24 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bayramın ilk gününden itibaren içinde bulunduğumuz geleneksel ortamdan uzaklaşma çabası içinde olabiliriz. Gece yarısı başlayan ani gelişmeler güne şaşkınlık içinde başlamamıza neden olabilir. Hiç hesapta olmayan kişilerle bir araya gelebilir, yeni haberler alabiliriz. Bireysel kararlar alarak kendi ideallerimiz doğrultusunda harekete geçebilir, yakın çevremizle zıtlaşmalar yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; bayramın son gününde grupların ve arkadaşlıkların yine öne çıkıyor olacak. İş birliği içinde olmak istemene rağmen bir süre bunu sağlayamayabilir, fikir karşıtlıkları yaşayabilirsin. Farklı bakış açılarıyla sorunlara alternatif çözümler bulabilirsin. Fazla ısrarcı olmamakta yarar var.

Sevgili Boğa; sosyal yaşamın içinde farklılığınla gözler önünde olabilirsin. Günün ilk saatlerinde ani gelişen olaylardan dolayı iletişime dair alanlarda zorlanabilir; isteklerini ifade edemeyebilirsin. Sonrasında durumu toparlayabilirsin ancak beklentilerini yüksek tutmamaya çalışmalısın.

Sevgili İkizler; bugünü sosyal medya paylaşımlarına ayırabilir, görüşlerini anlatabilir, içinde bulunduğun gruplara muhalif davranabilirsin. Düşünceler birbirine uymasa da süreç içinde farklı değerlendirmelerle iletişim kurmayı başarman mümkün. Abartılı konuşmalar veya yakın çevrenin senden beklentileri huzursuzluk yaratabilir.

Sevgili Yengeç; gece yarısından itibaren olaylar hızla gelişmeye başlayabilir, ortak gelirlerin yanı sıra duygusal paylaşımlarla ilgili beklenmedik durumlar yaşanabilir. Beklentilerini yüksek tutmak veya fazlasıyla talepkâr olmak ufak çaplı krizlere sebebiyet verebilir. Ayrıca harcamalarına da dikkat etmen gereken bir süreçtesin.

Sevgili Aslan; kendi isteklerine odaklı olmana rağmen karşındakileri de görmezden gelemeyecek; grup bilinciyle hareket etmek zorunda kalacaksın. Günün ilk bölümünde bazı anlaşmazlıklar veya yanlış anlamalar olsa dahi fazla ısrarcı davranmazsan ilerleyen zamanlarda durumu toparlayabilirsin.

Sevgili Başak; akrabalarınla ilgilenmen veya ani bastıran misafirlere hizmet etmen zamanının çoğunu alabilir. Sorumluluklarının bilincinde olmana rağmen iletişimdeki kopukluktan dolayı işleri istediğin gibi ilerletemeyebilirsin. Ayrıca bugünlerde sağlığına dikkat etmelisin, beden yorgunluğu veya zihinsel stresler yaşanabilir.

Sevgili Terazi; aşk hayatın, çocukların veya hobilerinle ilgili konular gündeminde. Bazı sorgulama ve değerlendirmelerde bulunabilir; zaman zaman fikir ayrılıklarında olsan da farklı bakış açılarıyla çözümler üretebilirsin. Aklından geçenleri söylerken doğru ifadeleri kullanmadığından çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugünü evde geçirmek isteyebilir, biraz da ailene zaman ayırabilirsin. Aslında bu dönemde özgür kalmak ve istediğin gibi hayatını sürdürmek arzusunda olabilirsin. Ancak verdiğin sözler ya da aldığın haberlerden dolayı bu pek mümkün olmayabilir. İletişim kopuklukları yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; düşünce ve fikirlerini özgürce ifade etmek isteğinde olabilirsin. Olaylara kendi bakış açından bakman çevrendekilerle anlaşmazlıklar yaşamana neden olabilir. Bugün çıkacağın yolculuklarda zamanlama sorunu yaşayabilir, bineceğin araçları kaçırabilir ya da arızalarla uğraşabilirsin.

Sevgili Oğlak; bayramın son gününde kazançlarını ve harcamalarını doğru bütçelemen; geleceği de düşünerek hareket etmen gerekebilir. Bu yüzden bazı zihinsel stresler yaşayabilirsin. Özellikle gruplardan kaynaklı durumlardan ya da arkadaşlıklardan seni zorlayacak durumlar gelişebilir.

Sevgili Kova; halen burcunda ilerleyen Ay; kendini tüm benliğinle ifade etmene olanak sağlamakta. Bazen kendi düşüncelerinde ısrarcı olabilir; bazen de isyankâr davranabilirsin. Böyle hareket etmen halinde ilişkilerin zarar görebilir; fikir ayrılıkları huzursuzluklara neden olabilir.

Sevgili Balık; iç dünyana dönmek ve yaratıcı olduğun alanlarla ilgili çalışmalarda bulunmak isteyebilirsin. Bastırdığın duygu ve düşüncelerini açığa çıkarabileceğin gelişmeler içinde olabilirsin. Fakat kendini doğru ifade edemediğin için yakınlarınla çatışmalar yaşayabilir, iletişimde zorlanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.