23 Temmuz – Aslan Burcunda Yeniay

Bu yıl Aslan burcunda gerçekleşecek olan iki Yeniay’ın ilki 23 Temmuz’da gerçekleşiyor. Liderlik etme, yetenekleri açığa çıkarma, hayattan keyif alma, kendine hedefler koyma, cesaret, özgüven, çocuklar gibi Aslan burcunun temsil ettiği alanlarda başlangıçlar yapabilir, bu konularda fırsatlar yakalayabilir, aldığımız kararları hızla uygulamaya koyabilir ve de sonuç alabiliriz.

Yeniay, özellikle Aslan’lar olmak üzere, Koç ve Yay burçları da Yeniay enerjisinden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecek. Gökyüzünde ateş elementinin yoğun olması, cesaretimizin artacağını ve risk almaya yatkın olacağımızı gösteriyor. Önümüzdeki 15 günlük sürede hızla harekete geçip sonuç alabilir, karşımıza çıkan fırsatları kullanabilir, vizyon ve liderlik gerektiren çalışmalarda başarılı olabiliriz.

Aslan burcundaki Yeniay; ön plana çıkmamıza, kendimizi göstermemize, hayatımıza yeni bir yön çizmemize yardım edebilir. Rekabetten çekinmeyecek, cesur adımlar atacağız. Özellikle 23 – 24 Temmuz doğumlu Aslan’lar için bu Yeniay, yeni başlangıçlar ve atılımlar zamanı olacak.

Sevgili Koç; Aslan burcundaki Yeniay’la birlikte özellikle aşk hayatına renk gelebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Yaşamdan daha fazla keyif alacağın bir dönem seni bekliyor. Tatile çıkmak, yeni bir hobi edinmek için oldukça uygun bir zaman. Kendini daha neşeli, enerjik ve şanslı hissedebilirsin. Çocuk sahibi olabilirsin ya da çocuklarınla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Bu dönemde fazlasıyla cesursun, bu nedenle risk alırken dikkatli olmanda ve adımlarını iyi düşünmende yarar var.

Sevgili Boğa; Yeniay, aile ilişkilerin ve evinle ilgili olumlu gelişmeler getirebilir. Bu konularda yeni bir döneme girebilirsin. Evini yenilemek, gayrimenkulle ilgili yatırımlarda bulunmak için uygun bir dönemdesin. Ani bir şekilde taşınma durumu söz konusu olabilir, ev veya şehir değiştirebilirsin. Hayatını hareketlendirmek isteyebilirsin. Kariyerinle ilgili değişiklikler yapabilirsin.

Sevgili ikizler; eğitim, yolculuklar, içinde bulunduğun çevre, kardeşler, kuzenler ve komşularla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Kardeş ve kuzenlerinle ilişkilerin hareketlenebilir. Yeni bir eğitime başlamak için oldukça uygun bir zaman. Keyifli yolculuklara çıkabilirsin. Önemli imzalar atabilirsin. Kendini cesur bir şekilde ifade edebilir, dikkat çekebilirsin. Yine de ağzından çıkanları iyice düşünmende yarar var.

Sevgili Yengeç; Aslan burcundaki Yeniay, özellikle finansal konulara hareketlilik getirebilir. Kazançlarında bir artış söz konusu olabilir. Yeteneklerini kullanarak yeni kazanç yolları yaratabilirsin. Paranı daha iyi bir şekilde kontrol edebilir, yeni yatırımlarda bulunabilir, konforun için harcamalar yapabilirsin. Ancak bu dönemde yatırımlarında alacağın riskleri iki kez gözden geçirmende yarar var. Bir de savurganlıktan kaçınmalı, paranı har vurup harman savurmamalısın.

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşecek Yeniay, hayatını birçok açıdan etkileyebilir. Kendini her zamankinden daha özgüvenli, cesur ve enerjik hissedebilirsin. Dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Hayatınla ilgili önemli değişiklikler yapmak, önemli kararlar almak için bir dönem. Evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Yeni ilişkiler kuracağın bir süreçtesin. Dış görünümünü değiştirebilirsin. Cesaretin kararlarını hızla uygulamana yardım edecek ama fazla risk almaktan kaçınmalısın.

Sevgili Başak; bu dönemde kaygılarınla yüzleşebilir, içsel olarak kendine daha fazla güvenmeye başlayabilirsin. Rakiplerini saf dışı bırakmak için incelemeye alabilir, düşmanlarını tanıyabilirsin. Düşmanlarınla yüzleşebilir, onları yenmek için cesur hamleler yapabilirsin. Kontrolün dışında gelişecek konular seni kaygılandırabilir ama bu konuların olumlu bir şekilde sonuçlandığını görebilirsin.

Sevgili Terazi; Aslan burcundaki Yeniay’la birlikte arkadaş ortamın hareketlenebilir. Yeni bir arkadaş çevresine girebilirsin, sosyal hayatın renklenebilir. Hedeflerini gerçekleştirmek için kararlılıkla ilerleyecek, bu uğurda cesur adımlar atmaktan çekinmeyeceksin. Başarını arkadaşlarınla birlikte kutlayabilir, grup çalışmalarında öne çıkabilir, organizasyonlarda yönetici rolü üstlenebilirsin.

Sevgili Akrep; bu Yeniay, özellikle kariyerinle ilgili gelişmeleri gündeme getirebilir. Yeni bir bulabilirsin, mevcut işinde bir terfi alabilirsin. İş ortamında iyi bir yönetici olduğunu gösterme imkanın olabilir. Annenle ilgili önemli gelişmeler de söz konusu olabilir. Evlilik kararı verebilirsin. Genel olarak hayatınla ilgili önemli başlangıçlar yapacağın bir dönemdesin ama kararlarını uygulamak için acele etmemeli, aldığın riskleri çok iyi hesaplamalısın.

Sevgili Yay; aklından geçenleri, tüm düşüncelerini dürüstlükle dile getirebilir, inandığın şeyleri büyük bir cesaretle savunabilirsin. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Mahkemeyle ilgili süreçler sonuçlanabilir. Yeni bir eğitime başlamak için uygun bir dönemdesin, özellikle yüksek öğrenimle ilgili güzel başlangıçlar yapabilirsin. Eşinin kardeşleri ile bir araya gelmen mümkün.

Sevgili Oğlak; Yeniay, özellikle parasal konuları gündemine taşıyabilir. Eşinin kazancında artış olabilir. Komisyon, prim, miras gibi gelirlerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Kredi için başvuruda bulunabilirsin. Finansal konularda yönetimi ele alabilir ve bu alandaki mevcut krizleri soğukkanlılıkla yönetebilirsin. Ancak aldığın riskleri dikkatlice hesaplaman ve harekete geçmek için doğru zamanı beklemen yararına olacaktır.

Sevgili Kova; karşıt burcun Aslan’daki Yeniay, özellikle ikili ilişkilerine hareket getirebilir. Devam eden ilişkilerde söz, nişan gibi ciddi adımlar atılabilir. Hayatında bir yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Sana destek verecek ve cesaretlendirecek kişilerle tanışman, yeni iş birlikleri ve ortaklıklar kurman mümkün. Hayatına sana yol gösterecek insanlar girebilir, bu kişilerden fikir alabilirsin.

Sevgili Balık; bu Yeniay, çalışma ortamınla ilgili konuları gündeme getirebilir. İş ortamında kendini göstereceği gelişmeler olabilir, cesaretinle dikkatlerin üzerine toplayabilirsin. Bir pozisyon değişikliği ya da terfi söz konusu olabilir. İş arkadaşların değişebilir, çalışma tempon artabilir. Sağlıkla ilgili konulara eğilmek için uygun bir zaman, günlük rutinlerini değiştirerek daha sağlıklı bir yaşama yönelebilirsin. Sağlık sorunların varsa teşhis konabilir. Akrabalarından destek görebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir