23 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Attığımız adımların sonuçlarını alırken birtakım zorluklar yaşayabileceğimiz, kendimizi karmaşanın içinde bulabileceğimiz bir gündeyiz. İletişim sorunları yaşayabilir, gerilim dolu anlara tanık olabiliriz. Ne istediğimize tam olarak karar veremediğimizden dolayı iki adım ileri bir adım geri hareket edebiliriz. Önemli kararlar almamız gereken durumlarda çok dikkatli davranmalıyız.

Sevgili Koç; haftaya hem zihinsel hem de bedensel olarak oldukça yoğun başlayabilirsin. Yorucu ve belirsiz koşullarla uğraşmak zorunda kalabilir, planlarını erteleyebilirsin. Detaylara takılman işlerinde ilerleyememene neden olabilir. Neyse ki farkındalık kazanman cesaretle harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili Boğa; finansal konuların hareketli olduğu, borç ve alacaklarla ilgili inişli çıkışlı bir gündesin. Sevdiklerinle aranda yaşanacak çatışmalar, keyiflerinden vazgeçmeni gerektirebilir. Risk almanı gerektiren koşulları iyi hesaplamaya çalışırken fırsatları kaçırabilirsin, fazla detaycı ve hayalci olmamalısın.

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerin koşullarına uyum sağlamaya çalışırken ikilemde kalabilir, çıkarlarını korumak isterken çatışmalar yaşayabilirsin. İş birlikleri ve anlaşmalar ertelenebilir, planların bozulabilir. Yine de iyimserliğini muhafaza edebilir, sana sunulan önerileri değerlendirebilirsin.

Sevgili Yengeç; çalışma ortamında sunumlar, eğitim ve anlaşmalar seni meşgul edebilir. Hızlı karar alman, hızlı hareket etmen gereken durumlar ve yoğun koşuşturmaca seni zihnen yorabilir. İş arkadaşlarınla arandaki bilgi alışverişi ve iletişim trafiği aksadığından ertelemeler yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün risk almaya ve maceracı davranmaya niyetlensen bile ekonomik koşullar kendini yetersiz hissetmene neden olabilir. Keyif aldığın konularda harcama yapmak isteyebilirsin fakat bütçeni düzenleme çabandan dolayı da kararsızlık yaşayabilirsin.  Fazla bir ilerleme kaydedemesen bile iyimserliğini muhafaza edebilirsin.

Sevgili Başak; evde, işte veya ailevi konularda bitiş ve başlangıçlar içinde olabilirsin. Kendi bildiğin doğrular yönünde hareket etmek isterken kararsız ya da yetersiz kalabilir, detayları gözden kaçırmanın telaşını yaşayabilirsin. Her şeyin yerli yerine oturması ve düzen kurmak için fazla çaba içine girmen gereksiz olabilir.

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiği kafanın karışmasına yol açabilir, aldığın haberlerden dolayı kararsız kalabilirsin. Dedikodulara karşı dikkatli olmalı, emin olmadığın bilgileri paylaşmamalısın. Gündelik düzenini muhafaza etmekte zorlanabilir, yolculuk planlarını bir süre için erteleyebilirsin.

Sevgili Akrep; kazanç ve harcamalarını kontrol altında tutmak, geleceğe yönelik yatırımlar yapmak isterken, risk faktörü kafanı karıştırabilir. Planladığın hedeflere varmak için attığın adımlar engellerle karşılanabilir. Gerçekçi ve detaylı hesaplar yapabilmen için daha fazla veriye ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Yay; bugün kendini daha rahat ifade ederek cesur davranışlar sergileyebilirsin. Girişimci ve maceracı yönünü ortaya çıkaracak yeni başlangıçlar yapmaya istek duyacaksın. Fakat iş, sosyal ve aile hayatındaki yorucu tempo ve detaylı çalışma isteklerini ertelemene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; bilinçaltını kurcalayan düşünceler içinde olabilir, risk almaktan çekinerek hareket edemeyebilirsin. Ancak yapacaklarının ön hazırlıklarıyla ilgilenebilir, yurtdışı işler, eğitim ve yolculuklarla ilgili planlamalarda bulunabilirsin. Fakat görüş farklılıkları zihinsel karmaşaya ve gerilime yol açabilir.

Sevgili Kova; geleceğe dair hedeflerinde iyimser bir bakış açısı içinde olabilir, harekete geçmek isteyebilirsin. Fakat finansal konular şüpheye düşmene ve kendini geriye çekmene neden olabilir. Detay ve organizasyon gerektiren işlerden bunalabilir, karar almakta ve inisiyatif kullanmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Balık; oldukça yoğun bir gün seni bekliyor. Toplantılar, görüşmeler ve sunumlar yapabilir, sosyal hayatın içinde yer alabilirsin. Fakat eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişileri memnun etmekte zorlanabilir, eleştirilerden dolayı gerilim yaşayabilirsin. Kontrolü ele almaktansa her şeyi oluruna bırakmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.