24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftaya yoğun duygusal etkilerle başlıyoruz. Özellikle sabah saatlerinde hem harekete geçmek hem de üstümüzdeki baskıyla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Hislerimizi açığa çıkarmak, güçsüzlere yardımcı olmak ve sevdiklerimizi korumak, kollamak isterken bir yandan da otoritelerle baş etmemiz gerekebilir. Objektif olamadığımızdan bu durum bizi zorlasa da destek alabileceğimiz kadersel gelişmeler ve geçmişten gelen tecrübelerimiz sorunları çözmemizi sağlayacaktır. Öğleden sonra gündemin aniden değişmesine sebep olacak durumlar yaşanabilir, duygu kontrolü sağlamakta iyice zorlanabiliriz. Bugün şartlar çok iniş çıkışlı olacağından yeni bir girişimde bulunmak zor olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya duygusal ve hassas enerjilerle başlayabilirsin. Kariyerine yoğunluk verdiğin bu dönemde birçok angarya işlerle uğraşabilir, kendine zaman ayırmayı ihmal edebilirsin. Hedeflerinle ilgili varmak istediğin noktalara ulaşmak için gerekli motivasyona sahipsin, engelleri dert etmemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aklında olan soruları yakınlarınla paylaşmak isteyebilir, başkalarının bakış açısını da değerlendirebilirsin. Kesin yargılara varmadan önce gerçekçi hedeflere odaklanmakta yarar var. Beklenmedik engellere ve durumlara karşı bir ikinci planının olması endişeni azaltacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya maddi ve manevi değerlerini sorgulayarak başlayabilir, gerek kazançlarını, gerekse yapılandırman gereken koşullarını gözden geçirebilirsin. İş amaçlı yapacağın görüşme ve anlaşmalarda maddi konuların öne çıkması bazı engellerle karşılaşmana neden olsa da, mücadelelerin boşa çıkmayacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; daha fazla sorumluluk içeren projelere dâhil olmanın verdiği bir takım endişe ve kaygı içinde olabilirsin. Bu nedenle ruh halin karışık ve çevresel etkilerin altında olabilir. Otorite konumundaki insanlardan gelen birtakım eleştiriler, kısa sürede toparlanmana ve kendi seçim ve isteklerine yönelmene fırsat verebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yılın son haftasına giriş yaparken, yaptıklarının ve yapamadıklarının üzerinde durabilir, kim ve ne için mücadele ettiğini sorgulayabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan ve sana yük getiren düşüncelerden sıyrılarak, önümüzdeki yılın sürpriz ve yeniliklerine her zamankinden daha hazır olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bu hafta vereceğin kararlarda duygu ve düşüncelerinin kargaşalığına düşmeden ciddi ve net olmak isteyebilirsin. Diğer taraftan çocuklar veya sevdiğin kişilerle ilgili sorumluluklar hedeflerin üzerinde etkili olabilir. Kendi ihtiyaçlarını ve sevdiklerinin beklentilerini dengede tutmaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftaya hem günlük işlerini organize ederek başlayabilir, hem de ailenle yaşadığın anlaşmazlıkları sakinlikle ve mantık çerçevesinde düzetmeye çalışabilirsin. Bu ara gözde ve rövanşta olman, düşmanlarına davetiye çıkarabilir. Temkinli davranman ve çıkarlarını gözetmen bu ara yararına olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakınlarınla yaptığın planlar, iş yerinde çıkan bir aksilik nedeniyle son anda değişiklik gösterebilir. Dostlarının da desteğiyle, alternatif çözüm arayışında olabilirsin.  Akşamüzeri duygusal bakış açından uzaklaşabilir, konsantrasyonunu kariyerine ve sosyal konulara kaydırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; başkalarının maddi ve manevi beklentilerini karşılarken, kendi isteklerini geri plana atman içsel bir kriz yaşamana neden olabilir. Sevdiklerin ve senin isteklerin arasındaki dengeyi kurmaya çalışmalısın. Akşamüzeri yurtiçi ve dışı seyahatlerle ilgili haber alabilir, düşüncelerini paylaşmak için istekli olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; planlarını uzun vadeli yapıp, ilerleme kararı ile haftaya başlayabilirsin. Şu sıralar karşındaki insanların duygusal talepleri aranızda sen-ben çatışması haline dönüşebilir. Etkili bir iletişim kurabilmek için, açık ve net ifadeler kullanabilir, dürüstlüğünle güven tazeleyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; haftaya uzun zamandır iletişim içinde olmadığın dostlarınla karşılaşarak başlayabilir, heyecan duyacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Yaptığın harcamaları düşünerek, ödeme planı hazırlayabilir veya maddi kaynaklarına destek olabilecek iş birliklerine yakın durabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Bu günlerde fikir ve görüşlerinle kendini daha rahat ifade etmeye başlamış olabilirsin. Kariyerinde önemsediğin insanların onayını ve desteğini alarak yeni projelerde bulunabilirsin. Akşamüzeri birtakım angarya işlerle ilgilenmek durumunda kalabilir, ufak tefek detaylar yüzünden vakit kaybettiğini hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.