23 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Saat 09:38’de Ay Balık burcuna geçiyor…Mantıklı ve akılcı davranışları geride bırakacağız… Ve duygularımız artık bizlere hükmedecek…Bugün Venüs ile Jüpiter arasındaki kare açı sevgi ve ilgi ihtiyacında aşırı beklentiye; önümüze çıkan fırsatları ise hırsımız yüzünden yapıcı değerlendirememeye ve finansal alanda ise harcamalarda artışa yol açabilir. Dikkat.

Akşam saat 18:31’de gerçekleşecek Balık burcundaki Yeni Ay ile ancak bir nebze olsun toparlanma şansımız var…Balık burcu evrenselliği, bir olmayı, duygusal boyutu, iç dünyamızı simgelediği gibi fedakarlıkları, vazgeçişleri, bırakmaları simgeler…Bu Yeni Ay enerjisi bu temaların çerçevesinde gerçekleşecek gibi…Geçmişteki yaşanmışlıkların üzerine sanki yeni bir kurgu yapma ihtiyacındayız…Planlı programlı hareket etmek istiyoruz ancak koşullar tam anlamıyla bizlerin elinde değil gibi…Karşımızdakilere bağlıyız; adımlarımızı onların bizlere izin verdiği şekilde belirleyeceğiz sanki…Bir başka deyişle ise gerçekleri ve içinde bulunduğumuz koşulları biliyoruz ancak duygularımız ağır basıyor…Ve bilinmeze yol almaya niyetliyiz…

Bu bilinmeze yol alırken arka planda aslında bizleri destekleyen enerjiler var sanki…Oğlak burcundaki yani toprak elementindeki gezegen yoğunluğu Yeni Ay ile uyumlu açıda…Hayalleri gerçeğe dönüştürme fırsatı var…Yetkin kişi ve kurumlardan gelecek yardım; aile büyüklerinin onayı veya maddi kazanımlarla ilgili bazı durumlar gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kadersel bir bakış açısı kazanacağın ve aynı zamanda da sorunlarının cevaplarını bulup, aydınlanabileceğin bir döneme başlıyorsun. Halen geride bırakamadığın problemlerle yüzleşebilirsin. Bugün bazı konularda kendini üstün görerek sosyal sınıf ayrımına girebilir, egonun sana oynadığı oyuna katılabilirsin, dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün gerçekleşen Yeni Ay ile daha önce başladığın ama yarım kalan veya ertelediğin işleri tekrar odak noktan haline getirebilirsin. İlerlemeni engelleyen her ne varsa; aşk ilişkin dahil, ortadan kaldırmayı hedefleyebilirsin. Bugünlerde hayat felsefeni oluşturacağın ve hoşgörü geliştireceğin kişi ve ortamları bulmakta zorlanmayacaksın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bilinçaltındaki uyanış ve farkındalığına destek verecek olan Yeni Ay; kendi kendine önüne koyduğun engelleri de kaldırmana yardımcı olacak. Değişken yapına rağmen idealize ettiğin konuların üzerine gitmeyi başarabilirsin. Günün büyük bir bölümünde beraber olduğun dostlarına yeni birilerinin eklenmesi veya yeni işe başlaman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde ilişkilerinde kimi zaman gergin olman; senin ya da bulunduğun topluluğun beklentilerinin yüksek olmasından dolayı olabilir. Bugün gerçekleşecek Yeni Ay ile hayallerini gerçeğe ulaştırabilmek için ne yapman gerektiğini tekrar değerlendirmeye alabilir, yarım kalmış eğitim ve akademik konuları değerlendirme şansı bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünkü Yeni Ay ile; banka, kredi, tazminat gibi finansal konularda yaşanan tıkanıklıklar çözümlenebileceği gibi ailenden veya emek verdiğin alandan maddi ve manevi destek bulman da mümkün. Gün içerisinde ölçüsüz harcamalar yapman ve aşırı iştahlı olman; hem cebini hem de mideni üzebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün karşıt burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile tam bir farkındalık geliştirebilirsin. Bu süreçte karşındakileri farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilir, ilişkindeki sorunları veya revize edilmesi gereken konuları masaya yatırmak isteyebilirsin. İlişkisi olmayan Başaklar içinse yeni bir aşk ilişkisi için uygun zaman olmayabilir. Abartılı zevklere dikkat.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün duygusal davranarak içsel dengeni kaybetmen mümkün. Gün genelinde yakınlarınla iletişiminde ucu açık söylemler ve idealist cümleler çabuk dağılmana neden olabilir. Yeni Ay yeteneklerini değerlendirebileceğin fırsatlar sunarken, sağlığın için beslenme şeklini değiştirebilirsin. Bir evcil hayvan da sahiplenebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün genelinde olayları kişiselleştirmen ve oluşan koşullara bu açıdan yaklaşman olası. Sevme ve sevilme konusunda abartılı istekler içerisinde olabilir, kendine duyduğun güvenle, hesapsızca bir ilişkinin içerisine girebilirsin. Yeni bir pişmanlık yaşamamak adına hislerini ve duygularını kontrol etmende fayda olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gerçekleşen Yeni Ay; eskiden beri aklında olan gayrimenkul yatırımlarıyla ve aile kurmakla ilgili girişimlerini tekrar gündeme getirebilir. Ailenle olan bağın kuvvetlenirken, fedakarlık yapmaktan çekinmeyeceksin. Gün içerisinde kişisel harcamalarındaki artış göze çarparken, eğlenceye ve zevklere düşkünlüğün artabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sürekli ötelediğin tez ve projelerini yeniden ele alıp bitirebilmen için gökyüzü sana tam destek veriyor. Gün genelinde duygusal hırslarına yenik düşmeden ölçülü olman gerekebilir. Yeni Ay; sana kendinle ilgili kararlar almak zorunda hissettirebilir ama bu arada olayları dikkatli bir şekilde değerlendirmen konusunda da uyarıyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; para evinde oluşan Yeni Ay; finansal konularda sana yeni kapıları işaret ederken, maddi değeri olan eşyanı ya da paranı kaybedebilir, finansal bir konuda yanlış kararlar almaya da yatkın olabilirsin. Yakınlarının yaşadığı konulara duyarlı olabilir, gereğinden fazla göstereceğin empati yanlış anlaşılmalara neden olarak güven sorunu oluşturabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün burcunda oluşan Yeni Ay; hayat dinamiklerinde güzel başlangıçlar yapabilme fırsatı sunarken, realiteye önem vermen ve menfaatlerini de koruman gerektiğini vurgulamakta. Dostlarının sürpriz teklifiyle hafta sonunu renkli ve hareketli kılabilirsin, ancak keyfi harcamaların abartılı olacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir