6 Eylül 2018 Burç Yorumları

Dün akşam saatlerinde başlayan gerilim artarak öğle saatlerinde doruk noktasına ulaşabilir. Her türlü ilişki de sorunlar olabilir, aile içinde çatışmalar yaşayabilir, iş hayatında da gerginlikle karşılaşabiliriz. Bir süredir lastik gibi uzayan konular veya çekişmeler kavgaya dönüşebilir zorlu bitişler yaşanabilir.

Sevgili Koç; burç değiştiren Merkür, günlük rutinlerinde detaylara önem vermeni sağlarken, hatalarını hem fark edebilir, hem de çözüm bulabilirsin. Sağlığına daha fazla önem verebilir, duyduklarına inanamayabilir, arkasındaki gerçekleri araştırabilirsin. Gün içinde egonu kontrol etmen gereken durumlar söz konusu olabilir.

Sevgili Boğa; ailenle ilgili ani gelişen bir konu kafanın karışmasına neden olabileceği gibi, değer yargılarını da sorgulatabilir. Burç değiştiren Merkür, iletişim faaliyetlerini artırarak, aşk hayatında ve sosyal alanda mükemmeliyetçi olmanı sağlayabilir. Kimi zaman sivri dilli, kimi zaman esprili olabilirsin. Hayatına çekidüzen vermek ve toparlamak için güzel bir dönemdesin.

Sevgili İkizler; bugün ticari ilişkilerinde temkinli olmalı, içgüdüsel davranışlardan kaçınmalısın. Yönetici gezegeninin burç değiştirmesiyle; ev içi tadilat ve dekorasyon kararı alabilir, detay gerektiren işlerini incelikle yapabilirsin. Aile bireylerinin ya da kendinin eğitim konularına yoğunlaşabilir, elektronik aletlere merak sarabilirsin.

Sevgili Yengeç; burç değiştiren Merkür sayesinde, yakınlarınla iş birliklerin artarken, eğitim, seyahat ve medya gibi konulara daha fazla yoğunlaşabilirsin. Vizyonunu genişletecek her türlü konuya ilgi duyabilir, bilgi dağarcığını büyütebilirsin. Gün içinde aşk hayatındaki bazı olumsuzluklar canını sıkabilir.

Sevgili Aslan; bugün aşırı idealist olman ve kariyerinle ilgili ani kararlar alman, beklentilerinin boşa çıkmasına sebep olabilir. Burç değiştiren Merkür ile, yeteneklerine sağlığına ve finansal konulara odaklanabilir, mantığınla hareket edip, analiz yapmak isteyebilirsin. Kazançlarını arttırmak için plan yapabilir, kimi zamanda harcamalarını arttırabilirsin.

Sevgili Başak; Yönetici gezegeninin burcuna geçmesiyle, alacağın kararlarda realist olabilir, somut değerlere önem verebilirsin. Aşırı detaylarda boğulmadan büyük resmin içinde kalıp, kendini yenileyebilirsin. Gün içinde partnerinin yoğun ilgisi ya da ilgisizliğinden şikâyet edebilir, ne istediğini bilmeyebilirsin.  Empati kurabilmen yararına olabilir.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Merkür, içsel sorgulamalar yapmana, geleceğine yönelik hedef ve planların üzerine yoğunlaşmanı sağlayabilir. Tek başına kalmak ve detay gerektiren çalışmalar yapmak için uygun bir gündesin. Akşamüzeri iş alanındaki aksaklıklara canın sıkılabilir. Kaynaklarını değerlendirirken risk almamaya bakmalısın.

Sevgili Akrep; iş hayatında yoğun, agresif ve kaprisli olabileceğin bir gündesin. Kırgınlık yaşamamak için söz ve tavırlarına özen göstermen gerekebilir. Burç değiştiren Merkür, grup çalışmalarına önem vermene ve iş birlikleri içinde olmana yardımcı olabilir. Hedef ve ideallerini somut bir şekilde uygulamak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; hayallerini gerçekleştirme yolunda hızla ilerleyebilirsin. Ancak maddi beklentilerini karşılamakta zorlanabilirsin. Bu durum ilişkilerini de olumsuz etkileyebilir. Burç değiştiren Merkür, çalışma alanındaki eksiklerini görmende ve tamamlamanda yardımcı olabilir. Önemli konuşma, yazışma ve anlaşmalar için fırsat verebilir.

Sevgili Oğlak; finansal konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi eline alarak planlar yapmak isteyebilirsin. Öte yandan ikili ilişkilerinde kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Burç değiştiren Merkür, perspektifini genişletecek konulara yönelmene, eğitim, medya ve çalışma alanlarında detaylara önem vermene ve analizde bulunmanı sağlayabilir.

Sevgili Kova; objektif olmakta zorlanabilir, özgürlüğünün kısıtlandığını hissedebilirsin. Bir yandan da farkındalığını arttıran olaylar deneyimleyebilirsin. Burç değiştiren Merkür, müşterek finansal konulara daha gerçekçi bakmana, planlı ve programlı olmana yardımcı olabilir. Kredi ya da yatırım gibi konulara detaycı ve analizli olmana yardımcı olabilir.

Sevgili Balık; bugün partnerinle aynı fikirde olmakta zorlanabilir, uzlaşmadan uzak durabilirsin. Bencillikten uzak durman ve esnek olman gerekebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, çözüm üretmen gereken konularda ya da iş birliklerinde ayrıntılara dikkat edebilir, danışmanlık alabilirsin. Eleştirilerinde esnek olabilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.