23 Temmuz Burç Yorumları

Gün boyunca Aslan burcundaki Yeniay’ın etkilerini hissedeceğiz. Cesaretimizin artacağını ve risk almaya yatkın olacağımız bir dönemdeyiz. Önümüzdeki 15 günlük sürede hızla harekete geçip sonuç alabilir, karşımıza çıkan fırsatları kullanabilir, vizyon ve liderlik gerektiren çalışmalarda başarılı olabiliriz. Sen nasıl etkileniyorsun?

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen yeniay aşk hayatına yeni bir ivme kazandırabilir. Sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, hobiler edinebilirsin. Kendini neşeli ve şanslı hissedebileceğin bir dönemdesin. Fakat aşırı cesaret risk almanı kolaylaştırabilir dikkatli olmalısın.

Sevgili Boğa; aile ilişkilerinde yeni bir döneme başlayabilirsin. Gayrimenkul yatırımlarına yönelebilir, evinde tadilat veya yenilenme gibi işlerle uğraşmaya başlayabilirsin. Ani bir taşınma hatta iş ve şehir değişikliği gündeme gelebilir. Yaşamına hareket getirmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; kendini daha rahat ifade edebileceğin bir dönemdesin. Özgüvenli ve cesur bir iletişim tarzını benimseyerek dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Yeni eğitimler alabilir, sana neşe verecek yolculuklara çıkabilirsin. Kardeşlerin ve kuzenlerinle ilişkilerinde hareketlenmeler olabilir.

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili başlangıç zamanı. Paranın kontrolünü ele alarak yatırımlara yönelebilir, konforun için harcamalar yapabilirsin. Risk alarak yatırımlara yönelmek, var olan düzeninle ilgili cesur adımlar atarak, yeteneklerini açığa çıkarmak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; bu sene burcunda iki yeniay birden gerçekleşecek. Yaşamınla ilgili çok önemli kararlar alabilir ve aldığın bu kararları hızla sonuca ulaştırabilirsin. Hem kendini hem de ilişkilerini etkileyecek hızlı ve risk içeren adımlar atabilir, yüksek bir motivasyon ve özgüvenle hareket edebilirsin.

Sevgili Başak; bu yeniayla birlikte içten içe bir özgüven geliştirebilir, rakiplerini incelemeye alarak uygun zamanı kollamaya başlayabilirsin. Kontrolünde olmayan gelişmeler seni çok huzursuz etse de önsezilerin ne yapman gerektiğin konusunda seni uyaracaktır. Arka planda gibi görünen güçlü hamleler yapabilirsin.

Sevgili Terazi; sosyal çevren ve arkadaş grupların içinde kendini yönetici konumunda bulabilirsin. Derneklerde veya organizasyonlarda sorumluluk alarak harekete geçmeni gerektiren koşullar oluşabilir. Yeni bir arkadaş çevresi oluşturabilir, hedeflerine kararlı ve cesur adımlarla yürüyebilirsin.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında başlangıçların kapıları açılabilir, karşına çıkan fırsatlar toplum içinde daha ön planda olmanı sağlayabilir. İyi bir lider ve yönetici olduğunu gösterebileceğin ortamlar oluşabilir fakat senin de acele etmemen ve alacağın riskleri iyi hesaplaman gerekiyor.

Sevgili Yay; görüş ve düşüncelerini cesaret ve özgüvenle savunabilir hatta gözü kara davranarak fanatik tavırlar sergileyebilirsin. Dürüst ve açık yürekli olmana rağmen söylemlerin rahatsızlık verebilir. Yurt dışı, medya, mahkeme ya da yüksek eğitimle ilgili konularda başlangıçlar yapmanı sağlayan fırsatlar bulabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularda yönetimi ele alarak ve krizleri yönetmedeki becerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Parasal kaynakların paylaşımında sana güvenenleri boşa çıkarmamak için alacağın riskleri iyi hesaplaman ve doğru zamanda cesaret göstermen gerekebilir.

Sevgili Kova; Aslan burcundaki yeniayla birlikte, ilişkiler hayatında daha da ön plana çıkabilir. Sana önderlik eden kişiler hayatına girebilir, fikir alabileceğin ve özgüvenini artıran işbirlikleri geliştirebilirsin. Evlilik ya da ortaklıkla ilgili kararlar alabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Balık; çalışma ortamında cesaretini ve özgüvenini açığa çıkararak aldığın kararlarla dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Hatta bir pozisyon değişikliği ya da terfi söz konusu olabilir. Yeni iş arkadaşların hayatına farklılık katabilir, yüksek tempolu çalışma düzeni seni yorabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.