23 Şubat Burç Yorumları

Bugün inişli çıkışlı bir ruh haline sahip olabiliriz. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanabilir, olaylara karamsar bir bakış açısı ile bakabiliriz. Çevremizdeki insanlara karşı fazla eleştirel olabilir, onları zorlayabiliriz. Daha sonra yaptıklarımız için üzülmemek adına daha sakin ve sağduyulu davranmaya çalışmamızda yarar var. Akşam saatlerinde daha uyumlu ve dengeli davranabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bir gün öncesinin enerjisi hala üstünde olarak güne başlayabilirsin. Aile hayatında, sosyal yaşamda ve sorumluluklarına ait işlerde gündemde olan konuların üstesinden gelebilmek için adeta bir savaşçı gibi hareket edebilirsin. Yeni girişimlerde bulunmak yerine kotarılması ya da sonlandırılması gereken işlerle ilgilenebilirsin.Sevgili Boğa; gelecek planlarını yeniden ele almanı gerektiren koşullar bugün de yaşantında etkin olmaya devam ediyor. Yurt dışı, eğitim, hukuki işler gibi konuları ve üzerine aldığın sorumlulukları planlı – programlı hareket ederek halledebilirsin. Yeni adımlar yerine akışta kalman bugün için daha uygun olabilir.

Sevgili İkizler; finansal konularda beklentilerinin yerine gelmemesi seni madden ve manen zorlayabilir. Kendine yeni bir plan hazırlaman gerekebilir. Gelecek vaat eden projelerin için konusunda yetkin kişilerden fikir alabilirsin. Ayrıca özel yaşantında başlatmış olduğun yeni düzen için atacağın adımlarda tutarsız olabilirsin.

Sevgili Yengeç; karşındakiler seni bugünlerde biraz zorlamış olabilir. Yaşadıkların seni olgunlaştırmış belki de bilinçlendirmiş olabilir. Artık sorumluluk almaya hazırsın. Duygusal paylaşımlarında daha mesafeli davranabilir; değerlendirmelerini gerçekçi bakış açısından ayrılmadan yapmak isteyebilirsin.Kazançlarında istikrarı arzulamaktasın.

Sevgili Aslan; sorumluluğunda olan işlerin eksik kalan taraflarıyla ilgilenebilir ve tamamlayabilirsin. Sağlığınla alakalı kontrollerini yaptırabilir, sana zarar veren alışkanlıklarını geride bırakabilirsin. Kendine yeni bir düzen ve program kurma kararı alabilirsin. Ayrıca ilişkiler ve iş birliklerine bakış açın bugün daha gerçekçi olabilir.

Sevgili Başak; bir yandan keyif veren bir yandan da sorumluluk yükleyen koşullar içindesin. Her ne kadar isteklerine yönelsen de şartlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeyi seçebilir;görevlerini aksatmadan yerine getirebilirsin.  Ayrıca bugün, içinde geçmişin de olduğu olay ve durumlar seni yakından ilgilendirebilir. Belki zihninde geçmişe bir yolculuk yapabilirsin.

Sevgili Terazi; günü eksik kalan işlerinle ilgilenerek geçirebilirsin. Evin, ailen, bir gayrimenkul veya yaşantına yeni sorumluluk getiren uğraşların planlamalarını ve ön hazırlıklarını yapabilirsin. Aşk hayatında ve arkadaş ilişkilerinde son dönemde seni zorlayan koşulları daha objektif bakış açısıyla değerlendirebilirsin.  Karamsarlık hissetmene neden olan koşulların üstesinden gelme potansiyelin var.

Sevgili Akrep; eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinin yanında, üzerinde çalıştığın proje ve sözleşmeleri gözden geçirebilir; revize edilmesi gereken noktaları düzenleyebilirsin. Yakın çevrenle ve kardeşlerinle aranda geçenleri artık belli bir çizgiye taşımış olmanın iç rahatlığını yaşayabilirsin. Eve, gayrimenkule ait kararını verebilir; ödemelerini ayarlayabilirsin.

Sevgili Yay; parasal alanda yaşanan dalgalanmaların ardından bugün daha sakin ve istikrarlı koşullar altında geçebilir. Bütçeni gözden geçirebilir; eksik bıraktığın ve gözden kaçırdığın noktalarıyla ilgilenebilirsin. Bugün yapacağın görüşmeler ve anlaşmalar senin kontrolünde ilerleyebilir. Yakın çevrenden alacağın öneriler ışığında adımlarını atabilirsin.

Sevgili Oğlak; planlı ve programlı hareket ederek belli bir noktaya kadar getirdiğin girişim, iş veya ilişkilerde içine sinmeyen noktaları tekrardan ele alabilir, son düzeltmeleri yapabilirsin. Ancak kontrolün dışında ortaya çıkabilecek bir durum finansal olarak sana yük getirebilir. Kazanç getirebilecek anlaşmalarda arka planda gelişebilecek durumlara karşı tetikte olmanda yarar var.

Sevgili Kova; son birkaç gündür kendini dış dünyadan soyutlamış olmanakarşın yerinde durmuyorsun. İş ve uğraşlarının ön hazırlıklarıylailgileniyor; belki de kendini dinleyerek ruhsal anlamda şifa buluyorolabilirsin. Gelecek hedeflerini sağlam temellere kurmak adına yeni fikirlergeliştirebilirsin. Yarından sonra tüm enerjini toplayarak gözler önüne çıkabilir;harekete geçecek gücü kendinde bulabilirsin.

Sevgili Balık; yüklendiğin sorumluluklarla alakalı son görevlerini bugün yerine getirebilirsin. Ayrıca grup çalışmalarında seni destekleyenler olabileceği gibi engelleyen koşullar ve kişilerle de baş etmen gerekebilir.Arka planda yapılan dedikodular kulağına gelebileceği gibi belki sen de kulis faaliyetlerinde yer alabilirsin. Ayrıca gelen bilgileri doğru okuman lehine olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.