16 Temmuz Burç Yorumları

Sabahın erken saatlerinde kendimizi huzurlu hissedebilir, çevremizdeki insanlarla uyumlu bir şekilde hareket edebiliriz. İlerleyen saatlerde özellikle ailevi konularda sorunlar yaşamamız mümkün. Sevdiklerimizle iletişim kurarken tatsızlıklar yaşayabiliriz. Bu gerilimli ortam güç savaşlarına yol açabilir ve ailemizle ya da sevdiğimiz insanlarla aramızdaki bağları yıpratabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; gün boyunca kendi isteklerinin olması için ısrarcı olabilir ve üstün bir performans sergileyebilirsin. Rekabete girmekten çekinmeyecek olman da sana zorlu da olsa başarı getirebilir. Ayrıca ruhunun derinliklerine inerek duygu dünyanla yüzleşebilir, altta yatanları keşfedebilirsin.

Sevgili Boğa; bilinçaltını kurcalayan ve daha önce cesaret edip de yapamadığın şeylerle yüzleşebilirsin. Kontrolün dışında olan olaylar da seni zaman zaman duygusal olarak etkileyebilir. Bugün yapacağın kontrat ve anlaşmalarda dikkatli olmalısın. Sağlığınız da gereken özeni göstermeye bakmalısın.

Sevgili İkizler; yeni girdiğin çevre, sosyal ortamda kendini yeteneklerinle göstermek isteyebilirsin. Ancak bu arzunun önüne bazı engeller çıkabilir ve seni uğraştırabilir. Aynı zamanda arkadaş çevrenden biriyle de ilişkinde yeni bir süreci başlayabilir. Beklentilerini yüksek tutabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün bazı konularda cesaretinle ve yeni adımlarınla dikkatleri çekebilirsin. Ancak seni ilerleyeceğin yolda zorlayan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Otorite konumunda kişilerle olan ilişkilerinde de mesafeni korumaya bakmalısın. Alacağın riskleri ise iyi tartmalısın.

Sevgili Aslan; kendi fikir ve düşüncelerinin koyu bir savunucusu olabilirsin. Hedefe erişmek için hiçbir mücadeleden çekinmeyecek gerekirse savaşçı gibi davranacaksın. Ancak seni zorlayan bazı gelişmeler veya otorite konumundaki kişilerle karşılaşabilirsin. Farkındalık yaratacak durumlara da açıksın.

Sevgili Başak; gerek finansal işler gerekse de duygusal paylaşımlarını ilgilendiren gelişmeler seni bugün uğraştırabilir. Şartlarını yoluna koyabilmek mücadele verebilirsin.  İlişkilerin ve iş birliklerinde risk alacağın yeni girişimlerin de olabilir. Koşullar biraz gerginlik yaşatabilir.

Sevgili Terazi; halen karşıt burcunda ilerleyen Ay’ın etkisinden dolayı başkalarının şartlarına göre tavır almak durumdasın. Onlardan gelecek öneri ve teklifleri de her iki tarafın lehine olacak gibi değerlendirmen yerinde olacaktır. Ancak zaman zaman zorlanabileceğin gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Akrep; gerek sağlığın gerekse de sorumluluklarınla ilgili seni zorlayan durumlar olabilir. Başlattığın ve bir noktaya kadar getirdiğin işve projelerde ise önüne çıkan engelleri aşmak için mücadele verebilirsin. Besen sağlığını korumak için egzersiz ve spor yapabilirsin.

Sevgili Yay; bugün aşk hayatın çalkantılara açık görünüyor. İlişki içinde olduğun kişiyle aranda fırtınalar kopabileceği gibi umarsızca da yeni bir birlikteliğe başlayabilirsin. Ancak parasal konularda seni zorlayan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Risklerini doğru hesaplaman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; ruhunun derinliklerindeki duyguların seni bugün içsel çatışma yaşamana neden olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak istemen karşın önüne ailenden veya geçmişten kaynaklı bazı konular çıkabilir. Öncelikle onları çözmen ilerleyeceğin yol için gerekli olabilir.

Sevgili Kova; yakın çevre ve arkadaşlarınla ilişkilerinde çatışmaya neden olabilecek durumlar söz konusu. Kendi düşüncelerini apaçık ortaya koymaktan çekinmemen ortamın gerilmesine yol açabilir. Ancak gizli kalmış olan konuları ortaya çıkarma ve da çözme şansın olabilir.

Sevgili Balık; yeteneklerini kazanca çevirmek için attığın adımlardan beklediğini bulman zor olabilir. Yenilenmen belki de farklı bir şeyler ortaya koyman gerektiğini fark edebilirsin.  Bağlı olduğun gruplar içinde üzerinde baskı kuracak kişilerle de mücadele edeceğin gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir