile ve yerleşimle ilgili konularda yeni başlangıçlar veya sonlanmalar söz konusu olabilir. Değişken koşullara karşı motivasyonunu koruyabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerin seni yanıltma ihtimalini göz önünde bulundurman gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kardeşlerin ve yakın çevrende olan insanlarla ilişkilerinde yoğun bir tempo gelişebilir ve partnerinden destek alabilirsin. Bugünlerde alabileceğin bir eğitim kararıyla ufkunu açacak projeler planlayabilirsin. Atacağın adımlarda çevrendeki insanların yorumlarına göre hareket etmemelisin. Zira seni yanlış yönlendirilme ihtimalin olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün evinde ailenle hoş vakitler geçirebilir; huzurlu bir ortamda keyifli ve eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsin. Fakat yaşam alanın için yapabileceğin harcamaların gerekli olup olmadığına iyi düşünmelisin. Zira bütçenin kontrol etmekte zorlanabilirsin. Aile bireylerinin için keyfi harcamalarda bulunman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda seyahat eden Ay; bugün hem düşüncelerinle hem de isteklerinle rahatlıkla kendini ortaya koyabilmeni sağlayabilir. Seni yanıltabilecek hatta olması gerektiğinden fazla, beklenti içine girmene neden olacak koşullar meydana gelebilir; fakat aynı görüşü paylaştığın kişilerden aldığın destekle kararlılığını sürdürebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün arka planda kalarak, ince eleyip sık dokuyarak riskleri iyi hesaplamayı ve temkinli olmayı tercih edebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan kontrolün dışındaki gelişmelere iyimser çözümler bulurken; finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alabilmen mümkün. Fakat bugün aldığın kararları uygulamakta zor olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün boyunca seni destekleyen kişilerin varlığı, hedef ve projelerini uygulamak için adımlar atmanı kolaylaştırabilir. Karşındaki insanların seni cesaretlendirmesiyle risk alabilir ve grubun liderliğini üstelenebilirsin. Fakat gün içinde bilgi akışına dikkat etmelisin; yanıltıcı durumlara karşı karar mekanizmanı yavaşlatmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bilinçaltında kalmış olan ve geçmişten gelen gizli konuları şifalandırdığın, huzurlu ve keyifli ortamlarda olmayı  planladığın bir gün olabilir. Gün içindeki dalgınlığın; işlerine yansıyabilir, organize ve odaklanman zorlanabilir, esas konulardan uzaklaşabilirsin.  Bu durum yöneticilerinden tepki almana sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.