24 Aralık 2017 Burç Yorumları

Duygusal ve hassas olacağımız bir gündeyiz. Çevremizdeki insanlara karşı daha duyarlı olacağız. Onların duygularını rahatlıkla anlayabileceğiz. Sabah saatlerinde daha enerjik olmamız mümkün. Sezgilerimiz de oldukça güçlü olacak. Günün ilerleyen saatlerinde enerjimizi toplamakta zorluk çekebiliriz. Yanılgılara ve yanlış anlaşılmalara açığız. Fedakarlıkta bulunmamızı gerektiren koşullar oluşabilir. 

 

Sevgili Koç; bugün seni içten içe huzursuz eden bir gerilim hissedebilir, duygularını dışa vuramamaktan rahatsızlık duyabilirsin. Ancak sezgilerin çok güçlü olduğundan doğru hamleler yapsan da fazla hayalci olmamaya çalışmalısın. Akşam saatlerinde düşüncelerinden şüpheye düşebilirsin.

Sevgili Boğa; hayallerini gerçeğe çevirmek için gösterdiğin çabaya eşinden, ortağından ya da yakın ilişkide olduğun kişilerden hem motive eden hem cesaret veren destekler bulabilirsin. Sosyal ortamlarda, kalabalıklar içinde olman, finansal alanda kendini yetersiz hissetmene neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün için kendine bir program yapmamış, kendini rehavete kaptırmış olabilirsin. Ancak iş arkadaşların veya akrabaların sayesinde harekete geçebilir, kalabalıklar içinde yer alabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir birliğine varamadığından ilerleyen saatlerde geri adım atabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün sevdiklerinin de desteğiyle yüksek eğitim, mahkemeler ya da yurt dışı yolculuklarıyla ilgili adımlar atabilir, sosyal medyada yaratıcı paylaşımlarda bulunabilirsin. Fakat sonrasında gündelik yaşamın getirdiği sorumluluklar, kararlarından emin olamamana ve vazgeçmene neden olabilir.

Sevgili Aslan; ailenin ihtiyaçları için alışverişe çıkabilir ya da taşınma, gayrimenkul alım satımı gibi konularda daha kararlı olabilirsin. Yalnız beklentilerini yüksek tutman veya risk almaya meyilli olman; sonuca ulaşmanı zorlaştırabilir. Biraz daha gerçekçi davranmalı ve sağlam adımlar atmalısın.

Sevgili Başak; kontrolü elde tutamamana rağmen odaklanarak ve zihnini iyi kullanarak başarılı olabilirsin. Sezgilerinin güçlü olması karşındakilerin tavırlarını tahmin edebilmene ve empati kurmana yarayabilir. Akşam saatlerinde ailevi sorumluluklar kararsızlıklara ve planların aksamasına yol açabilir.

Sevgili Terazi; bugün paranı en iyi şekilde değerlendirme isteğiyle araştırmalar yapabilir, konunun uzmanlarından fikir alabilirsin. Fakat bu konuda fazla hırslı ya da beklenti içinde olman kendini yıpratmana neden olabilir. Alacağın haberler şüpheye düşmene ve kararsız kalmana yol açabilir.

Sevgili Akrep; aşktan yana hareketli bir gündesin. Gelişmelerin planladığın gibi ilerlemesi için çaba sarf edebilir, cesaretle duygularını içinden geldiği gibi açıklayabilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir ya da kendini şımartabilirsin. Fakat işin ekonomik tarafını görmezden gelmemelisin.

Sevgili Yay; bugün ebeveyn ziyaretleri yapabilir ya da evinde misafir ağırlayabilirsin. Enerjin biraz düşük olduğu için açık havada olmak yerine tembellik yapmak isteyebilirsin. Ancak çevrendekileri memnun etmeye çalışırken kendi kararlarından vazgeçebilirsin.

Sevgili Oğlak; sezgilerini ve duygularını kullansan da mantığınla kararlar alabilecek, gruplara ve topluluklara hitap edebileceksin. Yakın çevrenle iletişim halinde olabilir hatta bir anda karar vererek kısa yolculuklara çıkabilirsin. Dedikodular kafanı karıştırabilir.

Sevgili Kova; bugün iş ve sosyal hayatında işine yarayacak yeteneklerini geliştirebileceğin ortamlarda bulunabilir, kendi değerini daha iyi ortaya koyabilirsin. Fakat her şeyin senin hedeflediğin gibi ilerlememesi ihtimalini göz ardı etmemeli, fazla hayalci davranmamalısın.

Sevgili Balık; ufkunu açacak kişilerden alacağın destekle düşüncelerinde netleşebilir, kendini rahatlıkla ifade edebilirsin. Özellikle sosyal medyada cesur çıkışlar yapabilirsin. Fakat iş ve sosyal hayatında verdiğin kararlar kafanın karışmasına ve sonrasında vazgeçmene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.